Apgaismojums

Arnis Junge | 13.02.2020, 13:49:51 | 646

Labu laiku jau atpakaļ pacēlu ne visai tīkamu tēmu - par apgaismojumu pilsētā, bet šobrīd jāsaka, ka pavēroju un pilsēta patiešām kļuvusi gaišāka tumšajās nakts stundās. par to arī liels paldies! man gribētos zināt, kā izlemj, kur uzlabot apgaismojumu un vai arī šogad kaut kur to darīs. Skaidrs, ka drošība no šī ir lielā mērā atkarīga.

Komentāri (4)

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" 14.02.2020, 11:26:26

  Pilsētā ielu apgaismojumu ieslēgšanas un izslēgšanas sistēma darbojas automātiski, to regulē tā saucamie foto elementi. Apgaismojums pilsētā tiek ieslēgts un izslēgts atbilstoši saules rieta/lēkta grafikam. Ieslēgšanās/izslēgšanās laiku ietekmē arī meteoroloģiskie laika apstākļi – apmākušās dienās apgaismojums tiek ieslēgts nedaudz ātrāk un izslēgts nedaudz vēlāk. Dažās pilsētas vietās ielu apgaismojumu ieslēdz automatizēta ierīce, kam ir ieprogrammēts apgaismojuma ieslēgšanas un izslēgšanas brīdis pēc pulksteņa laika. Šādās situācijās apgaismojuma ieslēgšanas brīdi ir iespējams pielāgot, kas vietām tiek darīts, tomēr tuvākos gadus tiks izskatīta iespēja visus automatizētos pulksteņus pārtaisīt uz foto elementiem, kas precīzāk pielāgos apgaismojumu arī sliktākos laika apstākļos.

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" 14.02.2020, 11:26:35

  Noteikti arī šogad ielu apgaismojumu uzlabojumi tiek plānoti, lai gan par konkrētām vietām šobrīd nevaram konkrēti minēt, jo norisinās projektu plānošana, taču visticamāk tuvāko mēnešu laikā paziņosim par vietām, kur tiks veikti uzlabojumi. Pateicamies par ievērību un iesaistīšanos pilsētvides uzturēšanā.

 • -1
  ne 14.02.2020, 20:10:08

  Ganību ielas apgaismojumu, briesmīgās ietves un apmales kādreiz uzlabos?

 • -1
  Marchello 14.02.2020, 13:02:39

  ieteikums kur vajadzetu laternas uzstadit pilseta

  1. pie Sporta Centra Brivibas iela kur gajeju pareja pie Sakumskolas..

  2. Promenade .. tur vajag kaut ko darit lietas laba jo vakara tur ir melna tumsa it ipasi pie Spikera...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: