Pilsētas mākslinieks jānomaina.

krustmateflorence | 18.11.2019, 10:51:07 | 1986

Skatijos un vēroju-kā tiks rotāta pilsēta uz ziemassvētkiem, vai tiešām neko jaunu un nebijušu no dekorācijām uzstādīt nevar, tie paši bimbuļi,ie paši gruzuļi, vai tiešām reiz nevar ar kaut ko orģinālu izcelties, vai tiešām atkal svētkiem pietrūkst naudas,bet te vislielākā kritika pret pilsētas mākslinieku-ja tāds vispār mums ir-
???

Komentāri (24)

 • -2
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Es, piemēram, negribu, ka pa manu nodokļu maksātāja naudu, katru gadu pērk jaunus rotājumus. Mēs vienkārši pierodam pie labām un stabilām lietām, tāpēc šķiet, ka nekā jauna nav gadiem, bet domāju, ka visās pilsētās jaunas lietas nepērk katru gadu. Es savai eglītei, lampiņas arī nepērku katru gadu jaunas.

 • -5
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  vakar gaisā uzšva miljonus, varēja pataupīt pilsētas rotājumiem, galīgi atkal garām... .

 • -5
  keda Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  miljonus :D kas ta tev ka miljonārei/-ram no tā, ka kāds izmet miljonus :D

 • -2
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Es nepiekrītu. Šodien draugu un paziņu lokā bija ļoti daudz pozitīvu atsauksmju. Un bildes internetā lieliski šo apliecina. Vēja nebija, lietus nebija - perfekts laiks salūtam. Šogad bija ļoti labi. Žēl, ka neaizgājām uz dzelzceļa tiktu - redzu bildēs ,ka tur bija vislabākā vieta.

 • -4
  Reptīlis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  krustmateflorence ,
  jābrauc dzīvot uz bagātajām Eiropas valstīm. Tur eglīšu un svētku rotājumus ,pēc svētkiem pa taisno , kopā ar visām eglītēm, ved uz atkritumiem.

 • -6
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  reptīla -k-gs, es pati braucu kur un kad gribu,bet šeit dzīvodama,es vēlos arī romantiku,skaistumu un kaut ko nebijušu redzēt.
  tas nav nemaz tik dārgi,pilsētu izrotāt,vienmēr kāds miljons atradīsies lieks, būs tad prieks pilsētas viesiem un pašiem pilsētas iedzīvotājiem.
  nav ko skopoties bagātai Ventspilij, gudrās galvas sasauciet sapulci,un izdomājiet- kā ietērpt pilsētu ziemassvētku rotās.

 • -6
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kādi uztraucas, ka par daudz tērēts salūtiem un vizuļiem, kādam šķiet, ka visu vajag katru gadu jaunu. Nez, kā lai izpatīk visiem? Man skaistās lampiņas kokos ļoti patīk. Pilnībā pievienojos Arņa Junges komentāram.

 • -3
  huligāns II Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  krustmateflorencei - nedomāju,ka pilsētā trūkst romantikas.... Arī skaistuma netrūkst! tā Tik vietējiem viss fū un pē - brauciet visi uz Pilteni tad,varbūt Tur svaigāki rotājumi!

 • -1
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Labs, huligān'. Es būt Tev piekrist.

 • -1
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  tagad pat -knapi novebris beidzies,jau egles uzstāda, kas tā pa skriešanu laikam- pa priekšu?
  neaizmirstam izrotāt visu pilsētu,parasti tikai pilsētas centra rajons tiek izgreznots, ceru būs šogad kas jauns?

 • -1
  Simia Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ja pašvaldības savā starpā draudzētos, tad varētu mainities ar rotājumiem,nebūtu jādomā, kur ņemt naudu, un katru gadu būtu citādāk!

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ooo, Simia laba ideja.Tikai žēl, ka pašvaldībām katrām savi budžeti, tā mainīšanās varētu būt mazliet apgrūtinoša - simt punkti jāslēdz kādi līgumi vai kas tml. Bet ideja laba.

 • -2
  ilona kaķis Pirms 3 nedēļām

  Un izmaksas par demontēšanu vienā vietā un uzstādīšanu citā?

 • -2
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ventspilī ir daudz bagātu cilvēku, bet viņi vairums -ir ļoti skopi, pa katru centu trīc, bet ja vajag palielīties, tad kaut adatas aci izlīdīs lai būtu citiem priekšā, man tādi cilvēki neimponē.

  Naudas ir pietiekoši pilsētai, tikai ar prātu to vajag sadalīt, lai visiem ir prieks, ar gaumi jārotā pilsēta, ja paši nevarat ,tad lūdzat no citurienes pilsētas mākslinieku palīgā.

 • -4
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kas ir laba vai slikta gaume? Kā to var izmērīt?

 • -3
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  es bieži lidoju uz Vīni ,Berlīni ,Parīzi un Milānu ,jo tur parasti iepērkos .lai manītu savu gardarobi, citu starpā ir nācies ziemassvētkus ,arī skandināvijā esmu bijusi un redzējusi ,kā pilsētas tiek postas šiem skaistajiem svētkiem, kur problēma, mums nauda ir,tad uzpriekšu ,lai iedzīvotāji pilsētā izsaka aptaujā savu viedokli,kādās rotās vēlas redzēt ietērptu pilsētu ar rītdienu.

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām

  Vot beidzot normāls komentārs ar priekšlikumu - jāveic iedzīvotāju aptauja, lai noskaidrotu jaunas idejas. Ilgi gan nāca tas priekšlikums. Tipisks latvietis - ka tik papukstēt par kaut ko, bet kad pašam jāsāk šancēt - tad čiks vien ir. Par to gaumi gan tā arī atbildi nesaņēmu. Bet prieks, ka krustmāte daudz ceļo.

 • 0
  Tīģeris Pirms 3 nedēļām

  Mans uzskats ,ka vajag i salutu i visu parejo skaistumu,daži domā ja tur netērētu naudu tad viņiem to piešķirtu .Bet tā nekur nenotiek visur ir salūti un tt.

 • -2
  Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa Pirms 3 nedēļām

  Pilsētas noformējumam Ziemassvētku un gadu mijas laikā ik gadu tiek izlietoti ievērojami finanšu līdzekļi, un nenoliedzami, pilsētas rotāšanai tiek izmantota liela daļa no iepriekšējos gados iegādātajiem dekoriem, tos nepieciešamības gadījumā atjaunojot. Priekšlikumus pilsētas noformējumam, t.sk. Ziemassvētku un gadu mijas svētku sagaidīšanas laikam, sagatavo pilsētas galvenais mākslinieks, bet gala lēmums tiek pieņemts pēc jautājuma izskatīšanas Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības un Ekonomikas un budžeta komisijās. Kā jau iepriekš norādīju, pilsētas rotāšanai galvenokārt tiek izmantoti pašvaldības rīcībā esošie, iepriekšējos gados iegādātie rotājumi, taču katru gadu pilsētas noformējumam tiek piedāvāts un tajā tiek realizēts arī kaut kas jauns – piemēram šogad, ar no jauna iegādātiem dekoriem tiek rotāta centrālā egle Lielajā laukumā, ar apgaismojuma instalāciju tiek rotāta ozolu rinda Lielajā laukumā, no jauna izgatavots Austrumu zodiaka simbols – žurkas dekors.

 • -2
  Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa Pirms 3 nedēļām

  Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas atbildes turpinājums:
  Kā jau iepriekšējos gados esam aicinājuši, arī šogad aicinām ikvienu ventspilnieku aktīvi iesaistīties pilsētas rotāšanā, sākot ar savu namu, savu pagalmu, darba vietu, u.tt. Tikai kopā mēs varam radīt acij kaut ko tīkamu un sirdij tuvu.
  Lai veicinātu sabiedrības iesaistīšanos Ziemassvētku noskaņas radīšanā Ventspils pilsētā, vairojot radošas un oriģinālas izpausmes pilsētvidē, ik gadu rīkojam arī konkursu “Labākie Ziemassvētku rotājumi Ventspilī”, kura ietvaros labāko objektu saimniekus apbalvojam ar naudas balvām.
  Tāpat vēlos norādīt, ka iepriekšējos gados no ventspilniekiem un pilsētas viesiem esam saņēmuši daudz atzinīgu vārdu par pilsētas noformējumu Ziemassvētku un gadu mijas laikā, kā arī konstruktīvus ieteikums pilsētas noformējuma uzlabošanai, ko arī ņemam vērā.

 • 0
  AN Pirms 3 nedēļām

  Kurās jaunās vietās (tajās, kur iepriekš nebija) tagad būs rotājumi?

 • -3
  Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa Pirms 3 nedēļām

  Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas atbildes turpinājums:
  Un noslēgumā, vēlos ar pilnu atbildības sajūtu sacīt, ka pilsētai pašlaik ir profesionāla, strādāt griboša galvenā māksliniece, kas strādā tā, lai priecētu mūs visus ventspilniekus un pilsētas viesus.
  Lai mums visiem gaiši, sirds silti tuvojošies svētki! Labas domas! Un aicinu visus, katru savu iespēju robežās, piedalīties savas pilsētas rotāšanā gan ikdienā, gan svētku reizēs.

 • -1
  krustmateflorence Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Lai veicas jaunajai pilsētas Māksliniecei darbā, es pati un manas draudzenes ceram, kad jūs Māksliniec varēsiet kaut ko jaunu un vēl nebijušu uzburt pilsētas sejā... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: