IT??

Karīna Ledene | 28.02.2020, 13:18:08 | 610

Bija it projektu konkurss, kur varēja iet ar savām idejām un dabūt naudu ja tā ideja atbalstīta. Kas uzvarēja iepriekš un kā viņiem veicas? Vai nav baigā birokrātija lai pieteiktos? Vai man jāpiesakās caur biznesa centru?

Komentāri (4)

 • 0
  Ventspils Digitālais centrs 28.02.2020, 17:19:01

  Kopš 2017. gada sākuma Ventspilī tiek īstenota Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) pilotprojektu programma, kuras mērķis ir sekmēt jaunu IKT risinājumu – infrastruktūras, aprīkojuma vai programmatūras izstrādi, testēšanu un ieviešanu Ventspilī. Konkursā iesniegtajiem projektiem ir jāatbilst vismaz vienai no šādām tēmām: vieda pārvalde, vieda ekonomika, vieda mobilitāte, vieda vide, viedi iedzīvotāji vai vieda.
  Konkurss sniedz iespēju gan pieredzējušiem, gan jauniem uzņēmumiem, kuriem nav tik liela pieredze, saņemt papildus finansējumu savas idejas īstenošanai un risinājumu izstrādei dažādām industrijām.

 • 0
  Ventspils Digitālais centrs 28.02.2020, 17:19:15

  Kopš 2017. gada Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu programmas konkursa ietvaros īstenoti kopā 10 projekti. Pēc dalības IKT pilotprojektu konkursā uzņēmumi turpina darbu pie izstrādāto produktu un pakalpojumu pilnveidošanas.
  Pēdējā pilotprojektu konkursa kārtā uzņēmums SIA “VN Universe” īstenoja projektu “Gaisa kvalitātes monitorings skolās un bērnudārzos”, kura ietvaros uzstādīta gaisa kvalitātes monitoringa sistēma Ventspils Centra sākumskolā.

 • 0
  Ventspils Digitālais centrs 28.02.2020, 17:19:38

  Arī šogad uzņēmumiem būs iespēja pieteikties konkursam, tādēļ interesenti aicināti sekot līdzi aktualitātēm Ventspils Digitālā centra mājas lapa: www.digitalaiscentrs.lv. Ar konkursa nolikumu, saistošajiem dokumentiem un ziņām par iepriekšējām konkursa kārtām iespējams iepazīsties šeit: www.digitalaiscentrs.lv/iktpilotprojekti.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: