sestdien un svētdien, nav pieejams!

krustmateflorence | 14.01.2021, 09:32:54 | 1386

kādēļ Ventspilī -sestdienās un svētdienās nekur nav brīvi pieejams publiskais internets, jo daudziem personiskā datora nav, cilvēki nevar atļauties, un es arī visiem datorus sapirkt nevaru.
LŪK BRĪVS LAUCIŅŠ-JAUNAM BIZNESAM.

Komentāri (4)

 • -1
  Ventspils Digitālais centrs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ventspils iedzīvotājiem un viesiem tiek nodrošināta bezmaksas piekļuve internetam un datoriem Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00 (piektdienās līdz plkst. 18:00). Digitālā centra filiāle Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, ir atvērta apmeklētājiem arī sestdienās no plkst. 10:00 līdz 16:00. Šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ, Digitālā centra filiāle Pārventas bibliotēkā ir slēgta, taču Digitālais centrs, Akmeņu ielā 3, ir atvērts apmeklētajiem ierastajā darba laikā.

 • 0
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Internets, apsaimniekotājs VNĪ un tualetes Ventspilī brīvdienās ir ekskluzīvs šiks.
  Nabaga pašvaldība.

 • -1
  vent_biblioteka Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  No 12.janvāra valstī noteikto ierobežojumu dēļ bibliotēkām ir atļauts izsniegt tikai grāmatas, lasītavas ir slēgtas un interneta pakalpojumi netiek nodrošināti. Ja netiks pagarināts ārkārtas stāvoklis, no 8.februāra Ventspils bibliotēkas struktūrvienības atsāks sniegt visus pakalpojumus, arī datoru un interneta izmantošanu. Galvenā, Bērnu, Pārventas, Ventspils Augstskolas un Mūzikas bibliotēkas strādās kā iepriekš, arī sestdienās. Wi-Fi ir pieejams ap bibliotēkām 10 m rādiusā 24/7 režīmā.

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nu gan uzrakstīji - brīvs lauciņš...biznesam, bet gribi par velti!!! Biznesu uzsāk, lai nopelnītu :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: