Bangu ielas ceļa segums "Komunālā pārvalde"

Aigarsg | 14.10.2019, 21:07:57 | 662

Kad beidzot Komunālā pārvalde salabos Bangu ielā līdz pašam stāvkrastam izveidojušās bīstamās bedres? Vai tik tiešām esošā vadība vairs netiek galā ar pilsētas sakārtotību? Kas notiek ar ielas apgaismojumu visā Ventspils pilsētā? Ar ko ir noslēgts sadarbības līgums par ielas apgaismojumu? Vai tik tiešām Komunālajā pārvaldē iestājusies rutīna un pilsētas sakārtotībā ir jāiesaistās pilsētas iedzīvotājiem? Ja tuvākajā laikā netiks sakārtota Bangu iela būšu spiests vērsties attiecīgajās instancēs un izrādīt visai valstij kur neaiziet Ventspils pilsētas nodokļu maksātāju nauda!

Komentāri (20)

  • -2
    Ivetts 14.10.2019, 22:03:51

    Neko vinji nelabos. Jau vairakas reizes rakstiiju, atbilde viena un taa pati. Bez ES fondiem neko nevar izdariit. Interesanti, kaa te izskatiitos, ja mees nebuutu ES.

  • -1
    Persona 15.10.2019, 08:46:58

    Šo jautājumu esmu uzdevis vairākkārt.
    Pirmssākumos, ka Ventspilī sāka pārbūvēt ielas un visu pārējo, tad arī nebija pieejama ES nauda, bet viss notika.
    Tagad pat lampiņu negrib skrūvēt, ja ES nedod naudu.
    Apsurds kaut kāds.

  • -1
    Lolibu 15.10.2019, 09:10:26

    Piekrītu par Bangu ielu. Tā ir briesmīgā stāvoklī jau vairākus gadus. Nesaprotu, priekš kam Staldzeni bija jāiekļauj pilsētas sastāvā, ja nespēj tai pievērst uzmanību un atstāj to novārtā??

  • -2
    Puška 15.10.2019, 10:00:42

    Izsauciet Bez Tabu, lai visa Latvija redz Ventspils līmeni.

  • -1
    Parko 15.10.2019, 11:55:01

    Tad jau Beztabu Rīgā varētu filmēt vienvienīgi ceļus :) Izlutināti Ventspilnieki, nekas vairāk, Rīgā neesat pabijuši.

  • -4
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 15.10.2019, 11:50:32

    Informējam, ka Bangu ielā posmā no Talsu ielas, līdz Staldzenes ielai ir asfalta segumā, ir nelielas bedrītes, bet tās nav bīstamas transportlīdzekļiem. Šīs nedēļas laikā paredzēts veikt Bangu ielā bedrīšu remontu. Posma no Staldzenes ielas līdz Stāvkrastam bedru remonts ir veikts 27.09.2019. un pašlaik bedres šai posmā nav konstatētas.

  • -2
    Aigarsg 15.10.2019, 12:24:39

    Kāpēc Komunālā pārvalde melo!? Varu izlikt ļoti daudz foto ar dziļām bedrēm Bangu ielā. Sazināšos ar VB redakciju lai publicē tās jo diemžēl pašam šajā sadaļā nav iespējams pievienot foto fiksācijas no Bangu ielas par bīstamām bedrēm! Un atbildot Komunālajā pārvaldē par veikto bedrīšu remontu 27.09.2019 tad aizbrauciet un apskatieties vai ar divām salāpītām bedrītēm drīkst Jūs visiem Ventspilniekiem paziņot ka remonta darbi ir veikti Bangu ielā!

  • -1
    KRX 15.10.2019, 12:46:53

    Man vēl interesē - kāpēc dienas laikā deg ielu apgaismojumi? Piemēram, sestdien (12.10.2019) dienas vidū vairākas h (vismaz, kamēr es redzēju) dega visa viadukta apgaismojums un Embūtes ielā. Šodien dienas vidū deg Vasarnīcu ielas apgaismojums un daļa no Medņu ielas.
    Tas tā paredzēts?

  • -1
    žurka 15.10.2019, 13:45:31

    No rītiem, kad vēl ir tumšs, jau apgaismojums tiek izslēgts, es teiktu, ka vismaz 20 minūtes par ātru, bet pusdienas laikā šodien Lielajā Prospektā - spuldzītes dega abās ielas pusēs.

  • -2
    Aigarsg 15.10.2019, 13:47:21

    Komunālā pārvaldē ir bardaks neko paši nespēj kontrolēt un organizēt! Es strādāju un par savu padarīto darbu saņēmu atalgojumu! Bet Kas notiek Komunālajā pārvaldē tik tiešām man pēc darba savā brīvajā laikā jānodarbojas ar ziņošanu par situāciju Ventspils pilsētā, par ko šie ierēdņi saņem atalgojumu?

  • -3
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 15.10.2019, 16:18:10

    Aigarsg, tā kā Jums ir daudz ieteikumi pilsētvides uzlabošanā, un, cik saprotam, arī vērā ņemami risinājumi, tādēļ aicinām Jūs ierasties uz mūsu biroju Užavas ielā 8, Ventspilī, darba dienās līdz 17.00, lai kopīgi pārrunātu Jūsu risinājumus, šāda saziņa būs daudz efektīvāka un laikietilpīgāka.

  • -1
    Aigarsg 15.10.2019, 17:45:44

    PI"Komunālā pārvalde" lasot atbildi par ielas apgaismojumu esmu neizpratnē par oficiālu un skaļu paziņojumu par aizdomām vandālismā no iepriekšējo pakalpojumu sniedzēja! Vai tad kāds ir noķerts? Vai Jums nevajadzētu atsaukt savu skaļo paziņojumu? Ja šāds paziņojums nonāktu plašsaziņu mēdijos par mani no pašavaldības iestādes es noteikti grieztos policijā ar lūgumu izvērtēt nepatiesu apgalvojumu un sauktu šīs iestādes direktoru pie atbildības! Jūsu skaļais paziņojums met nesmuku ēnu komersntm kurš vairākiem pilsētas iedzīvotājiem dod darba vietas un studentiem prakses vietas! Tad jau šajā visā varētu domāt ka ir iesaistīts Ventspils tehnikums jo cik zinu starp komersantu un tehnikumu ir vienošanās par prakses vietu. Viena jūsu skaļa atbilde un ja ne sabiedrībai tad man gan liek domāt ka visa pilsēta ir sazvērējusies pret pi "Komunālā pārvalde" ir teiciens ka pagale viena nedeg! Kautkur jau pati Komunālā pārvalde ir vainīga!

  • -1
    Aigarsg 15.10.2019, 18:08:37

    Pi "Komunālā pārvalde" lai grieztos pie Jums pi "Komunālā pārvalde" man ir jāatprasās no darba. Ņemot vērā atprasīšanos no darba ne saņemšu darba samaksu par stundām ko pavadīšu pie Jums! Manai ģimenei šī naudiņa ko nopelnu strādājot pilnu darba dienu ir svarīga! Vai pi" Komunālā pārvalde" man kompensēs radītos zaudējumus ģimenes budžetā? Jūs ar šādu aicinājumu apkaunojat paši sevi un radat iespaidu ka pi "Komunālā pārvalde" nav darbinieku kas spētu risināt pilsētas vides sakārtošanu, rast labas idejas, efektīvi un ātri reaģēt! Lūdzu neapkaunojiet sevi, bet pa veiciet darbus par ko pilsētas iedzīvotāji sūdzas! Kamēr mēs šeit srakstamies ziemā tuvojas un nekas netika izdarīts šodien! Izvērtējot pi "Komunālā pārvelde" šīs dienas sūdzībā un jautājumā lietderības progresivitāti ir "Nulle" jo izdarīts nav nekas. Tai lietā lai darītu esmu uzaicināts pie Jums uz Užavas ielu 8. Pieņemsim varu ierasties Decembrī! Ko tad?

  • -2
    Kriska 15.10.2019, 19:45:19

    Aigar-s, Vai Jūs nejaucāt Bangu ielu ar kādu citu ceļu Staldzenē?

  • -5
    vai man dieniņ!!! 15.10.2019, 19:56:10

    Skaidrs, ka autors ir garīgi slims ar uzmanības deficīta sindromu, kas nekad neko mūžā nav organizējis. Tādiem primātiem liekas, ka viss ir vienkārši un notiek pats no sevis un nauda krīt no pakaļas.
    Bet kad uzaicina uz sarunu, tad 100 iemeslus atteikumam uzskaita 10 rindkopās.
    Klasisks mīzala.

  • -4
    vai man dieniņ!!! 15.10.2019, 20:01:25

    Brīvs laiks nav darbā, bet pļūtīt garus komentārus ir laiks! Tak pilnīgi redzams, ka pilnīgi pie kājas tur Bangu iela, galvenais pļūtīt par komunālajiem, jo kāds aizvainojums sēž.

  • 0
    Krišs Daugulis 15.10.2019, 20:38:16

    Iela ir privātīpašumiem pieguļošā teritorija, tā kā...:)

  • -1
    Aigarsg 15.10.2019, 21:58:58

    Vai man dieniņ, izbrauc Bangu ielu no Talsu ielas līdz Staldzenes ielai un Staldzenes ielu līdz laivu bāzei un tad ieraksti komentārus! Tu raksti kautko nezinot šīs ielas stāvokli un to kvalitāti! Un par kādu naudu iet runa? Pašvaldība vienu reizi mēnesī varētu sniegt atskaiti visiem Ventspilniekiem kur un kādi līdzekļi tiek tērēti pilsētvides sakārtošanā. Nu tad nav ko reklamēt Staldzenes stāvkrastu, laivu bāzi, pastaigas taku apkārt Bušnieku ezeram ja reiz ceļš līdz šiem apskates objektiem ir briesmīgā stāvoklī! Izbrauc Bērzu ielu un novērtē to! Apskaties krastmalu kur tiek organizēti lieli pasākumi bruģis sadrupis caurumi brauktuvēm. Es šeit nestrīdos, bet gan vēršu uzmanību uz bīstamām vietām un neredzu pamatojumu ierasties PI"Komunālā jā pārvaldē" lai viņus mācītu. Tur ir pietiekoši gudri cilvēki kuri saņem nodokļu maksātāju naudu. Līdzekļi neesot, nu tad vajag apgūt Eiropas līdzfinansējumu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: