Pusdienas Pārventas pamatskola

@@@ | 04.09.2020, 19:52:25 | 2181

Ārprāts! Sākas skolās laiks un - kas notiek ar pusdienas ēdieniem šajā skolā? Porcijas mazās, izvēle nav, zupu nav, šodien vispār skolnieki palika bez ēdiena, kaut kas tur bija ar kanalizāciju. Kas tur vispār notiek skolā?kad tur būs kārtībā? Normālas garšīgas porcijas, plaša izvele, un zupas? Kur skatās skolas direktore un pārējie atbildīgi cilvēki ?

Komentāri (18)

 • -6
  zobens Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  kaa jav paarventaa...

 • -4
  Gints Linde Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Jādomā, ka pārējie atbildīgie cilvēki ieteiks meklēt normālās garšīgās porcijas un plašo zupu izvēli kādā sabiedriskās ēdināšanas iestādē. Turpat arī var iestiprināties ne vien skolnieki, bet arī skolnieces. Skola, kā zināms, nav restorāns.

 • -13
  Eeeeeeeeee Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Skola nav restorāns un tapēc sīčiem jaēd samazgas vai mini porcijas? :)

 • -1
  Pipars Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kas ta noticis?
  Iepriekšejoos gadus bija normāli!

 • -3
  Pilsēta Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tas ir drausmas nav ne picas, ne suši, ne hamburgeru un pat saldējuma koktēļu nebija. Jāzvana uz SAB un Meroni, lai ieved kārtību.

 • -2
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Autor! Spriežot pēc sastādītā teksta, tev pašam ir jāiet skolā.

 • -8
  Jeska Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Pilnīgi piekrītu tēmas autoram !

 • -2
  ayk Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  To jau pirms mācību gada sākuma visiem vecākiem izskaidroja, kāda būs ēdināšanas kārtība. Gan par izvēli, gan par zupām.
  Mani bērni saka, ka porcijas ir ļoti normālas un nekas neēdams pagaidām neesot piedāvāts.

 • -6
  vajag Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  zup nav ēdiens

 • 0
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Autor, atnāks laiks (Vācija jau ir) , ka par silto zupu skolā atcerēsies ar nostaļģiju. Bērnam , ejot no rīta uz skolu, būs jādod līdzi maizītes.

 • -1
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Labdien!
  2020. gada 25. augustā Ministru kabinets pieņēma grozījumus 2012. gada 13. marta noteikumos Nr. 172 "Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem", kas stājās spēkā 2020. gada 28. augustā. Veiktie grozījumi paredz, ka izglītības iestādes līdz 2020. gada 31. decembrim pusdienu ēdienkartē var iekļaut tikai pamatēdienu, nodrošinot nepieciešamās enerģētiskās vērtības un uzturvielu normas.
  Jau š.g. augustā Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde veica pārrunas ar četriem uzņēmumiem, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumus Ventspils pilsētas pašvaldības skolās. Pārrunu rezultātā tika pieņemt lēmums katrā izglītības iestādē katru dienu piedāvāt ne vairāk kā divu komplekso pusdienu veidus, tādējādi paātrinot ēdināšanas procesu un mazinot rindu veidošanos ēdnīcās.

 • -1
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tāpat Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde 2020. gada 27. augustā izdeva “Vadlīnijas Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipu un no tiem izrietošo prasību ievērošanai Ventspils pilsētas izglītības iestādēs”, kas tika nosūtītas izglītības iestādēm un ievietotas Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā. Vadlīnijas paredz, izglītojamo ēdināšana tiek organizēta pa grupām atsevišķos starpbrīžos, ievērojot katrā izglītības iestādē apstiprinātos grafikus.
  Izmaiņas pieņemtas, lai pēc iespējas mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās iespējamību un nodrošinātu izglītības ieguves iespējas klātienē. Lūdzam izglītojamos un izglītojamo vecākus būt atbildīgiem un saprotošiem.

 • -3
  Nah Nahs XIII Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kāda vēl IZVĒLE vajadzīga skolas ēdnīcā?
  Ko dod,tas jāēd.

 • -3
  Guntis6060 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Mērkaķiem gribās karstus kartupeļus anālā atverē ielikt uz kādu laiku un tad lai paši to ēd

 • 0
  Inese Lude Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Arī Rīgā dod tikai 2. ēdienu, turklāt negaršīgu. Tā arī neesmu sapratusi, kāpēc covids liedz vārīt zupu? Saprotu, ka drūzmēšanās notiktu, ja būtu izvēles ēdieni, bet zupa, ko tā ir nogrēkojusies?

 • -1
  Мадам Богиня! Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  1.pamatsskolā berni arī sūdzas par pusdienām vai nu sausi kartupeļi ar nesaproramu izceksmi mērci kam tik nosaukums tāds vai rīsi sausi un mini mazas kotletes ne zupas ne normāls ēdiens ....mēs no šādām pusdienām atsakamies un turpnāk bērns ņems savas pusdienas līdz.1€dienā no katra bērna es uzskatu ka var cilvēciskas pusdienas sagādāt bērniem.Pagājušo gadu viss bija ok.

 • -1
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Labdien!
  Kā jau minējām, ar 2020. gada 28. augustu stājušies spēkā Ministru kabineta noteiktie nolikuma Nr. 172 grozījumi, kas nosaka, ka līdz šī gada 31. decembrim izglītības iestādēs pusdienu ēdienkartē var iekļaut tikai pamatēdienu, attiecīgi nodrošinot nepieciešamās enerģētiskās vērtības un uzturvielu normas. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem, jo šādas izmaiņas pieņemtas drošības nolūkos. Mūsu visu interesēs ir ļoti svarīgi nodrošināt klātienes mācību procesu.

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Izglītības pārvalde tur nav pie vainas, bet Ineses Ludes jautājums vietā - ko nogrēkojusies zupa? Kā zupa var ietekmēt drošību?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: