Don basil

Mellene | 07.06.2016, 17:32:30 | 4175

Nedēļas vilšanās-don basil soļanka pilnigi bezgarshiga un frī porcija tik miniatūra, ka 5 gadnieks berns (kursh principa eed loti maz) apēda tos paris uzservetos frī un saka, ka gribot ēst. Aizrādīju oficiantei, ka frī porcija nav adekvāta, paris frī uz Shkivja nevar saukt par porciju...tapat pieteicu, ka ar tik mazam porcijām un ar tik bezgaršīgu ēdienu vini aizbaidīs pat tos dazhus klientus, kas pie viņiem iemaldās. Uz ko oficiante atbildeja, ka vasara vienalga pie viņiem bushot pilns ar cilvēkiem! Ka viņiem nekas nav jāmaina. Nu ko...izsaku līdzjūtību tiem cilvēkiem kas tur iegriezīsies cerība paēst, bet pretī saņems bezgarshigu ēdienu un miniatūru porciju.

Komentāri (12)

 • 0
  Ventiņheiteris 07.06.2016, 17:44:39

  LV uzņēmējam galvenais "ievilināt" pie sevis klientu, "noslaukt" naudu, nopirk krutu vāģi un paraudāt, ka VID viņu moca. Lūk arī visa lielā biznesa skola šajā valstī! Tas ka tev kā klientam kaut kas nepatīk - TAVAS problēmas!

 • -1
  Mellene 07.06.2016, 17:54:03

  Ta jau Ventspili nav daudz kafejnīcu , kur ieiet paēst. Un tad pavisam skumji, ja shada attieksme pret klientiem - nepatīk, ka musu porcijaa tikai paris frī kartupeli, ej ēst citur. Es vel oficiantei meitenei pieteicu, ka ieprieksheja reize biju ar dēlu ēst skroderkroga, kur bija milzīgi liela berna frī porcija...pietika vel ari abiem vecākiem, ko noprovet...nemaz nerunājot par to, cik forshi bija noformēts ēdiens - zaķa forma..bet Bea basil oficiantei shis komentārs likas bezjēdzīgs...ne velti pretī skanēja atbilde, ka tapat vasara bus viņiem pilns ar cilvēkiem un mainīt neko nevajag !

 • -1
  Mellene 07.06.2016, 18:22:59

  Varbut kads var ieteikt, kur vel var garshigi paēst Ventspili? Skroderkroga esam bijushi, tur loti patika, Vēja brize ir būts, ari bija normāli, vel ir ēsts bernu atrakciju parka Lemberga hūte, tur pica bija tīri neko. Don basil - galigi garām ! Kur vel ir verts iet pusdienot Ventspili, kad negribas majas ēst?

 • -3
  šašliks 07.06.2016, 18:32:01

  tas Dons BāZils tāds kakta kantoris vien ir. turpat blakus ap stūri ir Dolce Vita, porcijas labas, cenas patīkamas. vēl ir Ērmanītis, pretī profenei, tur arī omulīgi, garšīgi, un ne dārgi, ja pareizi atceros. Pūpēdis ir, blakus bibliotēkai, bet ka tik nebūs vēl aizvien slēgts uz rekonstrukciju. vēl ir ķīniešu virtuve centrā pie apaļā kioska, ja gribas ko interesantu. lai nu kā, bet pierīšanās iespēju Ventspilī netrūkst. :)

 • -2
  nicky 07.06.2016, 20:26:32

  Pūpēdis ir vaļā,bet nosaukums vairs nav vecais un darba laiks arī .Tagad laikam nosaukums bija Saules pankūkas.
  Pāvil sētā ar var labi paēst!Mūsmājas,tehnikuma ēdnīca utt.Vietu ir pietiekami.

 • -1
  Andris Akmentiņš 07.06.2016, 21:42:23

  Ar bērniem uzdzīvot vislabāk ir Ostas 23 - tur ir jauka tā bērnu telpa. Vispār tur ir jauki, pils atstāšana vismaz no malas šķiet vairāk pozitīva izrādījusies. Nav varbūt lētākā vieta, bet noteikti vajadzīga tieši ar gaisotni.

  Dolce Vita kaut ko saprot no picām, patiesi.

  Pūpēža vietā ir "Saule uz pannas" vai kā tamlīdzigi - viss kā iepriekš, daudz un garšīgi, nav vairs jautrie nosaukumi - bet no otras puses, ka gaļas ēdienu nosauc "Šurp, Muhtar", to ne katram lemts sagremot :)

  Basil gribētos aizstāvēt - ziniet, ne visi grib apēst pusspaini, lai aste velkas pa zemi. Kopš atmests pīpēt, mazās porcijas tieši patīk :)

  Uz tehnikumu var iet ikdienas pusdienās - ļoti garšīgi var paēst.

  Augstskolai pretī veikals otrā stāvā - kas tas ir, Diāna? - Arī nav kreņķu, vai man vienkārši garšo ēst.

  Manuprāt, Ventspilī ir tieši otrādi, visai spēcīga konkurence. Pārbaudiet Rīgā, kā izskatās pica un par kādu cenu - es pamēģināju, un sapratu, ka esmu Ventspilī jau izlutināts.

  Ok, varētu vēl rakstīt, bet tad jau tas būs raksts, par ko jāprasa honorārs :)

 • 0
  Mellene 08.06.2016, 05:08:33

  Paldies par ieteikumiem...noteikti tuvākajā laika pamēģināšu Ostas 23 un vel kadu no ieteiktajam vietām, jo shaja vasara daudz plānots Ventspili but !
  Uz Don basil gan vairs otrreiz neriskēshu iet...runa jau nav isti tikai par porciju lielumu, jo ēdiens bija pilnigi bezgarshigs un attieksme no oficiantes - vienalga ka garsho, tapat mums cilveki nāks un ēdis, tas nav akceptējami ! Un lai ari neesmu milzu porciju cienītāja (pietiktu ar ne tik lielu, bet gardi pagatavotu), tomer, ja 10 frī uz shivja, tad to nevar nosaukt par porciju :) tas pats 5gadigais berns Ventspils Konditoreja Kārumnieks vai Mūsmājas apēd 1 gardu kēksiņu vai buljona radziņu un jutas paēdis, bet no tiem paris Don Basil frī patiesi jēgas nebija :) iespējams, ka no rītdienas Don Basil frī porcija ari bērniem "palielināsies", ja ipashnieki, darbinieki lasa shos komentārus...un ja bus drosminieki, kas iegriezīsies un riskēs ēst shaja ēdnīca :)))

 • 0
  Tamara Shalgina 08.06.2016, 14:55:14

  Ventspili vel var paest pie tirgu. Tur uz turgus iela 8 ir ari loti laba kafejnica Vecpilseta. Tur tagad ir jaunie saimnieki un interjers un personals un protams jauna, laba un nav tik darga edienkarte.

 • -3
  Jans 09.06.2016, 08:45:39

  Tad izrādās, ka Mellene uztraucas par bērnu porcijas lielumu??? Tas taču maina būtību! Bērni ir dažāda vecuma un ēd arī dažādi.

 • 0
  funky monky 09.06.2016, 21:20:24

  Man gan liekas, ka Mellene vairāk uztraucas par oficiantes attieksmi.

 • -1
  Mellene 09.06.2016, 21:48:14

  Par Don basil - pasūtīju porciju frī, nevis bernu porciju, bet vienkarshi porciju frī...un saņemam 10 frī kartupelishus un salata lapu + "brinishkigu" komentāru no oficiantes :) un shaja gadijuma mani tiesham vairak apbēdināja nevis neatdekvata porcija frī un loti negarshiga zupa, bet oficiantes attieksme...bet paldies par ieteikumiem, shodien pusdienoju viena no sheit komentāros ieteiktajam vietām - saules pankūkas vai kaut ka līdzīgi - blakus bibliotēkai, pankūkas bija gardas,vide patīkama - uz visiem galdiem pilnas vāzes ar peonijam... un bija loti jauka oficiante, kas pusdienu beigas apjautājas, vai garshoja vinas ieteiktas pankūkas :) shaja vieta noteikti vel kādreiz iegriezishos ;)

 • -1
  Anna 22.06.2016, 13:21:20

  Nu par "Sauli Pannā" neko labu nevaru teikt pēc šodienas pieredzes. Atnesot porciju pamanīju, ka salāti ir pastāvējuši nu teiksim godīgi-veci.Lapas bija melnas.Man tas, protams, apetīti nebojā,salātus vienkārši neēdu.Ejot ārā piegāju klāt un pateicu,lai nākošreiz atšķiro vecās salātlapas uz ko saņēmu vienaldzīgu atbildi-jā, labi.Ātri apgriezās un iegāja virtuvè.Es cerēju vismaz uz atvainošanos vai uz ko tādu,bet nu tas liecina tikai par to,ka nav vajadzības lai klienti tur atgrieztos.Un padomājiet,ja tur iegriežas vecāka gājuma cilvēki ,kuri vairs tik labi neredz,kas var notikt ,ja viņi aped šādus vecus salātus? Protams,nekas bīstams,bet kādu vēdera vīrusu noteikti. Nu lai jau veicas,bet cerams ņems vērā to,ko pateicu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: