Sankciju ietekme: divu līmeņu Ventspils?

AN | 08.09.2020, 19:07:24 | 1262

No vienas puses, ''Ventspils no donora kļūst par Pašvaldību izlīdzināšanas fonda naudas saņēmēju, maksās pārējā Latvija'' ( https://www.pietiek.com/raksti/graujoso_darbibu_sekas_brivosta_ventspils_no_donora_klust_par_pasvaldibu_izlidzinasanas_fonda_naudas_sanemeju,_maksas_pareja_latvija ).

No otras puses, turpina tērēt naudu, piemēram:

- Koncertzāles "Latvija" un Ventspils Mūzikas skolas dizains sacenšas pasaules mērogā ( https://www.ventspils.lv/lat/izklaide_kultura/195340 )
- Organizē ikgadējo autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu ( https://www.ventspils.lv/lat/pilseta_parvalde/195929 )
- Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālistiem būs iespēja cīnīties par vērienīgu naudas balvas fondu 12 000 EUR ( https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/195948 )
- pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības 2020.gadā līdz augusta beigām samaksāja 141 000 EUR par informācijas izvietošanu "Ventas Balsī" ( https://www.tvnet.lv/7057518 )

Komentāri (13)

 • -2
  yolo Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Shēmas brūk :))

 • -1
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nē , tās aizstāj citas shēmas un tas arī viss. Piemēram, kamēr BK Ventspils no brīvostas nesaņem neko, TTT un VEF no Rīgas brīvostas saņem pa 150 000. Tādi jaunie akcenti. Tas ir, nevis visiem kaut vai pa drusku, bet dažiem labāk neko.

 • -7
  Soross Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Skatos, mani stipendiātu šuneļi pastrādājuši! :)

 • -3
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Bieži braucot uz jūru , redzu pa ceļam arī to, kā mūsu laikos -nabadzīgo rinda stāv -pēc silta ēdiena,
  Un palūdzu savam šoferim -lai kāds no tiem nelaimīgajiem -parāda -kādu ēdienu trūkuma cietējiem izsniedz.
  Taisni briesmas, vai pilsētas soc.dienesta-un pilsētas domes runas vīri un sievas tādu ēdienu ēstu, noteikti ne, to var dot tik lopiem.
  Tad nu naudu investējiet nabagu zupas virtuvēs, lai cilvēki normāli var paēst,
  Ko var murgot domnieki A. Lembegu priekšgalā -kas viss sociālajā jomā kārtībā, beidziet murgot, un dodiet normālu palīdzību pilsētas ubagiem un nabagiem... .

 • 0
  Pornieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ir priekšlikums būvēt daudzpakāpju Ventspili.
  Tā kā modernas utostāvvietas, visur var iebraukt un nekur tālu nav jābrauc.

 • -2
  krustevsSvimpis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Elementāri Vatson !! Sankcijas ir Lembergam nevis Ventspilij !!!!! Ja Lembergs slīkdams ķeras pie Ventspils pie kuras viņš jau 32 gadus sež !!!! Bļāviens Karl !! 32 !! Trisdesmit divi gadi !!

 • -1
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Audzēju ne vienmēr var izņemt, neatstājot sekas uz ķermeni, kuru tas apsēdis.

 • -1
  ^^—^^ Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tu rakstu maz izlasīji? Ne jau Lembergam uzliktās sankcijas, bet gan ostu reforma grauj ekonomiku. Jā, reformu aizsāka pamatojoties uz sankcijām, bet reformē gan Liepājas, gan Rīgas ostu.. Kāds tām sakars ar Lembergu un viņa sankcijām?! Nekāds!
  Bet kritums ir visās ostās, un vislielākais - Ventspilī!
  Un, ja šī reforma būtu lai glābtu ostu no Lemberga, tad k'[apēc tieši kopš brīža, kad pašvaldība ir izolēta no ostas - kāpēc tieši tad sākas krasākais kritums???Kāpēc tieši tad sākas visas problēmas un jāmeklē glābšanas riņķi?!

 • -1
  tupenis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  AN.. Jums liekas, ka naudu tērē nelietderīgi? uzrakstiet viedokli! Savadāk šitais copy paste , un gaidat tikai komentārus..

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Interesanti būtu paskatīties kādas tad nabaga yolo personīgi ir audzēja sekas uz ķermeņa.

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Vnk, viena lieta ir daļēji propagandas panāktā vispārinātā vaimanāšana par Oligarhu ar tēmu - kas būtu, ja viš nebūtu.
  Cita un daudz nopietnāka - kā negatīvi tas ietekmējis konkrētus cilvēkus.
  Typa man 3000 euro zaudējums dēļ privatizācijas aizlieguma/sertifikātu afēras.

 • 0
  Evgueni Romachkine Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Я не живу в Вентспилсе, я только приезжаю иногла. Что меня удивляет, так это огромная ненужная стройка пядом с магазином Римми. Полно народу дивет в каких лачугах, гнилушках, без элементарных удобств, с разбитыми дорогами, с неблагокстроенами дворами, открытыми помойками.... Вы хотите сказать, что коровы Лембергса того стоят ? Очнитесь...

 • -3
  Viktors Torpēda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Runāju ar vienu čomu, kurš pabeidza Ventspils Augstskolu jau labu laiku atpakaļ. Viņš man stāsta, ja Ventspils šādi neattīstītos sen būtu aizbraucis atpakaļ uz dzimto pilsētu. Bērniem treniņi bez maksas, bērnu dārzos rindas nav, skolā bērns tiek tajā, kurā vēlas, nevis tajā kurā ir vieta. Darba piedāvājumu arī ir, mazliet problemātiskāk atrasts dzīvokli, bet ja iespringst un pameklē tad arī atrada. Kā viņš teica nav ko čīkstēt izmanto , ko tev sniedz pilsēta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: