Pārventas tilta aplis.

mja | 23.03.2020, 17:28:03 | 2092

Lasīju ziņas ka taisās Pārventas apli pārtaisīt. Nu ko turamies, ja viņu pārbūves pirmos mēnešos būs vairāk sliktā nekā labā. Kas vainas aplim ir tagad, nav kur naudu atkal likt?

Komentāri (33)

 • -5
  Puaro Pirms 2 nedēļām

  Tāpat muļķi nemāk izbraukt apli,vetiņniekiem ar galvu kautkas nav kārtībā,daži normāli džeki to izdara pareizi,ielāko tiesu brauc kā pāķi,laiks iet atsvaidzināt zināšanas uz autoskolu

 • -8
  Aigars G. Pirms 2 nedēļām

  Ko ta tu braukā uz pilsēt kura nepatīk,kur nevienam nav ar galvu kārtībā gudrīt? Ventspils jau nav vienīgā pilsēta,brauc uz citām .

 • -3
  Zinaida_ES Pirms 2 nedēļām

  Nepārbūvēs - uzzīmēs līnijas pa jaunu!

  Aplim nav ne vainas, tik visi nezina, kā īsti izbraukt - pa āru brauc tie, kuri 1.izejā griež nost. Pa iekšu brauc tie, kuri 2.izejā.

 • -8
  Kukurūza Pirms 2 nedēļām

  Ventspilī tie apļi ir mazi.
  Ļoti labi redzams, ka šos apļus izbraukt neprot ir Rīgā, Lubānas ielas aplis. Timrots no Zebras ļoti skaidri un gaiši izskaidroja, kā ir jābrauc.
  Tā kā tur 4 izejas, ja man ir vajadzīgs izbraukt 3. vai 4. izejā, tad braucu pa 1. ieksējo joslu, bet ir lauķi, kuri močī pa ārējo joslu līdz 4. izejai, liedzot iebraukt aplī pārējiem. Un tad nozīmes šiem apļiem vairs nav.
  Tas skatījums no Rīgas.

 • -5
  Lielais Kretīns Pirms 2 nedēļām

  Vpils tilta apļi ir pa mazu, lai droši izbrauktu pēc noteikumiem. Autoskolu instruktori māca braukt pa ārējo joslu visu apli un pat CSDD instruktori nepiekasās, ja brauc tikai pa ārējo joslu.

 • -8
  Krišs Daugulis Pirms 2 nedēļām

  Tagad varēsi braukt "nedroši" pa iekšējo, lai izbrauktu uz pārventu :)

 • -2
  ventspilnieks 36,7 Pirms 2 nedēļām

  Tad tu nav redzējis mazus apļus

 • -8
  555 Pirms 2 nedēļām

  Ko var gribēt no tiem tītariem kas nejēdz izbraukt apli ..pat ceļu policists Striks uzskata ka satiksme Ventspils apļos esot normāla,ka redz varot zāģēt pa ārējo joslu un izbraukt gan pirmajā ,gan otrajā izbrauktuvē...ko var darīt ja tāda izpratne par labu satiksmes plūsmu ir pat ceļiniekam....

 • -2
  Jānis ... Pirms 2 nedēļām

  Aizmiedz acis un droši brauc iekšā!!!

 • -1
  qwerty Pirms 2 nedēļām

  Ne jau mēs vienīgie...
  https://www.valmiera.lv/lv/video/305_apstiprinata_centra_apla_izbraukscaronanas_shema/

 • -2
  Jānis ... Pirms 2 nedēļām

  atver acis un droši nāc iekšā.... Prāta Vētra...

 • -2
  nomaļnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Lielāks aplis saucas apvedceļš. Patiesībā vajag pārtaisīt par kvadrātu un viss. Trakums ir ar to braukšanas saprašanu - sākotnēji rāda pagriezienu, kad griezīsies pa labi, bet iebraucot aplī, pārslēdz rādītāju pa kreisi.Nu pilnīgs stulbums -ej nu uzmini uz kuru pusi taisās braukt. Labi ka ir tikai divi virzina rādītāji, bet ne četri, tad varētu griezties uz visām debess pusēm. Ventspils apļi vairāk atspoguļo teicienu "re kā es māku".

 • -2
  Kru57nk9 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Iebraucot var nerādīt pagriezienu vai rādīt tikai pa labi, jo rotācijas aplis de facto ir vienvirziena iela, kas no tava skatu punkta virzās pa labi. Tātad iebraukt tajā vari tikai "pa labi"
  Aplī kreiso pagriezienu izmntot drīkst tikai tad, ja no ārējās joslas vēlies pārkārtoties uz iekšējo. Pirms izbraukšanas no apļa ir jāparāda labo pagriezienu, lai signalizētu pie nākamās iebrauktuves stāvošajiem, ka tu neturpināsi ceļu pa apli un viņi drīkst braukt aplī.
  Bet pagriezienu nerādītāju un pa ārējo joslu slinkojošo indivīdu dēļ pie pārējām iebrauktuvēm veidojas rindas, jo kundziņš vālē pa apli un nevēlas citus laist iekšā.

 • -3
  Kru57nk9 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vispār kreisais pagrieziens aplī ir kaut kāds PSRS mantojums. Jaunatne tādus nelieto. Tos lieto visbiežāk pensionāri.

 • -2
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nu bļin, cik reizes jau esmu rakstījis! Zviedrijā, Norvēģijā labo pagriezienu rāda aplī, ja brauc pa pirmo izbrauktuvi, ja braucat tālāk, tad neslēdz neko vai kreiso pagriezienu un tas ļoooti atvieglo dzīvi. Bet mums jau te ir baigie satiksmes noteikumu eksperti, ja kāds aplī ieslēdz kreiso, tad ir klauns vai idiots!

 • -1
  Kru57nk9 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ja tev Zviedrija un Norvēģija ir kaut kāds etalons, tad tur arī paliec dzīvot. Šeit ir Latvija un Ventspils. Mēs paši izdomāsim kā mums labāk. Kreiso pagriezienu rādīt ir pilnīgs tupums.

 • -2
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu tipisks latviešu komentārs - paliec dzīvot tur. Es vienkārši rakstu par labo pieredzi citās valstīs, bet mēs jau neesam tik tupi, lai kaut ko mainītu.....

 • -3
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Informējam, ka jaunās pārmaiņas sevī ietvers marķējuma uzklāšanu, nevis apļa pārbūvi, līdz ar to finansiālā ziņā tās ir niecīgas investīcijas. Jaunais apļa marķējums atvieglos apļa izbraukšanu pa labo joslu uz Kustes dambi, Pilteni, kā arī pa kreiso joslu uz Pārventu. Tieši otrādi – būs vairāk labā, nekā sliktā.

 • -3
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Rītos, vakaros būs trakums. Kā, tagad pa iekšējo joslu jābrauc :D
  Skaidrs, ka būs "pareizie" un vālēs pa vecam ;)

 • -8
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ventspils kantoris grib pārrakstīt CSN. APPLAUSI !!! Bet ja sanāks tiesas darbi par auto vadītāju maldināšanu.....

 • 0
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Atvainojos, komentārs tiek atsaukts, jo nebiju redzējis jauno braukšanas kārtību.

 • -1
  555 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ventspilniek36,7...kur problēma...braucot pa tiltu Tu jau zini kur brauksi ,ja uz pārventu ieņem otro joslu ,ja uz Piltenes pusi ,tad pirmo ...tik grūti sapras to???

 • -3
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kur es rakstu, ka man būs bail braukt? :D Man arī netraucē pa ārmalu braucošie ;)

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ir nu gan satraumums , Ventspilī tāds auto blīvums , ka ne uz priekšu ne atpakaļ, sastrēgumi arī ..... Vienīgais par to apli , tie ,kuri grib nogriezties uz Piltenes pusi varētu rādīt pagriezienu , lai tiem ,kas brauc no Piltenes puses, nav lieki jāgaida, lai tiktu uz tiltu, bet citādi nekādu sarežģījumu nav un turpmāk pavisam nebūs braucēju,ja vīruss plosīsies , cerams,ka tomēr nē.Lai visiem stipra imunitāte un viss būs labi!!!

 • -3
  nomaļnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Labajā joslā arī vajag uz asfalta uzzīmēt "krānu" ar norādi pa visu apļa aploci. Kas sevi identificēs kā "krāns", tas tad arī atbilstoši brauks.

 • -4
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Labi,es braucu uz pārventu pa iekšējo, piltennieks redz josla brīva mauc uz tiltu. Man jābremzē, labā roka aizņemta, viņš jau arī ir aplī. Aplis ir tas pats vienvirziena ceļš, kas iet pa loku, un nekā citādi. Un uz tā ir jāievēro tie paši noteikumi kā uz vienvirziena ceļa, bez kādām interpretācijām. Tāpēc CSNotekumos nav īpaši noteikta braukšnas kārtība aplī. Nē nu var jau maukt un zīmēt kā ienāk prātā, kas arī notiek.

 • -1
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vēl viens eksperts! Kas tu stulbs esi? Tam pilteniekam zīme - dodiet ceļu, tātad jāpalaiž visi kas brauc pa apli.

 • -1
  Kru57nk9 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tiešām problēmas ar krustojumiem? Ko tu dari neregulējamos krustojumos? Tam, kurš brauc pa apli, tam ir galvenais ceļš. Tam, kurš grib iebraukt aplī, tam ir "DODIET CEĻU"
  Iebraucēji aplī drīkst iebraukt tad, ja tas nerada avārijas situāciju pa to braucošajiem. Tas nozīmē to, ka ja tu ar 10km/h no tilta iebrauksi aplī, tad pilteniekam ir pietiekami daudz laika tev izbraukt priekšā un braukt tur, kur viņš grib. Nevienam nav jāgaida, kad kāds izbrauks pa apli vienatnē.

 • 0
  Arnoldinš Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ši globālā tēma par tilta apļiem tiek cilāta līdz apnikumam vismaz trešo gadu.Vai joprojām neesam atraduši optimālo apļu izbraukšanas variantu?
  Tak ir arī Apvedtilts- kam problēmas- brauciet pa to....

 • -3
  Aigars G. Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Točna - pamet pāķiem no rajona tik tēmu - vīrus un tilta aplis - cilās piecgades plānu pildot

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kuro reizi jau par šito cepas?)))
  Braucu, kā man ērtāk un viss...

 • 0
  Jānis ... Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Iespējams, ka vainīgs tas, kurš iedeva mums iespēju braukt pa tiltu divās joslās vienā virziena...
  Un sakās problēmas...
  Neesam tam gatavi???

 • -1
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Reāli vispār problēmas nekad nebūtu bijušas, ja tie pāris indivīdi neiedomātos, ka viņiem pieder ceļš un drīkst speciāli kādu stumt malā vai neļaut nogriezties. Reāli elementāra pieklājība uz ceļa nav nekāda. Kā grib, tā pirž pa joslām. Iebrauc aplī iekšējā joslā un izgriežās ārā no iekšējās joslas, kaut kan būtu jāieņem ārējā un tad jānogriežas. Tagad būs labāk, jo paši ventspilnieki labāk nejēdz braukt. Reāli dažam labam būtu ar burkānu pa priekšu jāskrien, lai kaut jēdzīgu trajektoriju ieņemtu. Kur nu vēl par pagriezienu rādīšanu būtu runa.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: