Ventspils Reisa autobusu saraksts

sranskis | 07.08.2020, 10:24:48 | 834

Paldies Ventspils Reisam par satiksmes nodrošināšanu Ventspilī. Bet autobusu saraksts rada bažas par tā sastādītāju zināšanām par Ventspili un cilvēku vajadzībām. Piemēram, 4.maršruta autobuss plkst.16.55 no Selgas kursē līdz Kursai! Vai saraksta sastādītāji stādās priekšā kur tā atrodas? Tā atrodas nekurienes vidū. Vai tiešām pārējās Pārventas iedzīvotājiem pēcpusdienā nevajag nokļūt mājās? Ja atmiņa neviļ, tad iepriekš autobuss kursēja caur Kursu un tālāk pa Tārgales, Talsu ielām uz pilsētu!

Komentāri (2)

  • -2
    Ventspilsreiss 07.08.2020, 12:09:06

    Ja šajā reisā ir pasažieri, tad pēc tam, kad apkalpota pietura "Kursa", autobuss tāpat kā iepriekš turpina braukt Tārgales ielu līdz pieturai "Viesnīca "Vilnis", apstājoties pieturās "Siguldas iela", "Embūtes iela", "Pārventas tirgus" un " Viesnīca "Vilnis". Tādējādi Pārventas iedzīvotājiem, kuri brauc no pilsētas uz Pārventu nekādas neērtības netiek radītas. Jāievēro, ka ar šo reisu gan nav iespējams nokļūt no Pārventas līdz pilsētai (reiss beidzas pieturā "Viesnīca "Vilnis"").

  • 0
    sranskis 07.08.2020, 12:20:12

    Jums pašiem smiekli nenāk? Cilvēki (potenciālie brauktgribētāji) Raiņa ielas pieturā jautāja vai līdz Pārventas centram var aizbraukt, atbilde no šofera, ka nevar aizbraukt, jo maršruts ir līdz Kursai un tur beidzoties maiņa. 3 pasažieri palika pieturā. Protams, ka autobusā braucošie sāka klaigāt un šoferis autobusā esošos izvadāja pa vajadzīgajām pieturām. Tad varbūt vajag maršruta galapunktu noteikt "Viesnīca "Vilnis", nevis Kursa?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: