Ar kalkulatoru rokās uz busiņu

Karīna Ledene | 19.03.2020, 15:43:04 | 1304

Stāvu pieturā ar kalkulatoru..., jo IKT galvaspilsētā internetā netiek publicēti pilsētas maršrutu saraksti, to atiešanas un pienākšanas laiki pieturās. Reisa mājas lapā publicēta ir maršruta karte un saraksts tikai ar atiešanas un pienākšanas laikiem galapunktos. Saraksti ar atiešanas laikiem ir piesprausti drukātā veidā pieturās - vai tas ir normāli (!) informācijas tehnoloģiju laikmetā???

Komentāri (8)

 • -2
  Uzraugs Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Te jau bija aizķerts šis jautājums komentāros pie kāda raksta.
  Ar visu Ventspils reisa atrakstīšanos,ka,lūk nespējot...
  Var jau,protams,pārrēķināt katrs pats tos laikus,bet ne viemēr un ne visiem galva tā strādā.

 • -1
  Karīna Ledene Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu ja - kurš tad no rīta aukstumā var izrēķināt galvā...???

 • -6
  vecakais22 Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Problēma vairāk nekā smieklīga

 • -4
  ^^—^^ Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kurā pieturā tad šoreiz stāvi?

  Izklausās normāli - smuki ielaminēti saraksti ar atiešanas laikiem. Gribēji, lai planšeti pieliek vai TV ekrānu katrā pieturā? Nevajag jau pārspīlēt - gan jau tam nepieciešamo naudu var izlietot racionālākām lietām!

 • -2
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Es uzskatu ,ka šajā laikā labāk ar savām divām pārvietoties , jo nav nekādi baigie kilometri no jebkura Ventspils stūra līdz centram , bet ja no viena gala līdz otram , tad cita lieta . No Zāžciema līdz centram es līdz Andrejnamam eju 30 min . visādos laika apstākļos un dzīva esmu , veselībai arī labi, jo tie autobusi kursē samērā reti un lieki gaidot tajā laikā ar kājām jau esi galā un par velti.

 • 0
  Karīna Ledene Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Katram sava problēma liela! :) Un mūsdienīga - tā teikt - IT tehnoloģijas atbalstoša!

 • 0
  Ventspilsreiss Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tā kā situācija mainās strauji un nav iespējams prognozēt izmaiņas autobusu kustībā ilgākā termiņā, izvietot precīzus sarakstus katrā pieturā fiziski nav iespējams. Tāpēc kopējā saraksta izvietošana ir viens no labākajiem risinājumiem, lai informētu pasažierus pēc iespējas operatīvāk.
  Vēršam uzmanību, ka šodien, 24.martā, jau atkal tiek gatavotas jaunas izmaiņas, un visticamāk šīs dienas laikā pieturās un citos informācijas avotos atkal tiks izvietoti aktuālie saraksti.

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Un kā ar precīzu info internetā? Apskatos, o busiņš būs. Aizeju - priekšā lapele, ka nebūs...Novadā. Tas ir korekti? Arī uz zvaniem neatbildat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: