Slavenais "kuģis" Kurekss ,uz sēkļa,bailes no tiesu izpildītāja!

Jēkabspratnieks | 10.09.2020, 14:11:00 | 4968

Ko mums strādniekiem darīt tālāk, kā pabarot ģimeni ,kā bankai adot kredītus, ja mūsu firma Kurekss, ir nolēmusi desmitiem cilvēku atlaist no darba???
Vai mums izmaksās pieklājīgas kompensācijas, jeb būs tikai skops aprēķins?

Komentāri (55)

  • -7
    sranskis 10.09.2020, 14:35:18

    Kur informācija ko atlaiž, kāpēc atlaiž, kādā sakārā, kāpēc jāmaksā pieklājīgas kompensācijas?

  • -4
    Pilsēta 10.09.2020, 14:44:50

    Tulīt "žurnālisti" skries un vāks informāciju, lai Tev atbildētu.
    Pašam aiziet un paprasīti prāta nepietiek.
    Vai arī jūties baigais slepenais aģents kurš tagad sašūmēs apkārtnes tautu.

  • -3
    trakais oposums 11.09.2020, 09:15:53

    Tūlīt privāts uzņēmums sniegs kādam atskaites ko un kāpēc atlaiž vai pieņem.

  • -2
    krustmateflorence 10.09.2020, 15:08:21

    Tas jau bija zināms sen, ko tie atlaistie cilvēki tagad iesāks , Ventspilī un Ventspils novadā , nav labi apmaksātu darba vietu, viss kā senāk, kur lielas algas tur vajadzīgs blats.

  • -6
    Montieris 10.09.2020, 15:28:24

    Kas tas par dezinformējošu prikolu? Tie ir vnk murgi, neko netaisas atlaist.

  • -1
    keda 11.09.2020, 09:12:42

    Nu, ja vienkārši saīsina, ir gan pieklājīgas kompensācijas jāmaksā - alga, atvaļinājums , varbūt kaut kas vēl

  • -2
    Eclipse_Cross 11.09.2020, 09:21:48

    1. Vai man vienīgajai liekas, ka virsraksts nesaskan ar izteikto komentāru?
    2. Nu un? Pat, ja tā ir patiesība, tas varēja notikt jebkurā uzņēmumā.. Diemžēl nekad nav garantija mūžīgi strādāt vienā konkrētā uzņēmumā.

  • -1
    trakais oposums 11.09.2020, 09:33:28

    Normālā valstī,ja esi maksājis nodokļus un kaut kāda iemesla dēļ nonāc grūtā situācijā valsts palīdzēs. Latvijā tā palīdzība no valsts ir tāda kā ir...

  • -5
    krustmateflorence 11.09.2020, 10:16:30

    Normālā valstī un normālās firmās un pat banku sektorā, tā vien, nevienu neatlaiž.
    Vai nu kurekss "kungiem'' prēmijām sev aptrūkās nauda, vai nu tā ir kā tautā saka, cilvēku speciāla iedzīšana izmisumā.
    Man pašai ļoti žēl to kurekss puišu kuri tur tik čakli strādā , bet tagad tiks padzīti kā veci nekam nevajadzīgi elementi.
    kaut esmu ļoti bagāta, visiem es palīdzēt nespēju, jo es nevaru visus izglābt un visiem dot pa tūkstotim.
    Uz valsts atbalstu neceriet, tā jau bez apakšbiksēm staigā, jo mafijozo aligatori, cauru diennakti"sūknē"savās kabatās nozagto naudu.
    Atliek pa jums mani mīļie,vien Dievu lūgt, ja nu vien brāļi Apsīši ,pa jums apžēlojās, bet tas maz ticams,jo ringlas karaļvalstī, valda baisi likumi.

  • -7
    Eclipse_Cross 11.09.2020, 10:53:10

    Tāpat vien cilvēkus no darba neatbrīvo. Noteikti tam ir kāds iemesls un starp citu, izvērtējot darbiniekus, jebkurā uzņēmumā tiek ņemti vērā dažādi faktori (attieksme, stresa noturība, apņēmība utt), tāpēc nevajag nomelnot tikai darba devēju.
    Vai varat iedomāties, cik bieži šie "čaklie" puiši sūkstas un nīd par savām darba stundām un pienākumiem, kaut gan ļoti labi zina darba grafiku un algas aprēķinu?
    Vienkārši nevajag lekt augstāk par savu dibengalu.

  • -5
    krustmateflorence 11.09.2020, 10:59:45

    Kā man ziņo aģents, tad darba inspekcija, ir viegli pagājusi garām ,arī kurekss, jo tur cilvēki ir spiesti strādāt nakti un virs stundas , un visi strādājošie strādā , sintētiskos apģērbos, tas kā zināms bojā vīrietim potenci.
    Tā ir viena smaga problēma tur!

  • -5
    krustmateflorence 11.09.2020, 11:20:59

    Otra lieta, cik es pati noskaidroju,tad līdzīgos uzņēmumos Vācijā, Francijā un Spānijā , videjā alga strādniekam ir ne mazāk ,kā 8000.euro uz rokas.
    Jūs teiksiet hop, jā un kurekss var samaksāt pa šādu pašu darba slodzi ,labi ja 2000.euro .
    Un diemžēl tā ir daudzviet Ventspilī ,un Latvijā vispār,jo mums ir nepareizi likumi, un darba cilvēka pūles, netiek atdzinīgi novērtētas.
    Tiem atlaistajiem cilvēkiem ja nav ietaupijumu, draud bankrots,un kam kredīti, tiem tiešām būs tikai divi ceļi ,vai izlidot uz ārzemēm darbā, vai karāties tiesu izpildītāja karātavās.
    Es ieteiktu izmaksāt cilvēkiem papildus atlaišanas pabalstam , vēl klāt 5000.euro kompensāciju, jo laiki tādi , ka viss maksā tik ,cik maksā.
    Man 5000.euro ir centi, un domāju ka turīgais kurekss ,savus strādniekus neabežos.

  • -2
    LV 11.09.2020, 11:36:20

    Cik jau gadus Latvijā izmanto iedzīvotājus par lēto darbaspēku?
    It kā mums nav prezidents un LV valdība?
    Nu jā kāds no valdības vai no radiem - nav kāda grupa līdzdalība ar tādiem uzņēmumiem?
    Varbūt tāpēc nekas nemainās?

  • -2
    LV 11.09.2020, 11:32:40

    Kamēr neatlaid... Ejiet uz banku un apdrošinājiet savu kredītu pret darbu zaudēšanu. Tad banka samaksas visu atpalikušo kredītu.

  • -2
    krustmateflorence 11.09.2020, 11:46:56

    Mums no malas viegli diskutēt, bet reāli uzņēmuma vadībai jāpalīdz šiem nelaimīgajiem cilvēkiem.
    Bankas mums nekad neguļ ,un no tām žēlastību negaidiet nekad, ja kredīts nav laikā nomaksāts, tā tūlīt aug procenti, un visliktākajā gadijumā lieta aizceļo pie tiesu izpildītājiem,un tad atveras cilvēka priekšā elles vārti.
    Uz valsts valdību neceriet, tie paši plēšas ,lai tiktu pie gardākā kumosa, viņi tautu parasti acerās pirms vēlēšanām.

  • -4
    Eclipse_Cross 11.09.2020, 13:59:13

    Uzņēmuma vadībai nevienam nav jāpalīdz!
    Ja tas nav ierakstīts līgumā, vienošanās aktā vai kādā papīrā, kam ir reāls juridisks spēks, nav jādara. Tieši tik vienkārši.

    Ja jau Tev 5000 EUR ir kapeikas, tak palīdzi tiem "čaklajiem", it kā ne par ko atlaistajiem puišiem. :)

  • -3
    Agija Nolendorfa 11.09.2020, 12:16:53

    Par atlaišanu tā ir 100% taisnība!!! Atlaiž ne tikai jaunos bet arī cilvēkus kas tur nostrādājuši 10 un pat 15 gadus. Bez pārkāpumiem, bez slimības lapām. Cilvēkus pirms pensijas vecumā, tur nevienam neinteresē kā cilvēkam ap 60 darbu atrast būs nereāli!! Paši grāb miljonus a darbiniekiem...algas samazināja un tagad vēl atlaiž!! Žēl to cilvēku, manā paziņu lokā ir pāris kuri tiek atlaisti cilvēki ir izmisumā.

  • -2
    ventspilnieks 36,7 11.09.2020, 12:42:19

    Nevienam to koksni nevajag. Nu un ko jūs ieteiksiet darīt?

  • 0
    macro-x 11.09.2020, 12:53:52

    robots darbu dara atrak

  • -9
    Montieris 11.09.2020, 13:43:42

    Baumas. Cik zinu no darba atbrīvoti ir bijuši tikai alkoholiķi un tie kuri jau ir pensijas vecumā!

  • -3
    trakais oposums 14.09.2020, 19:17:52

    Meli.

  • -5
    krustmateflorence 11.09.2020, 16:34:02

    Cik pati zinu, tad kurekss vadītāji ,tāpat kā es ,ir miljonāri.
    Nav ko skopoties , visi grib sauļoties vidus jūras kūrortu pludmalēs, un pelnīt algā tūkstošus , arī parastais strādnieks to ir nopelnījis darot savu fiziski smago darbu.
    Man čeks nav jāizraksta pa miljonu, visiem kas man lūdz, un kas mani grib... .

  • 0
    Vestards 17.09.2020, 09:18:06

    Patiesi bagāts cilvēks ar savu pārticību publiski nelielīsies, bet prātā nabags spēs piedēvēt sev visas pasaules labumus! Tur jau tā lieta, ka tavu palīdzību neviens negaida un tevi neviens negrib, tāpēc nožēlojamo uzmanību sev centies pievērst šādā veidā. Ja vari atļauties apmaksāt no sava maka "biezuma" kādus izglītojošus apmācību kursus, iesaku apmeklēt- vismaz paplašinot savas zināšanas finansēs, ģeogrāfijā, politikā, arī latviešu valodā. Kā redzams, vai nu esi tik sena, ka skolā mācītais aizmirsies, vai arī neesi skolojusies pietiekami labi.

  • -4
    krustmateflorence 11.09.2020, 16:39:52

    Un jūs strādnieki pastāvat pie sava, cik zināms, tad kurekss ir viena no firmām ,kur tikai retais tika pieņemts darbā, kā saka tautā, tu man ,es tev, un cik esmu informēta, tad pat R. Turka vadīšanas laikā, Kurekss ne katru pieņēma darbā, tur ar izglītību vien nepietiek, domājiet ko gribat, liela nauda, nekad nesmird... .

  • -5
    *** 11.09.2020, 17:05:01

    to krustmateflorence
    Lūdzu, tak iemācies salikt pareizi pieturzīmes! Neliec, lūdzu, komatus visur, kur vien ienāk prātā! Paldies!

  • -9
    Reptīlis 11.09.2020, 17:22:04

    to krustmateflorence
    un iedzer kādas jēdzīgas zāles, lai murgi nemācas virsū, tad nebūs jāproducē viltus ziņas. (par viltus ziņu izplatīšanu ..........)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: