Atkritumu konteineri - lielais bardaks !

Jeska | 02.01.2020, 16:05:42 | 1621

Būs kādreiz viss ok ar atkritumu konteinerem Ventspilī vai ne?
Šodien, ap pl. 11 gribēju izmest maisiņu ar atkritumiem, visi četri konteineri ir pilni līdz malām. Pārējais izmetats blakus - ēdienu atritumi, sadzīves, vecās egles, riepas, ledusskapi, televizori, skapī un pārējais. Tas pats - blakus sēta. Ka arī daudzas citas pilsētas vietas. Un tāda aina ir ne tikai šodien bet citas dienās arī. Būs kādreiz kaut kādā tīrība un kārtībapie tiem konteineriem vai ne?

Un vēl - apnīk jau sen tie bomzi kas naktī vidū vazajas konteineru atkritumos, met ārā visu un trokšņo laužot vecos TV un ledusskapus. Kur skatās MP ?

Komentāri (32)

 • -5
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Šeit pa lielam visur ir bardaks.

 • -3
  @@@ Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ja. Bardaks ir. Saimnieks nav. Atbildīgie nav. Nu varbūt ir bet neko nedara. Vai - slikti dar savu darbu.

 • -3
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Kur i? Parādi? Es staigāju pa pilsētu - gribu atrast kaut ko kur piesieties un nevaru atrast. Jāpielieto baigā fantāzija, vai vienkārši jāizdomā. :D

 • -8
  Info centrs Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Labdien, lūdzam precizēt adresi, kur novērojama šāda situācija.

 • -8
  Jeska Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Esi stulbs vai vienkārši nemāk lasīt : daudzās pilsētās vietas ! Daudzas ! Kādā vēl konkrētā adrese vel vajadzīgā? (((

 • -4
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Jeskuci - problēmu nevar novērst, ja nerunā konkrētu valodu, bet raksti kā puika/meitene no RĪgas. Ja reiz mini konkrētu situāciju - tad mini konkrētus faktus - adresi. Ventiņi zina, ka tikai tā var atrisināt kādu ģēlu. Nevis pasakot, ka pilsētā viss ir netīrs. Nu comon' - cik aptaurētam jābūt, lai, ko tādu apgalvotu par Ventspili? :D

 • -3
  @@@ Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Nav taču mums te nekāds " info centrs" ! )) Es arī var paņemt sev niks " valsts prezidents" vai "Lielbritānijas karaliene" )

 • -1
  Bomzis Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Jeska jauna gada miskastes atrad ko vertig?

 • 0
  Bomzis Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Jeska galvenais nelien mana teritorija dabus pa koko ibio!

 • -3
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Oo oo - manā arī ne. :D

 • -7
  Jeska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  šeit forumā ir tādi indivīdi kas visu dienu sēž pie datora vai pie TV un neko neredz kad notiek Ventspilī.

 • -1
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka atkritumu izvešana tiek veikta katru dienu no plkst. 6:00 (visas dienas garumā) saskaņā ar izveidoto atkritumu izvešanas grafiku. Tā kā komentārā nav nosaukta konkrēta pakalpojuma sniegšanas adrese, nevaram pārbaudīt minēto faktu un konkrētās adreses atkritumu izvešanas grafiku. Parasti tieši svētku laikā radītais atkritumu apjoms ir lielāks, līdz ar to namu apsaimniekotāji tiek aicināti parūpēties par atkritumu papildus izvešanu.

  Atgādinām, ka liela izmēra atkritumu izvešanu organizē attiecīgā nama apsaimniekotājs – tādēļ aicinām vērsties pie namu apsaimniekotāja, lai uzzinātu liela izmēra atkritumu izvešanas grafikus.

  Sīkāka informācija:
  · Pa tālr.: 63626920
  · E-pastā: vlk@ventspils.lv
  · Ierodoties personīgi: Pils ielā 12, Ventspilī

 • -6
  Jeska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Konkrēti, tajā dienā - pie Dzintaru, 26, blakus viesnīca Vilnis, kā arī no otras puses, vēl pie P.Stradiņa,11, pie Tārgales, 72. Pietiks? Un vispār, tas mans darbs - iet un meklēt tas vietas kuros gandrīz visu dienas laika nav izvesti atkritumu konteineri un nav sakārtota blakus teritorija. Un es negribu iet pāri visādiem atkritumiem pie konteinera lai izmest savu maisiņu.

 • 0
  qwerty Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Sarkanmuižas dambis 7. Nezinu kāds ir tas grafiks, bet vienu reizi nedēļā šeit neved un divi esošie konteineri ļoti ātri piepildās. Protams LIELS PALDIES atkritumu VIESMETĒJIEM ,piebrauc ar auto un tik lādē savus maisus, tāpat grēko blakus esošā garāžu kooperatīva biedri - vecās riepas,auto akumulatori,auto plastmasas detaļas (kaut pašiem ir savs konteiners).

 • -3
  Bomzis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Joske cik tev maksa par tadu "darbu"? Es vismaz uz jaungad atrad vesel kortelin, a tu? Bez tam nav smuk vazaties apkart un meklet miskast kur izmest sav maisin!

 • -8
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Viņam Kristovskis maksā, lai iet meklē pilsētā vietas par kurām var piesieties un ierakstīt to visu pēc tam Ventas Balsī. Bet, jā, Jeska - saki, cik maksā. Varbūt mēs arī varam piebiedroties.

 • 0
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Mīlie draugi, viss ir mūsu rokās: man stāstija viena sētniece: pamanījusi auto no kurā krāmē ārā lielus maisus un met blakus konteineriem, viņa pierakstīja auto Nr. un piezvanīja munikiem. Auto tika sameklēta un saņēma 25 eur sodu.

 • -2
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  OOo, viens kārtīgs pilsonis.

 • -4
  @@@ Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Pierakstīja auto numuru un piezvanīja policijai - bet tas ir smieklīgi! Kā vispār var kādu šoferi sodīt tikai tāpēc ka " viena sētniece saka". Ja nav foto-video pieradijumi, ja nav vēl kādi 3-4 aculiecinieki, kā var sodīt? Par ko?

 • -2
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Nav jau uzrakstīts vai sētniece nebija paspējusi uztaisīt foto. Varbūt,ka viss tika fiksēts.

 • -1
  Ens . Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Viktors Torpēda
  savu torpēdu vari iešpuļīt sev pakaļā,domes tirliņ!
  esi izkozts:
  pirdiens,no Jūras ielas..

 • -1
  Beshenij Karasj Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Nez kada Jūras iela-man uzrāda ka tas ir tas pats Viktors Def no Gāliņciema kas kādreiz sienas smērēja un nez kapēc to par mākslu uzskatīja.

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  VB laiku atpakaļ rakstīja šeit forumā,ka VictorDef esot miris, nez vai tiesa vai klaji meli?

 • -1
  Nah Nahs VIII Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  >>Beshenij Karasj
  Bet par to tak rakstīja šeit,ka esot asti atšāvis?

 • -1
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Pašvaldības policijai apsekojot pilsētas teritoriju, t.sk. daudzdzīvokļu iekšpagalmus, reizēm nākas konstatēt, ka atkritumu konteineri ir pārpildīti. Šādi gadījumi visbiežāk ir novēroti pēc svētkiem vai brīvdienām, bet ne ilgāk par diennakti.
  Par atkritumu laicīgu neizvešanu tiek informēti namu apsaimniekotāji, kuri vienmēr situāciju novērš.
  Kas attiecas uz lielgabarīta atkritumiem, tad katrā atkritumu konteineru novietnē ir informatīva norāde ar dienu un pulksteņa laiku, kad lielgabarīta atkritumus drīkst novietot, jo tos nekavējoši savāc. Lielgabarīta atkritumu izmešana ārpus norādītā laika ir pārkāpums un šeit liela nozīme ir mājas iedzīvotāju ieinteresētībai, informēt Pašvaldības policiju, redzot, ka persona tīši pārkāpj noteikto kārtību. Pašvaldības policija uz informāciju reaģēs nekavējoši, novēršot pārkāpumu, aizturot pārkāpēju.

 • -2
  Jeska Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Kā varēt ātri reaģēt ja piemēram divi cilvēki atnesīs un atstās veco lielu dīvānu vai ledusskapī. To viņi izdarīs kādus 20-30 sekunžu laikā. Ko, policija stāvēs aiz stūrī, 100 m attālumā? Varbūt labāk vajag videonovērošanu? Tikai tad būs kārtībā..

 • -2
  Jeska Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Kā varēt ātri reaģēt ja piemēram divi cilvēki atnesīs un atstās veco lielu dīvānu vai ledusskapī. To viņi izdarīs kādus 20-30 sekunžu laikā. Ko, policija stāvēs aiz stūrī, 100 m attālumā? Varbūt labāk vajag videonovērošanu? Tikai tad būs kārtībā..

 • -5
  Karīna Sleja Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Reaģēt var ātri, ja tu ziņo - zvani un pie reizes pastāsti kādi viņi izskatījās un kurā virzienā devās. Vismaz kāds pilsoņa cienīgs pienesums.

 • -5
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Patrulēšanas gaitā Pašvaldības policijas patruļgrupai minētos pārkāpumus konstatēt ir grūti, tādēļ iedzīvotāju atbalsts ir ļoti svarīgs tīrības un kārtības uzturēšanā pie katras mājas.
  Pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus par saskatītiem pārkāpumiem nekavējoši zvanīt Valsts policijai pa tālruni 110 vai Pašvaldības policijai pa tālruņiem 63680808 vai 28680808.

 • -5
  Soross Pirms 2 nedēļām

  Ja konteiners pilns, un nav vairs, kur savus mēslus izmest, tad taču jānāk viņus izgāzt forumā! Vai ne?

 • -2
  Jeska Pirms 2 nedēļām

  Priekš kam šeit vajag rakstit visādas muļķības. Ja nav ko rakstīt pa tēmu, tad vispār neraksti!

 • -3
  Bomzis Pirms 2 nedēļām

  Pavisam bez mulkibam joske uzrakst savas sievas tel. nr.!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: