Mūsējie guļ

Persona | 29.09.2020, 14:02:21 | 1877

Vai tiešām Ventspilī tiek noslēptas sliktās ziņas?
Svētdien ar pusdienas laiku, pie Hercoga Jēkaba piestātnes notika negadījums, kurā bija iesaistīti divi cilvēki...
Ātrā palīdzība, glābēji...
Redzēju, ka vīrus aizveda ar sirēnām uz slimnīcu.
Vai mūsu cienījamie žurnālisti varētu atspoguļot arī sliktās ziņas?

Komentāri (19)

  • -7
    keda 29.09.2020, 14:13:54

    Šoreiz nebūs tas gadījums - mācības tās esot bijušas :)

  • -9
    ventasbalss.lv 29.09.2020, 14:15:06

    Labdien Kukurūza...
    Mūsējie neguļ, mūsējiem ir informācija, ka ir notikušas mācības uz prāmja! Tā ka viss ir ok!
    Lai jauka diena!

  • -4
    Didzis. 29.09.2020, 19:48:36

    Ja tās bija mācības, tad mēs esam nēğeri!
    Tā notiek tikai banānu republikā Latvijā un pilsētā ar aizvakardienu!

  • -1
    Pipars 30.09.2020, 19:01:55

    Nu un kur tad to informāciju var izlasīt???

  • -4
    Didzis. 29.09.2020, 19:09:56

    Ventas balss par saviem vārdiem atbild?
    Liecinieki bija ne viens vien!
    Kādas mācības! Divi cilvēki aiziet gandrīz bojā, bet jūs cenšaties kārtējo reizi visu notušīt!
    Veselību cietušajiem!

  • -1
    Lielais Kretīns 29.09.2020, 19:31:31

    Kā tad ar tām divām avārijam svētdien, kas notika ap vienu un to pašu laiku uz brīvības ielas(uz liela prospekta krstojuma un uz sarkanmuizas dambja krustojuma)?

  • -3
    Didzis. 29.09.2020, 20:06:08

    Ja kāds no cietušajiem būtu A.L. vai kāds no viņam līdzīgajiem, tad gan nebūtu viss OK, vai ne Ventas balss? Tad jūs dziedātu citu dziesmu!

  • -5
    ventasbalss.lv 30.09.2020, 11:58:30

    Labdien lasītāji!
    Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss ir raksts par notikušajām mācībām uz prāmja un patiešām tur ir noticis nelaimes gadījums!
    Lai mums visiem jauka un droša diena!

  • -2
    Didzis. 30.09.2020, 14:36:07

    Šļupka nogāžas no 8-stāvu mājas augstuma, un tad VB var uzrakstīt, ka cilvēki, IESPĒJAMS, guvuši traumas?!
    Apbrīnojami, Ventas balss, tiešām apbrīnojami!

  • -6
    vai man dieniņ!!! 30.09.2020, 16:00:41

    Jā, nu diemžēl pilsētā mums joprojām daudz nelaimīgu cilvēciņu (kukurūza, ardis utt.) dzīvo, ar kuriem neviens nerunā, tad nu atliek forumā kasīties un meklēt utis par neko.
    Cik sliktai dzīvei jābūt, lai cilvēku vispār interesētu tik ikdienišķas lietas kā nelaimes, nāves utt., kas bija, ir un būs gan te , gan Ķīnā, un vēl pārmest kādam par to, ka tas netiek rakstīts, pie tam par brīvu.
    Skaidrs ir viens, ka jāturas pa gabalu dzīvē no tādām Kukurūzām un Ardiem, jo ar savu vaimanāšanu meklē kādus, uz kur savu žulti izgāzt, un visus dzen tikai depresijā.

  • -6
    vai man dieniņ!!! 30.09.2020, 16:11:05

    Varu iedomāties ainu iz Kukurūzas un Arda dzīves...
    Kukurūza/Ardis čeko 24h visas sliktās ziņas LV portālos. Jūrā Ventspilī noslīkst jaunietis. Pēc noklausītas rāciju sarunas starp glābējiem, Ventas Balss reportieris, kas slēpjas aiz kāpas 24h, pa galvu un kaklu skrien uz jūru fotogrāfēt notikumu un operāciju, uzņem fantastiskas bildes un dienas 2h laikā izveido lielisku rakstu ar 500 vārdiem un bildēm. Ventas Balss ievieto portālā ziņu un čekotājs Kukurūza/Ardis, lasot jauno ziņu, kļūst neizsakāmi laimīgs, jo ir uzpildījies ar negatīvām informācijām, bet tomēr pamana nelielu VB kļūdu un dusmīgi komentārā norāda, ka jaunietis bija nevis no Rīgas, bet pierīgas, un tomēr diena joprojām atkal ir sabojāta.

  • -2
    Didzis. 30.09.2020, 17:03:10

    Nezināju gan, ka vai man dieniņ (un, acīmredzot arī VB) šāda nelaime ir ikdienišķa lieta, par kuru vēl var atļauties ironizēt. Ko lai dara- tādiem līdz cilvēciskumam tikpat tālu, kā līdz kosmosam!

  • -7
    vai man dieniņ!!! 30.09.2020, 18:17:07

    Nu Ardiņ, neesmu es VB, bet tu tāds nelaimes putns gan, kas pat nesaprot melno humoru un barojas dzīvē tikai no ziņām par nelaimēm.

    Nezinu par kādu cilvēciskumu tu runā, bet cilvēcisks cilvēks nekačā pravas bezmaksas portālam, it kā portāls viņam būtu ko parādā.
    Nu pastāsti mums pārējiem, ko tu iegūsi savā dzīvītē, ja laicīgi un precīzi uzzināsi, ka promenādē kaut kāds negadījums, kam nav nekāda sakara ar tevi? Nevarēsi aizmigt pa nakti, neuzzinot, kāpēc ātrie bija tur un tur?

    Un cilvēcisks cilvēks, ja redz kļūdu vai grib informēt kādu, tad pirmajā komentārā korekti bez aizvainojumiem to parasti arī izdara bez žults, nevis nolej ar sūdiem visu. Apskaties savu pirmo komentāru, cilvēciskais cilvēk - ļoti cilvēcisks. :)

  • -2
    Didzis. 30.09.2020, 18:38:52

    Ventas balsij uzkāpu uz varžacīm, tāpēc jau to nevar pārdzīvot, ka prasu to, kas ir žurnālista pienākums un darbs-laicīgi informēt FAKTUS.
    Kaut arī esi saistīts/saistīta ar VB, tavas slimīgās fantāzijas tāpat nevienu neinteresē ! Pietaupi tās sev, ja ar tevi atgadīsies kas līdzīgs!

  • -5
    vai man dieniņ!!! 30.09.2020, 19:24:49

    Es tev atklāšu - VB biju pēdējo reiz pirms 10 gadiem, kad liku sludinājumu... Nomaini plati par manu piederību VB, jo jau bērnišķīgi izklausās.

    Neuztraucies, man nekas nenotiks, jo man nav tevis pieminētā slimā fantāzijas tieksme uz nelaimēm (svarīgākais ikdienas FAKTS Arda dzīvē) un ar to saistītām bezjēdzīgām ziņām atšķirībā no tevis. Steidzami meklē prieku un jēgu dzīvē, tad tev neinteresēs mirušo skaits katru dienu vai ātro sirēnas. Un labi, ka vairums cilvēki nav tādi kā tu, jo pie tādiem ciemos nav iespējams uzturēties - visu laiku gaudo par katastrofām, nelaimēm, mirušajiem, covidiem...

    Un vēl ir tikpat elementāra lieta, ka pienākumus tu vari prasīt tikai no kāda, ja tu par to maksā. :)

  • -3
    Didzis. 30.09.2020, 19:46:32

    1) cik bieži un kādās tēmās esi lasījis/lasījusi manu vārdu? Cik bieži es gaudoju, kur to var izlasīt?
    2) Šodien nopirku Ventiņu, par to samaksāju.
    3)Atnāc ciemos, palasīsim kopā gan avīzi, gan portālu.
    4)Tava saistība ar VB - viens mans vārds pret taviem pieciem, tāpat kā VB žurnaļugām vienmēr taisnība!

  • -4
    Didzis. 30.09.2020, 20:03:15

    5) Un pats galvenais-es maksāju nodokļus kā visi mirstīgie, tāpēc varu arī prasīt no VB operatīvas ziņas!

  • 0
    Persona 30.09.2020, 20:46:21

    Paldies par jaukajiem komentāriem.
    Tās nebija mācības, bet pārbaude un drošības laivām, kad notika nelaimes gadījums.
    Vienai cietušai personai veikta operācija un atveseļojas, otra cietusī persona nebija tik smagā stāvoklī. Abi tagad atveseļojas.
    Tie nebija mūsējie, bet no kuģu apkalpes.
    Kuģis Scotish Viking tagad atrodas Zviedrijā un šobrīd nekursē dēļ šī nelaimes gadījuma

  • -1
    Spīdola 02.10.2020, 00:12:46

    Par VB un nodokļiem Ardim taisnība. Visiem, kuri avīzi pērk, der atcerēties, ka maksā par to 2 reizes: 1) kad maksā nodokļus, par kuriem VB izdod un 2) kad samaksā pērkot. Tāpat par nodokļu maksātāju naudu tiek uzturēti abi portāli: ventspils.lv un ventasbalss.lv. Šajā sakarā mums jebkuram ir tiesības uzzināt informāciju par notiekošo pilsētā. Un izteikt savu viedokli, kas bieži nesakrīt ar pilsētas vadības vadlīnijām, kas atspoguļojas mums atpazīstamās atbildēs. Lūdzu ievērosim mums Satversmē paredzēto vārda brīvību, lai arī dzīvojam Ventspilī ar mūsu pilsētas “specifiku” pagaidām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: