Pašreizejās domes vadības laiks ,ir iztecējis.

krustmateflorence | 18.12.2019, 09:30:00 | 1952

Katru dienu masu mēdiji vēsta, cik pa šiem garajiejiem valdīšanas gadiem ir trekni dzīvojusi un šeptējusi daļa pilsētas domes augstākā labubama"šprotes", cik lielas naudas summas ir satecējušas viena ,otra banku kontos, vārdu sakot vadzis ir pilns un tas ir lūzis, bez garas pļāpāšanas un vilcināšanās, veciem "brekšiem" jāatkāpjas, un jādod vieta jaunajiem ,kuri grib un prot pozetīvā virzienā strādāt,lai šeit ikvienam būtu patiesi labi.

Komentāri (29)

  • -2
    Uzraugs 18.12.2019, 09:35:24

    Paši neviens neatkāpsies.
    Aiz ausīm neatraus nost no "siles"...

  • -16
    Tīģeris 18.12.2019, 09:38:03

    Vai tad tagad bija slikti?Ventspils skaista sakārtota un redzēsiet ka turpmāk tā nebūs .Latvijā tas ir ieaudzināts jau ka jagrābj arī sev ,un Jūs domajat ka nāks Rīgas kungi un vis būs citādāk algas pacels untt nebūs tā ,un tie tāpat vils uz savu pusi.drīzāk derēja tēmas virsraksts Latvijas laiki ir beigušies ,jo mums drīz nebūs nekā

  • -15
    Latvija pāri visām! 18.12.2019, 11:33:13

    Break the Wall!
    Mēs grib svabadību!!!
    Negrib vākt laps,
    pļaut zāl un tīrīt pašvaldīb teritorij!
    Anarhija - kārtības māte!
    Lai lepni plīvo sarkani melnie karogi!!!
    No pasaran!
    Wenceremos!
    Viva Kuba!
    :)))))))))

  • -18
    mjau mjau 18.12.2019, 11:33:19

    Ha! Nu nāks jaunie, un ko tie darīs? Kā jau jebkurš sevi un savus pietuvinātos radus, draugus cienošs cilvēks- vilks un grābs savos kontos.
    Tā ir diemžēl cilvēks iekārtots. Pirmo laiku notiks tikai doma par sava labuma gūšanu un varbūt pienāks brīdis, kad sāks piedomāt par citiem.

    Vienīgais, varbūt kādai cilvēku grupai, kas šobrīd sēž bezkaunīgi uz sociālajiem pabalstiem, beidzot atradīs iespēju apgriezt pabalstus un liks strādāt.

  • -1
    Tīģeris 18.12.2019, 13:38:48

    Diez vai bezkaunīgi kāds sēž uz pabalstiem,kur pec pusmūža gadiem var dabūt darbu?

  • -1
    MG 18.12.2019, 11:49:38

    Nu nenotiks,krustmātīt,nekas tik fiksi,kā iedomājies.
    Tam daudzgalvainam pūķim pat viena,vadošā, galva vēl nav nocirsta.

  • -16
    Inga Pozdejeva 18.12.2019, 11:59:48

    Būtu jau labi... tikai kuri tad ir tie jaunie, kas nāks?
    Kristovskis? Korna? Landmaņi?
    Baidos ka labāk nebūs, jo neredzu reālus, kompetentus pretendentus, ar saprātīgu pilsētas attīstības vīziju.
    Es, kā vēlētājs vēlos redzēt pašvaldībā cilvēkus, kas nāk un skaidri zina, ko viņi darīs, nevis sola tikai gāzt vecos un darīt "citādāk".
    Un ja sola ko darīt, tad lai zin, kur ņems naudu tam, ko sola.
    Bet tādu kandidātu diemžēl nav.((

  • 0
    reku 18.12.2019, 14:23:29

    https://tautastribunals.eu/?p=4839

  • -2
    Spīdola 18.12.2019, 12:58:48

    Kur ņems naudu, tam ko sola.Precīzi par šī brīža pozīciju. Viss pastāvēja uz ilggadējām draudzības saitēm, precīzāk- interesentu grupas savstarpēju sadarbību. Atlika tautai ievēlēt jaunu valdību un kāršu namiņš sabruka. Vēl vairāk, notikumi ar Lembergu apgrieza kājām gaisā institūcijas, par kuru ilgmūžību neviens nešaubījās. Un process turpinās.

  • -2
    krustmateflorence 18.12.2019, 15:56:09

    man jau tad pašai pa tiem aligatoriem -nemaz galva nesāp, man sirds sāp pa to , ka tauta -tik ilgus gadus -sevi ir ļāvusi muļķot.
    tie miljoni nav labā ceļā nākuši, un tagad tie kusīs, kā uz delnas sniegs.

  • -3
    Persona 18.12.2019, 23:41:35

    Ziniet? Bija pirms dažiem gadiem mainīt kaut ko Ventspilī...
    Piekrītu, ka nebija protams, tie labākie kandidāti, bet neaizmirstiet, ka reti kam ir dūša nostāties pret Lembergu. Un tiem kas bija, kā paši redzat, par viņiem ne ziņu, ne miņu!

  • -2
    666.Ventspils. 19.12.2019, 10:53:25

    Kas vēl atceras itāļu daudzsēriju TV filmu "Astoņkājis"?
    Cīņa nebūs viegla.

  • -17
    Arnis Junge 19.12.2019, 11:38:40

    Ja godīgi, mani bieži vien nepamet doma, ka mēs ventiņi esam tik ļoti izlepuši - jebšu pieraduši jau pie ikdienas, ka kādai citai domes vadībai ar mums būs grūši. Es pat neticu, ka kāds cits reāli varēs tik strauji izraut pilsētu attīstības virzienā, kā tas ir izdevies šai domei. Es neesmu ne par Aivaru,ne kādu citu tur esošo - bet mēs nevaram noliegt, ka pilsēta ir viena no sakoptākajām Latvijā, uzņēmējdarbība ļoti strauji attīstās, rūpnīcas ceļ (Dievs dod, ka tur patiešām būs īrnieki), koncertzāle ir, zinātnes centrs top, parki un ielas ir sakopti, bērnu parki ir vieni no labākajiem. Nu pa lielam mums trūkst ļoti maz, bet gausties par visu mēs reāli protam. Vot, kas nu mums padodas - tas padodas. Lai tik Kristovskis trenē prasmes - ar mums cīnīties nebūs viegli. Latiņa ir uzlikta ļoti augsti. :D

  • -4
    FerdinanTs. 19.12.2019, 11:42:08

    Bet sen atpakaļ jau viss bija savests kārtībā,nu jau iet pārmērības,un,kas par daudz,tas par skādi!

  • -13
    Latvija pāri visām! 19.12.2019, 12:13:29

    A ko jūs konkrēti gribat redzēt izmainītu?
    Pagaidām redzu tikai vienu lietu - ka katrs uzņēmējs, kas vēlas te ienākt lai nāk.
    Un lai viņa darbību regulē tirgus likumi - peļņa, zaudējums utt., ne papiņa kaprīzes.
    Pa lielam viss pārējais ir kārtībā.

  • -2
    Persona 19.12.2019, 17:15:35

    Ir lietas, ko mēs vienmēr vēlētos vairāk. Nevaru nepiekrist...
    Bet tajās pašās rūpnīcās vai pašvaldības iestādēs-kādas ir algas?
    Par ko arī sen jau runāts, kāpēc netiek celtas pašvaldības īres dzīvokļi?
    It kā domā par to, lai cilvēki brauktu ar ģimenēm dzīvot šeit, bet ar dzīvokļiem ir švaki. Un nopirkt tagad arī jebkuram nav pa kabatai-pat iesaistot bankas...

  • -5
    Katja 20.12.2019, 09:18:36

    Bet tajās pašās rūpnīcās vai pašvaldības iestādēs-kādas ir algas? - nu kādas tad ir? Citās pilsētās ir nenormālīgi lielas? Kur Latvijā ir tā zelta pilsēta, kurā var grābt spaiņiem - čupiem naudu? Tad braucam visi tur. Es neko nepārmetu - viss jau baigi labi, katram savs viedokli, bet nevajag runāt tā it kā tikai vienā pilsētā šī ir problēma. Šis jautājums ir jāskata valdības kontekstā. Es domāju, nodarbinātība un uzņēmējdarbība.
    Par ko arī sen jau runāts, kāpēc netiek celtas pašvaldības īres dzīvokļi? - kas tieši domāts ar - netiek celtas pašvaldības īres dzīvokļi?
    Dzīvokļu jautājums ir problēma visā Latvijā, nevajag izcelt Kuldīgu vai Ventspili, Daugavpili kā vienu indivīdu. Man māsa dzīvo Kuldīgā un vot tur ir problēma, vecā - koka mājā, vienistabas dzīvokļa īre maksā tuvu pie 200 eur. Un tā ir visā pilsētā. Neadekvātas cenas.

  • 0
    Persona 20.12.2019, 21:10:13

    Nu ja ierunājāmies, tad lūdzu.
    Rīgā algas ir pavisam citas.
    Un nevajag teikt, ka tas jau tikai tāpēc, ka Rīga.
    Pa visam nē. Veikalos, bieži var uz akciju daudz ko vairāk nopirkt, nekā Ventspilī. Un es runāju par tiem pārtikas veikaliem, kuri ir Ventspilī.
    Un piedodiet...Rīgā trauku mazgātājs stundā saņem tik pat daudz, cik Ventspilī pavārs...

  • -3
    krustmateflorence 19.12.2019, 20:05:17

    kam lemts ir aiziet,tam jāaiziet,viss ir izsmelts,Ventspilij vajag jaunu Saimnieku.

  • -2
    Peteris ( B ) 19.12.2019, 20:25:33

    Algas arī būs kā eiropā?

  • 0
    Latvija pāri visām! 19.12.2019, 22:11:42

    Kāpēc lai cilvēki ar ģimenēm lai šeit brauktu dzīvot? Tā jau dēļ Jēkabpils zēna kadru politikas iebraucējiem visā priekšroka, ne dzimušiem
    v-pilniekiem.

  • -5
    Viktors Torpēda 20.12.2019, 09:21:54

    Un kāpēc , lai nebrauktu? Var redzēt, ka Tev pašam nav bērnu vai arī esi trolis no Rīgas. Man čoms ar sievu pārcēlās pagājušo vasar uz Ventspili, lai izaudzinātu mazo. Ventas Balsī kaut kad tikko bija raksts, ka kaut kāds darbinieks no koncertzāles ar ģimeni pārcēlies uz Ventspili. Tā kā nevajag te visu dramatizēt.

  • 0
    krustmateflorence 20.12.2019, 09:20:57

    Visiem labajiem cilvēkiem -novēlu skaistus svētkus nosvinēt.
    pati šogad pa svētkiem atpūtīšos Sidnejā, esmu nogurusi no visa tā pelēkā, un tām nejēdzībām ,kuras pēdējā laikā notiek Ventspilī, un pārejā valstī vispār, tas ir tiešām totāls bardaks, aligatori negrib un negrib pamest siltās vietas,bet kā tautā teiciens, visam savs laiks.
    lai jums labie ļaudis jaunais gads panākumiem bagāts,visiem novēlu labi atpūsties un palikt modriem, un aligatoru tukšajās runās neklausīties, bet domāt pašiem kā labāk dzīvot.

  • -4
    Arnis Junge 20.12.2019, 09:25:05

    Oo, vismaz krustmateflorencei viens labs ieraksts. Atpūšamies. Netērējam spēku un domas par to, ko nevaram ietekmēt.

  • 0
    Vadims Kevrelis 20.12.2019, 21:59:05

    Varbūt atlikušo laiku Domes''spice''pievērsīsies''iedzīvotāju vajadzībām,kas pēc savas būtības pēc viņu ievēlēšanas pilsētas domē ir viņu tiešie pienākumi.Pietiks ar aģentūrām,lentīšu griešanām,skulptūru pieņemšanām pludmalēm un slavinošām uzrunām par pilsētas sasniegumiem. U.t.t.

  • 0
    Persona 20.12.2019, 22:13:41

    Visu ko rakstīja Vadims, ventiņi klausīsies jaunajā gadā

  • 0
    Spīdola 21.12.2019, 06:33:50

    Vai tiešām arī šogad? Lai gan varbūt šogad vispār būs kas vienreizējs, ņemot vērā, ka jebkurš gads var būt pēdējais uz skatuves.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: