Pēdējais vārds.

krustmateflorence | 03.02.2021, 15:16:48 | 3934

Kā man ziņo mani aģenti, tad šodien Rīgas apgabaltiesā-A. Lembergs -teic savu pēdējo vārdu tiesai.
Kas zin , vai šoreiz tiks sveikā abi ar dēlu???

Komentāri (261)

  • -12
    Lāsma Veckrāce 12.02.2021, 14:05:28

    Viktor- jūs laikam esat "rūdīts ronis". Es iesācēja un šai ziņā arī drusku sliņķe. Vienmēr apbrīnoju tos ziemas peldētājus. Nevaru īsti saprast kā labāk -vai labāk kā tagad, vai jāuzaudzē lielāks "peldriņķis" (no taukiem) uz vēdera.Lai visiem ronīšiem laba veselība un stipra griba unraksturs.

  • -2
    krustmateflorence 12.02.2021, 17:50:28

    Avīzē V B. šodien lasu , cik vēl kripata palikusi to Ventspilnieku ,kuri aizstāv (dižo) A. Lembergu, kaut zināms skaidri, tas, ka nav dūmi bez uguns... .
    Ak cik lēticīgi mēs vairums esam, ar īsu atmiņu.

  • -1
    AN 12.02.2021, 20:57:42

    Aizstāvju vidū ir partijas biedri Vītoliņš, Blumbergs, Ošenieks, Boitmane, Kūla, Grīva, Pleinics, Ā.Grīnbergs, Boitmanis.

  • -3
    Meistars. 12.02.2021, 21:08:30

    Līdzskrējēji,vai?
    Bet vai nevarētu notikt tā,ka tie paši reiz tiks saukti tiesas priekšā kā līdzzinātāji?

  • -2
    trakais oposums 13.02.2021, 15:15:35

    Okei,es saprotu tos aizstāvjus,kuru ienākumi un labklājība ir šādā vai tādā veidā atkarīga no Aivara labvēlības. Bet cik jābūt lēttiicīgam,lai no laba prāta un par baltu velti iestātos par veco komuņagu....

  • -2
    Kristiāna 15.02.2021, 14:18:01

    Ir cilvēki, kas tic visam , kas rakstīt laikrakstos un portālos (arī tādos, kā Dieviete.lv) un ir cilvēki, kas skatās pēc cilvēku darbiem..
    Katram ir savs viedoklis, un neviens nav tiesīgs pārmest, ka kāda viedoklis būtu nepareizāks, ja tas ir korekti argumentēts!

  • -2
    Janis 13.02.2021, 08:28:07

    Kā svinēsim ja iesēdinās? :)

  • -3
    krustmateflorence 13.02.2021, 13:13:27

    Ja iesēdinās -es pati pa savu naudu uzrīkošu -lielu , skaistu šovu- un zviedru galds pa brīvu -būs ik katram garantēs, jo iepriekš tikai balējās bagātie un pilsētas nabagiem atmeta -tikai drupačas.
    Būs lielas pārmaiņas visur, jo tiks dedzināts korupcijas perēklis-ar visiem (kukaiņiem)... .
    Nāc ārā taisnība reiz- no metāla zārka, un likvidē visu, kas mums godīgiem un kārtīgiem cilvēkiem -traucē dzīvot.-Lai notiek tā.

  • -11
    Dajūsko 13.02.2021, 14:12:26

    Un kurš tad vēl savedīs kārtībā visos komunālos Ūdeku, Situmu un vēl'visus citus? Vai tu ar saviem apšaubām miljoniem He.

  • -4
    Kristiāna 15.02.2021, 14:24:24

    Ko tad jūs kā tāda pasaules glābēja līdz šim neko lietas labā neesat darījusi!? Kādēļ neesat uztaisījusi ne malts patversmi, ne zupas virtuvi, ne brīvprātīgi apstaigājusi grūtībās nonākušos un pabarojusi!? Jēlības gvelzt jums viegli un ņirgāties par trūkuma cietējiem. Bet cilvēkiem, kas nu dien nonākuši grūtībās esošie pabalsti un zupas virtuves palīdz izdzīvot grūto laiku, kurā nonākuši. Šāda jūsu ņirgāšanās par cilvēkiem ir nožēlojama un nepiedodama!

  • -3
    krustmateflorence 13.02.2021, 17:24:11

    tieši tā, ja es valdītu, tad nevienam nebūtu jāpaliek bez silta ēdiena, dzīvojamās platības un darba... .

  • -15
    Lāsma Veckrāce 13.02.2021, 18:51:54

    kRUSTMATEFLORENCE -šīs dienas komenti ir kronis visam tavam teiktajam. Ja būtu karsta vasara, varētu norakstīt un teikt, ka trāpījis pamatīgs saules dūriens. Bet šoreiz -"tur pat vistai jāsmejas, kam nav lūpas".Var jau liet , bet atstāj arī puķītēm. Izrādās, ka esi slēpta pagrīdes miljonāre, bet deklarācijā kautrējies uzrādīt savu bagātību un naktī zem deķa slepus pārskaiti finanses .Vai Tvaika ielā, gadījumā nav Atvērto durvju diena? Kādreiz padomā gan, pirms izspļauj ko tik neadekvātu. Var jau gvelzt un neapdomīgi jokot, bet drusku jau robeža jājūt.

  • -2
    Frīdis 14.02.2021, 11:53:50

    Un būtu tikai taisnīgi - Ja sprieduma pasludināšanas dienā - tiesa sāktos ar vārdiem - Ar klusuma brīdi pieminēsim, tos daudzos lieciniekus , kuri ir šajā izmeklēšanas laikā miruši mistiskās nāvēs un pazuduši bez vēsts ........

  • -1
    peteronkuls 14.02.2021, 11:58:54

    un viņu ir daudz ...

  • -17
    sranskis 14.02.2021, 13:07:43

    Frīdim ir kāda jauna un citiem nezināma informācija? Vai tikai gribas kaut ko te ietirst?

  • 0
    peteronkuls 14.02.2021, 15:45:42

    https://jauns.lv/raksts/zinas/350044-patiesiba-par-lemberga-procesa-laika-mirusajiem-lieciniekiem
    raksts - 2019. 14. oktobrī. tur runā par 14 mirušajiem

  • -2
    Frīdis 15.02.2021, 12:19:00

    Sranski - labrīt .... no plaukta nokriti , jeb Lembja pasviestās drupačas tev acis aizmiglojušas ? ...vai arī esi no tiem noziedzības pārstāvjiem=aizstāvjiem , kuri mēģina sātanam pielipināt eņģeļa spārnus !? ..neko ietTirst te netaisos ... skat Pēteronkuls zin vairāk tev ko paskaidrot.

  • -8
    sranskis 15.02.2021, 13:42:04

    Fridi, tu pats lasi drupačas! Ja tev ir kas zināms cits, neka oficiālā informācija, tad ko klusē? Vai arī nezini, ka par nozieguma slēpšanu paredzēts sods?
    Man nav ne acis aizmiglojušās, bet es vados tikai pēc pieradītiem faktiem un ticamas informācijas, nevis viena tante(krustmātīteflorence, pēteronkuls, svētais pēteris u.c.) vai kāds cits divainis iedomājies savā paštaisnībā, ka vienīgais patiesības sludinātājs.
    Ja tev ir pierādījumi, ka šie 14 ir noziegumu upuri, tad kluse un te netirs! Tādi kā tu ar revolucionāro sirdsapziņu troikās tiesāja un bez pierādījumiem cilvēkus uz Sibīriju sūtīja!

  • -4
    Kristiāna 15.02.2021, 14:27:20

    Jauns.lv un Virsrakstā vārds PATIESĪBA par..! :D

  • -3
    krustmateflorence 14.02.2021, 12:17:04

    Es balstos uz reāliem faktiem vienmēr un visur, meliem un baumām un tukšai lielībai , nekad neticu.
    viss ir uz delnas tāpat redzams, man acis neviens , nekad neaizmālēs... .

  • -15
    Lāsma Veckrāce 14.02.2021, 13:01:36

    Krustmateflorence -es arī vados pēc faktiem, nevis kaut kādām melīgām fantāzijām, kas jau velk uz slima cilvēka domāšanu.Mani pārliecina tikai padarītais , un varu salīdzināt, kā bija agrāk un tagad.Lembergs vienmēr ir atspēkojis Tev "tīkamos faktus" faktus ar skaitļiem, %, salīdzinot, kā citur Latvijā un , ja vajag, ārzemēs.Viņš nekad nestāvot klusu, ja aplami muld bez patiesiem faktiem, bet pierāda. Kaut kā Tu neatklāj tos savus " pareizos" faktus. Muldēt varētu cilvēks, kas savā dzīvē neko nav panācis slinkuma dēļ jeb nolaidies, dzer , un visās nelaimēs vaino visus, tikai ne sevi.Un visi tāda veida neveiksminieki paši savā starpā labi saprotas.Vai tad bomzīši nav kādreiz bijuši forši cilvēki? Mums jau ir uzradusies tāda vesela šķira, kurus apmierina pabalsti, un viņi nemaz strādāt netaisās un negrib.Manuprāt nevajadzēja iznīcināt uzņēmumus, spējīgus kolhozus, tai skaitā cukurfabrikas, u.c.. Primārais ir darbs, tad tā nebūtu, arī ģimenes mazāk izjuktu. Lai veicas!

  • 0
    yolo 14.02.2021, 14:50:45

    Pēc jūsu domām labas īpašības darbā atspēko kriminālu darbību?

  • -3
    krustmateflorence 14.02.2021, 13:14:04

    līdz kādam līmenim jānonāk, lai aizstāvētu -jau sen smagos noziegumos apsūdzētu cilvēku?
    līdz kādam līmenim jānokrīt, lai ticētu apzinātiem meliem un muldēšanai?
    ne tikai Latvijā vien, bet arī ārzemēs dzīvojušie tautieši -visu patiesību zin, kā tikts pie miljoniem, kā kukuļots, un balēts uz nebēdu.
    pat barikāžu laikā, kad vienkāršā tauta sala uz barikādēm -mūsu oligarhi sildijās greznos hoteļos ārpus Latvijas, nestāstiet man murgus, man draugi ir visā pasaulē,jo nodarbojos ar labdarību un pārvaldu investīciju tirgus.

  • -5
    Kristiāna 15.02.2021, 14:31:37

    Un kurš tad ir lielais patiesības teicējs!? Kuram tad ir tā godīgā un patiesā balss!?
    Patiesība, protams, katram var būt sava. BET, ja tiesu sistēma tiek mainīta tā, lai apsūdzētais nevar PATEIKT un pierādīt savu patiesību, savus argumentus, tad var būt kādam, tam lielajam, godīgajam un taisnīgajam patiesība nav izdevīga!?
    Ja ir bijuši noziegumi un pārkāpumi, tad tie ir jāvar pierādīt normālā, tiesiskā ceļā, nevis mainot likumus!

  • -14
    Lāsma Veckrāce 14.02.2021, 15:10:26

    Krustmateflorence -tik stipras brilles vēl nav izgudrotas , lai ar tādiem tik stipriem mīnusiem kā tev, atvaino, neredz, kas izdarīts. Vai arī jābeidz Stiklu "akadēmija".Kaut gan tur bērni un ar 'īpašām vajadzībām" bērniņi parasti ir labestīgi, tikai uztraucās gan biežāk.Mammas paziņai tāda meitenīte ir.Tu mani tiešām sasmīdini ar saviem zinošajiem ārzemju latviešiem saistībā ar "kukuļiem". Saki, ka, tev draugi "visā pasaulē" un labi "pārzin" to kukuļošanu un tev atskaitās.Varbūt steidzīgi piesakies finanšu Vitenbergam par padomnieci, lai atkal ko nenolaiž greizi.Kāpēc nepamācīji Linkaiti , Pūci un pianistu Pavļutu, kā pareizi jārīkojas un kur špricēt? Varbūt plecs nav tā pareizākā vieta špricēšanai?.Tev taču baigās iespējas priekšā!.Ja runā par barikādēm -mani neņēma līdz - jāpaaugās. Mamma ar tēti brauca, sacepām pīrādziņus,es palīdzēju.Aizveda arī pašadītu cimdu pāri un zeķes.Kur tu biji vai vispār biji pasaulē un ko darīji, ja tas nav noslēpums " pasaules mēroga zvaigznei"?

  • -2
    yolo 14.02.2021, 19:09:38

    Lūdzu pārstājiet. Ko dod sakoptas ielas, ja nav kurp doties. Vienīgi vieglāk pamest pilsētu. Sakopa pilsētu, jo pirmie piešāvās Eiropas naudu piesaistīt. Tas arī viss.

  • -6
    Kristiāna 15.02.2021, 14:36:37

    Nav kurp doties!? Nu var doties pastaigā uz jūru, uz sakoptu pludmali, kur var piekļut pa kādu no sakoptajām laipām. Var doties pastaigā pa jaunatvērto promenādi. Ar bērniem var doties uz bērnu pilsētiņām un rotaļu laukimiem. Bērni ikdienā var doties un renovētām, moderni aprīkotām skolām un dārziņiem. Vecāki - darba vietām. Var doties uz mūzikas skolu, pulciņiem Digitālajā centrā, varēs doties arī uz Zinātnes centru. Kultūras cienītāji var doties uz Jūras vārtiem baidīt teātri vai kādu izstādi. Mūzikas cienītāji - uz koncertzāli. Uz bibliotēkām var doties utt...

    Kur tieši Tev nav kur doties!? Kas tieši trūkst!? Ekstrēmākas izklaides.. Skeitparks, BMX trase, slēpošanas kalns - ir kur doties gan ziemā, gan vasarā..!

  • -3
    krustmateflorence 15.02.2021, 10:05:56

    Spriedums tiek gatavots, tad jau redzēsim -cik taisnīgs -tas būs?
    Ellei jau vārti atvērti - vaļā... .

  • -3
    .Barons.. 15.02.2021, 12:03:11

    Kaputt!

  • -8
    Lāsma Veckrāce 15.02.2021, 12:35:19

    YOLO - vai tad pirms sakārtotām ielām bija milzums iespēju kur doties?Tieši otrādi-iespēju ir vairāk un komplektā ar sakoptību. Vai zini kādu, kam nepatīk ar klucīšiem noklātas ielas pat Gāliņciemā, ka 98% , kas grib, privātmājām pievilkts ļoti tīrs pilētas ūdens un kanalizācija? Jums patika sausais ķemertiņš,ielas dubļainas vai grants, ūdens no akas, bet jaunajās mājās no krāna reti nāca ciešams, bieži - pēkšņi dubļains ūdens,aptinām krānus ar "bumbierenēm" +vate.Tā krita nost.Atceros ar šausmām.Ceru, ka zinat, kas uzcelts, 'pārbūvēts. Kādi pasākumi un svētki arī NVO tautībām, kas darīts, lai būtu jaunas darba vietas.Jau 5 gadus aktīvi strādā Jauniešu māja, kādas iespējas sportam ģimenēm ar bērniem, izklaidēm,senioriem.Vai zini, ka Olimpiskais čempions trenējies šķūnī? Ierosini, palīdzi, lai būtu interesantāk un labāk dzīvot ! Kādas atlaides biļetēm uz viesizrādēm, koncertiem?Ja gribās iztrakoties, aizšauj uz Rīgu, Liepāju u.c. ES naudu grūti jāizcīna, bet te ik uz soļa redz rezultātu

  • -3
    yolo 15.02.2021, 16:21:53

    Paldies par šo izvilkumu no Ventspils tūrisma bukleta. Daļa no šiem pasākumiem ir normāla attīstība, nevis kaut kādi pārcilvēciski panākumi un tie neattaisno nevienu no padarītajiem noziegumiem

  • -4
    Kristiāna 16.02.2021, 13:43:33

    Jā, mums tā ir normāla attīstība, bet tāda nav visur, ne Latvijā, ne pasaulē! Un aiz jebkuras attīstības slēpjas milzīgs darbs, jo tā pati no sevis nenotiek. Jo sevišķi mūsu valstī, kur valdība uzskata, ka reģionos nevajag neko - ne skolas, ne kultūru, ne sportu!

  • -10
    Lāsma Veckrāce 15.02.2021, 12:54:49

    Te, komentus lasot, nācu pie secinājuma, ka Juristu b-bas šefam Borovkovam taisnība. ja sanāks, Pareizticīgo baznīcā nolikšu svecīti, lai cilvēki nāk pie prāta, atbrīvojas no ļauna vēlējumiem, kļūst labestīgāki. "Jo miers ir tas, kas baro, bet nemiers postu nes!".Bumerangs jau arī mēdz atgriezties.Tas kovids mazāk vai vairāk uzvilcis gandrīz visus cilvēkus, un ja vēl uzkurina to negatīvo auru visapkārt... vajadzētu apstāties un mums katram padomāt. Šodien tik balta un skaista diena, lai galvā nāk tikai baltas domas!

  • -4
    Frīdis 15.02.2021, 13:17:43

    Beidz Lāsmiņ muldēt te tukšu ! Sākusi svilpot vēl neatlidojošo strazdu vietā ! Pilnīgu ČUŠ tu dzen. Vai tev Lembja pasviestās drupačas acis aizmiglojušas , vai vissssu prātiņu esi pilnībā izkūkojusi , vai arī esi viena no noziedzības pārstāvēm=aizstāvēm !!!??? Lembergs pilsētas labiekārtošanā nav ne centa no savas kabatas izdevis , bet tieši otrādi - pārdevis tai savu nepamatoti dārgo bruģi un tmll. Par Ventpili, paldies jāsaka, Ventspils nodokļu maksātājiem un labiekārtošanas firmām ! Vai līdz Lāsmiņas plānajām smadzenītēm tas neaiziet ?
    Lemberga daudzo krimināllietu izmeklēšanas procesa laikā mistiskās nāvēs miruši un bezvēsts pazuduši 14 liecinieki, Lāsmai liekas tas ļoti normāli - man noteikti ne !!!!!!!

  • -10
    sranskis 15.02.2021, 13:43:04

    Frīdi, biji klāt, kad šie 14 mira mistiskās nāvēs un bezvēsts pazuda?

  • -5
    keda 15.02.2021, 14:06:30

    Frīdi, tiešām domā, ja kaut viens no tiem 14 mirušajiem (daži no tā saraksta nebija miruši vēl pirms AL aizturēšanas?) tiešām būtu saistāms ar Lembergu, tad tas nebūtu celts gaismā, mainot apsūdzību un drošības līdzekli? Nopietni?

  • -2
    Frīdis 15.02.2021, 14:13:34

    Sranskim = noziedzības aizstāvim, savā tukšajā paurī , laikam nekad neaizies - šie mirušo un pazudušo liecinieku skaits, Lemberga krimināllietās, ir oficiāli atzīt fakti , bet nevis kāds to no pirksta izzīdis.

    https://jauns.lv/raksts/zinas/350044-patiesiba-par-lemberga-procesa-laika-mirusajiem-lieciniekiem

  • -5
    sranskis 15.02.2021, 14:19:46

    Tad iznāk tā, ka vēlies, teikt, ka Lembergu tiesā par so 14 cilvēku mistisko nāvi un bezvēsts pazušanu? Ja nezināji, tad cilvēki mirst un pazūd!
    Atradis kam ticet- dzeltenajai lapai jauns.lv, ĢVK u.c. antilembergistiem!°
    Esmu pieradis ticet faktiem!

  • -5
    sranskis 15.02.2021, 14:22:38

    Fridi- kas ir oficiāli atzīts fakts? Ka šīe cilvēki miruši, gājuši bojā? Protams, ka tas ir atzīts fakts- izdotas miršanas apliecības!

  • -3
    Marta P 16.02.2021, 13:46:15

    "Lembergs pilsētas labiekārtošanā nav ne centa no savas kabatas izdevis " - kur, tieši kur pasaulē Tu esi redzējis, ka kāds pilsētas vadītājs pilsētu veido, ceļ, tīra no savas kabatas, nevis no pašvaldības budžeta!? Nu kas tas par absurdu salīdzinājumu! :D:D:D

  • -6
    keda 15.02.2021, 14:04:11

    Tā vien liekas, ka te dažiem rakstītājiem ir pilnīga pārliecība, ka vienmēr ir tā, ka, ja kāds nonāk uz tiesas sola - tas ir, ja viņš ir apsūdzētais, ja pirms tam bijusi izmeklēšana policijā un apsūdzību sagatavojusi proķene - , tad noteikti arī tiks iedots kāds sods. Un ka pretējā gadījumā tas ir skandalozi netaisnīgi. Nāksies sarūgtināt un paskaidrot, ka pat gadījumos, kur viss it kā bijis skaidrs un kuros pat apsūdzētais ir visu atzinis, tiesa ne vienmēr var un drīkst pieņemt notiesājošu spriedumu, jo katrs apgalvojums jānostiprina ar pierādījumiem, kuriem arī jābūt pareizi iegūtiem un neapstrīdamiem. Tas ir - tiesa var iedot to, ko var pierādīt un par to, ko prokuratūra pieprasa. Tā kā, lai kāds būtu spriedums, skaidrību ieviesies tikai skaidrojošā daļa, tas ir , tas, kā tiesa pamatos savu lēmumu.

  • -4
    Frīdis 15.02.2021, 14:17:09

    Vēl viena Lembja pasviesto kaulu aplaizītāja . apgrauzēja .... maizes tēvs sprukās - gaudošana sākusies.

  • -4
    keda 15.02.2021, 14:36:51

    Un kā būtu ar atbildi uz jautājumu? :D

  • -1
    peteronkuls 15.02.2021, 16:02:05

    Ir vēl tāda lieta kā SIRDSAPZIŅA.
    Bet visiem padumjās sistēmas VDK aģentiem tā lieta, visticamāk, ir neatgriezniski "izoperēta" izejot zombēšanas kursu pirms ķerties pie saviem "varoņdarbiem" okupētajās teritorijās .

  • -2
    krustmateflorence 15.02.2021, 14:28:41

    pilsēta daudz trūcīgo , cilvēkiem nav darba un nav ko ēst, pat strādājošs cilvēks nevar atras pa normālu cenu un noīrēt dzīvokli, jo tie saucamie rīkļu rāvēji -ir salaista pilna pilsēta.
    kāds apsurds, pat pīles aizliekts šai bargajā salā barot, kam vēders pilns un resns, tiem otra sāpe nerūp.
    pilsēta ir sakopta, bet to izdara parastais melnstrādnieks-pa minimālo algu, kamēr kungi siltās cisās guļ, kāds vaiga sviedros rukā, lai izdzīvotu.
    korupcija sit aukstu vilni, nav jābūt profesoram , to pat skolnieks saprot, laikā -kad degviela jau pusotra euro maksā, satiksmes straume -kā Rīgā-no kurienes nauda, kur ir tā melnā kase -kur var tā pagrābt, zinam -bet neteiksim-
    nav dūmi bez uguns, un pa velti nevienu netiesā Rīgas apgabaltiesa .

  • -2
    Marta P 16.02.2021, 13:54:23

    Krustmāte, ko Tu te lej! Pirmām kārtām tās pīles ir atļauts barot, bet ir paskaidrots ar ko drīkst! Bet, lai to zinātu ir jāmāk lasīt un analizēt, nevis tikai bļaut, ka kaut kas aizliegts ieraugot kādu plāksni vai rakstu!
    Dzīvokļu cenas ir atbilstošas tam, kādu cenu ir gatavs maksāt tirgus jeb cilvēki. Ja cilvēki ir gatavi maksāt esošo cenu, kādēļ īpašniekam cenu nolaist!? Tam nav ne kāda sakara nedz ar korupciju, nedz to cik katrs smagi strādā. Tirgus ir tirgus, tā cenu nosaka/regulē tas, cik gatavi ir maksāt pircēji!

  • -2
    Gunārs Pētersons 15.02.2021, 15:18:09

    Kedai un Lāsmai - nu dabiski šāda nesavtīga aizstāvība nerodas nevienam politiķim. Nu nav nevienam laika, lai šādi it kā personīgu motīvu vadīti cilvēki aizstāvētu it kā nepatiesi apsūdzēti, it kā baltu un pūkainu politiķi. Nu taču ir redzams, ka visi - gan opozīcija, gan pozīcija pirms vēlēšanām ir krietni pārcentušies. Agrāk vai vēlāk dzīve dod pēc nopelniem. Un šīs nesavtīgās šī cilvēka (īstenībā gribēju rakstīt necilvēka, jo esmu redzējis, kā viņš izturas pret saviem darbiniekiem) aizstāvības nav pat pieneņu pūkas vērtas. Ir jāmainās cilvēkiem, ir jāmainās politiķiem. Nav šis padomju rēgs vairs Ventspilij ne vajadzīgs, ne izdevīgs.

  • -3
    keda 15.02.2021, 15:59:17

    Par kādu nesavtīgu aizstāvību ir runa? Es vairāk par to vājprātīgu naidu- vai tas rodas nasavtīgi? Es jau kaut kad izteicos, ka esmu par lielāku un lielu konkurenci uz domi, ka neuzskatu, ka nav jādod iespēja citiem, bet tak piekritīsi, ka tie, kas visskaļāk raujas uz šīm vietām, nav nekādi jaunie politiķi un ne ar ko nav pierādījuši, ka būs baigie saimnieki. Tāpēc ar lielu interesi gaidu, kas vēl tēmēs uz vietu Ventspils domē. Ļoti aktīvi šobrīd ņemas Reģionu apvienība - nāks ari pie mums? NA ir labas pozīcijas novadā - mērķēs arī uz pilsētu? JKP varbūt ar vienu sarakstu? Vai varbūt atkal būs čupā vienā vairākas partijas, jo pandēmijas laikā baigo kadru vervēšanu un jaunu teritoriju iekarošanu grūti īstenot? Katrā ziņā, gribu, lai ir interesanti :)

  • -3
    keda 15.02.2021, 16:03:39

    šis būs viens interesants brīdis: Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2021. gada pašvaldību vēlēšanām notiks no 17. marta līdz 6. aprīlim. :)

  • -2
    Gunārs Pētersons 15.02.2021, 16:05:05

    Man prieks par tādu atbildi tik tiešām. Naids? Drīzāk vēmiens un apnikums :) Kas attiecas uz citiem politiskajiem spēkiem, tad ļoti ceru, ka būs arī lielāka konkurence, tiklīdz beigsies šī tirānija viena cilvēka un viņa padusē dzīvojošo saujiņu bezmugurkaulnieku interesēs.

  • -2
    keda 15.02.2021, 16:18:53

    vot, par to, ka visi tur tādi bezmugurkaulinieki man gan ir cits viedoklis :)

  • -1
    Gunārs Pētersons 15.02.2021, 16:48:07

    Tas labi, ka ir cits. Bet paskatoties neseno ventasbalss izdeuvmu un arī fotogaleriju, kur "draugi" sarkanās platmalēs un citi atbalstīja nežēlīgi apmeloto nabadziņu (labi, ka pietiek maizei un ūdenim kāds grasītis), tad ne tikai šķērmi ap dūšu paliek. Klaunu parāde.

  • -7
    Lāsma Veckrāce 15.02.2021, 15:38:28

    Frīdi -arī par tevi var teikt, ka esi korumpēts zilonis, un tad nu ej un pierādi, ka neesi.Vismaz līdz šodienai tikai un vienīgi tiesa nosaka vai esi vainīgs vai nē.Varbūt tu pat nezini, kas ir budžets , kam pašvaldība naudu var tērēt kam nē, bet nekur nav teikts, ka pilsētas mēram par savu naudu jāsakārto infrastruktūra, ja tu saproti, kas tas ir.Te vajadzīga tālredzīga un prasmīga pilsētas vadība un daudzi, izņemot dažus tev līdzīgos, to atzīst, priecājas par paveikto.Minēju, ko konkrēti zinu es-mērs personīgo naudu devis pilnīgi svešiem cilvēkiem operācijām, sportistiem, māksliniekiem, baznīcām, pieminekļiem, VeA 10 studentiem ikmēneša stipendijas, bāreņiem, "Selgas" bērniem paciņas.Lielākā daļa saziedotās naudas Labdarības pasākumos ( pirms Covida ) ir viņa. Uz Ziemassvētkiem šogad "Cimdiņam" dāvanu un aprīkojuma iegādei. Krustmateflorence uz konkrētiem jautājumiem neatbild, bet tūlīt dodas "uzbrukumā. Labākā aizsardzība -uzbrukums! Atspēkot jau nav ar ko.Šķiet- ne dzird, ne redz

  • -7
    Lāsma Veckrāce 15.02.2021, 15:38:28

    Frīdi -arī par tevi var teikt, ka esi korumpēts zilonis, un tad nu ej un pierādi, ka neesi.Vismaz līdz šodienai tikai un vienīgi tiesa nosaka vai esi vainīgs vai nē.Varbūt tu pat nezini, kas ir budžets , kam pašvaldība naudu var tērēt kam nē, bet nekur nav teikts, ka pilsētas mēram par savu naudu jāsakārto infrastruktūra, ja tu saproti, kas tas ir.Te vajadzīga tālredzīga un prasmīga pilsētas vadība un daudzi, izņemot dažus tev līdzīgos, to atzīst, priecājas par paveikto.Minēju, ko konkrēti zinu es-mērs personīgo naudu devis pilnīgi svešiem cilvēkiem operācijām, sportistiem, māksliniekiem, baznīcām, pieminekļiem, VeA 10 studentiem ikmēneša stipendijas, bāreņiem, "Selgas" bērniem paciņas.Lielākā daļa saziedotās naudas Labdarības pasākumos ( pirms Covida ) ir viņa. Uz Ziemassvētkiem šogad "Cimdiņam" dāvanu un aprīkojuma iegādei. Krustmateflorence uz konkrētiem jautājumiem neatbild, bet tūlīt dodas "uzbrukumā. Labākā aizsardzība -uzbrukums! Atspēkot jau nav ar ko.Šķiet- ne dzird, ne redz

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: