Sociālo komisiju domē vada -miljonārs?

krustmateflorence | 16.10.2020, 14:40:34 | 1862

Kā tas var būt, ka pilsētas domes sociālo komisiju vada-miljonārs, un smagos noziegumos -apsūdzēta persona?
manu prāt -komisija jāvada cilvēkam, kurš ik dienas reāli saskaras -ar tautas nabadzīgāko daļu.
Arī sociālos pabalstus -ir jāizsniedz -patiesi nabadzīgiem cilvēkiem, kuriem patiesi nekā nav, daudz sasāpējušu sociālo problēmu ir Ventspilī, un nevaig- kurzemes TV-ik nedēļu lielīties - ka sociālajā svērā -viss ir sakārtots, reāli, gausi kustam uz priekšu.
Es visiem palīdzēt nevaru.

Komentāri (15)

  • -3
    krustmateflorence 16.10.2020, 14:47:29

    zupas talonus un europas pakas -nedot tiem -kam bērni vai radi strādā ārzemēs, un kuriem īpašumā pieder auto -vai kādas citas vērtīgas lietas.
    trūcīgs ir tas , kuram ir tikai un vienīgi pensija, kura nepārsniedz 500.euro, pārejie gadijumi atkrīt.
    Un ar steigu jāmaina ministru kabineta likumi -pa sociālo palīdzībi, tie nekam neder.

  • -8
    LV 17.10.2020, 19:29:10

    Pirmkārt cilvēks kurš nav atzīts vainīgs ar tiesas lēmumu - NAV VAINĪGS!!!
    To ko tu uzrakstījs - var pats pārvērsties par tiesājamo personu...

  • -4
    Vilis Skuja XVI 18.10.2020, 07:58:59

    Jānim91 (komūnista advokātam?)
    Kur redzējāt rakstītu,ka vainīgs?
    Tēmas aizsākumā minēts-smagos noziegumos -apsūdzēta persona.

  • -8
    LV 18.10.2020, 09:09:37

    Krimināllikumā - "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

  • -9
    LV 18.10.2020, 09:10:33

    "Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā!
    Vaina atzīstama, kad tiesas lēmums stājas spēkā!"
    Par jūsu apgalvojumu var pašam stāties tiesa priekšā...

  • -5
    еs 16.10.2020, 16:11:39

    https://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/pasvaldibas_parvaldes_struktura/34-socialo-jautajumu-komiteja

    https://www.ventspils.lv/lat/ventspils_parvalde/pasvaldibas_parvaldes_struktura/60-socialo-lietu-komisija

  • -4
    krustmateflorence 17.10.2020, 13:27:23

    kam sociālā komisija vajadzīga, ja pilsēta pilna ar trūcīgajiem???

  • 0
    еs 18.10.2020, 12:46:06

    ''Ventspils pilsētā ik gadu tiek ieguldīts ap 1,2 miljoniem EUR zaļās zonas uzturēšanai'' ( https://www.ventasbalss.lv/zinas/vide/42369-ventspils-pilseta-ar-eiropa-labakajiem-parkiem-un-zalajam-zonam )

  • -3
    krustmateflorence 18.10.2020, 14:26:56

    miljonāriem nav viegla dzīve, ja miljoni nopelnīti -sliktā ceļā.
    visiem lūdzējiem palīdzēt-es viena nevaru, tikai ārkārtas situācijā.

  • -5
    Soross 18.10.2020, 16:51:59

    Es neesmu miljonārs, bet miljardieris, un man tāpēc par sociālajiem jautājumiem nospļauties! Es toties Latvijā uzturu baru ar liekēžiem - stipendiātiem, kam viens no uzdevumiem ir nolikt un nogānīt jūsu Sociālās komitejas vadītāju. Nu, to pašu, kurš regulāri organizē naudas pabalstu izmaksas Ventspils mazāk nodrošinātajiem.

  • -2
    krustmateflorence 19.10.2020, 16:38:18

    Kā mani šodien informēja, mani ārzemju draugi, Latvijai tuvojas milzīga ekonomiskā, un līdz ar to sociālā krīze, lūk ir atbilde visiem jautājumiem, kuri bija saistīti ar covid19
    Valsts vairs nespēs pat pensijas izmaksāt, tas lūk gaidāms.
    Un vietējie brīnumu solītāji un tagadejie aligatori, būs pirmie, kuri ar visām pekelēm , drīz bēgs uz uz tuvākajām ziemeļu valstīm, jo Latvijā dzīve kļūs neciešama.

  • -1
    krustmateflorence 19.10.2020, 16:38:18

    Kā mani šodien informēja, mani ārzemju draugi, Latvijai tuvojas milzīga ekonomiskā, un līdz ar to sociālā krīze, lūk ir atbilde visiem jautājumiem, kuri bija saistīti ar covid19
    Valsts vairs nespēs pat pensijas izmaksāt, tas lūk gaidāms.
    Un vietējie brīnumu solītāji un tagadejie aligatori, būs pirmie, kuri ar visām pekelēm , drīz bēgs uz uz tuvākajām ziemeļu valstīm, jo Latvijā dzīve kļūs neciešama.

  • -1
    krustmateflorence 19.10.2020, 16:38:18

    Kā mani šodien informēja, mani ārzemju draugi, Latvijai tuvojas milzīga ekonomiskā, un līdz ar to sociālā krīze, lūk ir atbilde visiem jautājumiem, kuri bija saistīti ar covid19
    Valsts vairs nespēs pat pensijas izmaksāt, tas lūk gaidāms.
    Un vietējie brīnumu solītāji un tagadejie aligatori, būs pirmie, kuri ar visām pekelēm , drīz bēgs uz uz tuvākajām ziemeļu valstīm, jo Latvijā dzīve kļūs neciešama.

  • -5
    Soross 22.10.2020, 09:24:56

    Krustmāt! Attiecībā uz Jūsu "draugiem", kas Jūs "informē", ka "valsts pensijas vairs nevarēšot izmaksāt", prātā nāk dialogs starp dzejnieku Majakovski un publiska pasākuma apmeklētājiem, kas gribēja pavilkt autoru uz zoba:

    Lasītājs (troļļodams): - Mēs ar draugiem palasījām jūsu dzejoļus un sapratām, ka mums tie nepatīk!
    Majakovskis: - Tad jau jums vajadzētu rūpīgāk izvēlēties draugus! ;)

  • -7
    Latvija pāri visām! 22.10.2020, 12:03:55

    Tāds arī ir notiekošā mērķis - ekonomiskā krīze, iedzīvotāju skaita samazināšana un demokrātijas nomaiņa ar totalitārismu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: