SIA "Ventspils nami" par Lielo prospektu 51

Kate | 27.10.2020, 20:03:34 | 1036

Jautājums SIA "Ventspils nami" - Lielā prospekta 51 iedzīvotāji vairākkārt ir informējuši Jūs par to ka visā ēkā dzīvokļi praktiski pastāvīgi smird pēc kanalizācijas. Smaka parādījās kopš šī gada vasarā sētā pie ēkas tika mainītas kanalizācijas caurules. Jūsu atsūtītie darbinieki kas veica pārbaudes nespēja ne atrast problēmas cēloni, ne to risināt, līdz ar to situācija paliek neatrisināta un no Jūsu puses nekāda tālāka rīcība netiek rasta.
Vidēji par vienu divistabas dzīvokli kā apsaimniekošanas maksu Jūs gadā saņemat 340 EUR. Ja šinī maksā neietilpst minētās situācijas risināšana, kādu risinājumu Jūs piedāvājat šīs ēkas iedzīvotājiem?

Komentāri (6)

 • -2
  Pilsēta Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Par Jūsu maksātiem līdzekļiem katram dzīvoklim nopirksim gaisa atsvaidzinātāja flakonu un vienu mazo eglīti kuru pakārt virs gultas. Tiks veikts iepirkumus par kura rezultātiem atseviški informēsim Latvijas vēstnesī un vietējā avīzē.
  Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sagādātām neērtībām.

 • -1
  Pipars Pirms 4 nedēļām

  Nepareizi nomainītas caurules,ja jau pirms tam smaka nebija!

 • -2
  Eeeeeeeeee Pirms 4 nedēļām

  Vairāk pūš dezīt! :)

 • -3
  Nah Nahs XIII Pirms 4 nedēļām

  Vajadzētu nolīgt kādu ,kas rūpīgāk papēta,kas īsti ir šī Kate. Vēl nesen viņai gauži nepatika kāds nesakopts zemes pleķis Nikolaja ielā.Tagad ķērusies pie pavisam citas teritorijas.
  Kate,ja pati dzīvo tajā namā,tad nav iemesla uztraukumam!Tai kanalizācijas sistēmā nonāk arī Tavi s*di.

 • -2
  Ardis Pirms 4 nedēļām

  Tieši tā, un pati kopā ar ligitu tos sūdus izstrēbs.

 • -1
  Ventspils Nami Pirms 4 nedēļām

  Labdien! Darām zināmu, ka darbi, saistībā ar kanalizācijas smakas novēršanu dzīvokļos ir veikti, un līdz šim brīdim sūdzības nav saņemtas. Tieši pretēji, esam saņēmuši informāciju, ka smaka dzīvokļos ir novērsta, un tiek izteiktas pozitīvas atsauksmes par darbinieku kvalitatīvi veikto darbu. Gadījumā, ja kādā no dzīvokļu īpašumiem vēl ir jūtama kanalizācijas smaka, lūdzam mūs par to informēt un sazināties ar mums personīgi pa tālruni 29333107.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: