Brauciet lēnām pār tiltu

žurka | 26.11.2019, 21:09:26 | 1971

Slīd, brauciet uzmanīgi!

Komentāri (19)

 • -5
  VentspilsMen Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Teritorijā ap augstskolu, Mājam un Dārzam un Citro gājēju ietves vienā ledū. Laikam komonālajam dienestam atkal pārstēigums?! Lai gan informācija, kad Latvijā iegriezīsies mitrāks gaiss un pie šiem laika apstākļiem varētu piesalta, bija zināms jau pagājušajā nedēļā.

 • 0
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tā ir 100% taisnība,jo smidzina lietus un pie- salst- šī kombinācija uz bruģa. un galvenais,ko gribētu ieteikt- ievērojiet distanci!

 • -4
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tikai nesāciet atkal vienu un to pašu dziesmu.Ir ziema - slīd. Katram aiz aizmugurējās ekstremitātes nenoliksi komunāļu kaisāmo auto, pašam arī jābūt mazliet ar prātu. Braucam un ejam prātīgi.

 • -7
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Informējam, ka ietves pie viekala Citro un Mājai un Dārzam, nav pašvaldībai piederošas, par to tīrību atbild veikala īpašnieki. Savukārt ietve iepretim Ventspils Augstskolai ir pašvaldības pārziņā un to tīra Ventspils Labiekārtošanas kombināts, kas savlaicīgi nav veicis savus pienākumus. Pašlaik tiek apsekotas arī citas vietas, lai risinātu šo jautājumu.

 • -2
  *** Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tas pats Lielais laukums un ietves gar to- vakar vakarā- īstākā slidotava!

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vakar ap kādiem 16:00 sākās interesantais laiks.Iznācu no darba un katra kāja aizgāja uz savu pusi. Kas arī ir loģiski, jo bija -0,5 grādi un no augšas nāca slapja migla. Bet jāsaka,ka godam - kamēr brauc mājās, tūlīt arī brauca kaisītājs (Kuldīgas iela - Sarkanmuižas dambis - tilts) - burtiski stundas laikā visi bija sarosījušies un uzsākuši darb. Tā kā mums pašiem atliek būt vērīgiem un pārvietoties droši, atbilstoši laikam. Turamies. Ziema sākas, bet labā ziņa ir tā, ka viņa kaut kad arī beigsies.

 • -1
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pusnaktī nevienam sētniekam nav jāiet kaisīt ietves.
  Varētu pārmest,ja slidenums nebūtu novērsts līdz šārīta pulksten astoņiem.

 • -7
  *** Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kādā pusnaktī! Vakar ap plkst. 18.30 visa pilsēta bija viena vienīga slidotava! Arī pēc plkst 20.00 nekas nebiha mainījies. Sanāca palielu gabalu ar kājām slidināties pa pilsētas ielām, neredzēju ne grama kaisāmā materiāla.

 • 0
  Viktors Torpēda Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Un tikai pasaki, ka tikko uzzināji, ka ir ziema un šādi laikapstākļi mēdz parādīties tieši tik pēkšņi kā tas bija vakar un arī pazust tik pēkšņi kā tas bija vakar. Reāli piesalis bija kādas 3 stundas, tad jau atlaida. Auto logi katrā ziņā šorīt pat tuvu nebija aizsaluši. Es kaisītāju galvenajās ielās redzēju - sanāca braukt garām (par ko vēl čortojos, jo dabūju sāli- smiltis acīs).

 • -1
  krusttevsflorencs2 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Statistiku,lūdzu!
  Cik cilvēku vakarvakarā guvuši traumas tieši dēļ apledojušām ietvēm?
  Cik vērsušies slimnīcas traumpunktā ar svaigiem roku vai kāju lūzumiem un smadzeņu satricinājumiem?

 • -2
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu paga - Tu tagad runā tā, it kā Ventspils būtu vienīgā vieta, kur aizvakar slīdēja un, kur cilvēki neuzmanības dēļ vai kā citādi ir paslīdējuši un sasitušies. Kāpēc no ikgadēja pasākuma jātaisa tradicionāls trobelis? Ja redzi, ka kaut kur ir nenokaisīts,nenotīrīts - tad ziņo dienestiem, norādi precīzu vietu, lai parūpētos par vietas satīrīšanu, nokaisīšanu. A ko tieši Tev dod šādas ziņas ievietošana VB? No tā uzreiz ietve paliek tīrāka? Pati nokaisās? Tu taču rūpējies ar šādu komentāru par citu cilvēku pasargāšanu no slidenām vietām (jo tādas taču pilsētā izrādās ir ļoti daudz) - vai tomēr Tu vēlies panākt kaut ko citu ar šo komentāru? Es tikai gribu saprast, kāpēc pa taisno neziņot dienestiem, lai tie operatīvi var reaģēt, bet tā vietā kakā internetā.

 • 0
  Lietus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ne jau ziema ir pārsteigums. Jautājums ir par uzņēmumu, kas pirms gadiem uzvarēja konkursā par tik ļoti nekvalitatīvu un Ventspils laika apstākļiem nepiemērotu bruği visā pilsētā. Vakar, ejot pa vecā seguma asfaltu, kas vēl šur tur saglabājies, kājas neslīdèja. Tāpat novèroju, ka cilvēki gāja pa zāli blakus bruğim. Pat suņiem kājas slīdējušas, kaimiņš sùdzējās. Tātad bruğis ir izvēlēts pēc "sksta", ne piemērotības lietošanai.

 • -4
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Informējam, ka gan asfalta segumam, gan bruģakmenim, ir noteiktas fizikālās īpašības, spējot sasalt un atlaisties. Betona izstrādājumi ir cietāki, kas savukārt ilgāk spēj uzturēt noteiktu temperatūru un ir brīži, kad tieši asfaltbetons slīd, kur tieši pretēji bruģakmens ir sauss. Šeit lielu nozīmi spēlē fizikas īpatnības un āra laika apstākļi. Savukārt kalpošanas ziņā tie ir apmēram 2 reizes izturīgāki un kalpo apmēram 20-25 gadus, tomēr citviet tie turpina kalpot pat 28 gadus, kā piemēram, Jūras ielas ietve, Katrīnas iela, Skolas iela, Tirgus iela, Sinagogas iela u.c., kur asfaltbetona segums tā vietā ir nokalpojis jau pēc 15 gadiem kopš izbūves.

 • -3
  Info centrs Pirms 6 dienām, 3 stundām

  Labdien. Lai atbildīgie dienesti spētu izvērtētu jūsu komentārā minēto situāciju un iespējams to novērst - lūdzam precizēt, kur esat novērojis slidenas ietves un nekvalitatīvi ieklātu bruģi.

 • -2
  Peļu junkuriene Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bruģis ieklāts ar nodomu ieripināt naudiņu attiecīgās kabatās!Lai dzīvo korupcija!

 • 0
  Viktors Torpēda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Eee, a tu zini, kur var tikt pie tik laba darījuma? Man čomam kā reiz ir ielu labiekārtošanas uzņēmums RĪgā, varbūt vari dot mājienu kā tikt ar savu biznesu šeit. Es saprotu, ka zini kā to izdarīt.

 • -2
  inese busmane Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Šo problēmu mēs nevaram, atrisināt, tas pilsētas varas nevēlēšanās , reiz vajadzētu kaunu prast, tikai nevaru saprast, kāpēc ko tīrīt koordinē Komunālā pārvalde, nevis Labiekārtošanas kombināts,jo nekas netiek darīts, kamēr Kausenieka kungs nav devis komandu. Nav saprotams priekš kam tiek iegādāta dārga tehnika kuru neprotam izmantot, pašvaldības dienesti nestrādā iedzīvotāju labā, to atbalsta vietējā vara. Ielu gājums neatbilst Kurzemes klimatiskajiem apstākļiem, tad vismaz varētu labot savas kļūdas savlaicīgi veicot ielu kaisīšana, sekot laikā prognozēm, nevis tikai domāt tikai par sava labuma gūšanu

 • -4
  Info centrs Pirms 6 dienām, 3 stundām

  Labdien, Inese. Paldies par jūsu komentāru. Lūdzam precizēt, ko esat domājusi ar - ielu gājums neatbilst Kurzemes klimatiskajiem apstākļiem. Tāpat lūdzam precizēt kad un kur esat novērojusi nenokaisītas ielas.

 • -1
  Lietus Pirms 4 dienām, 4 stundām

  Nu pārrakstījās cilvēks! Visi, izņemot destruktīvo info centru, saprata, ka domāts "ielu klājums". Un nenokaisīts bija Lielais prospekts , gājēju daļa, no tilta visā garumā. Ja bruğis būtu izvēlēts atbilstošs, šāds jautājums nebūtu jārisina, vai ne, info?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: