DZĪVOT IZDEVĪGI

Arnis Junge | 22.08.2019, 17:00:37 | 543

Paskat kā - Rīga, Ventspils un Jelgava ir trīs dzīvošanai izdevīgākās Latvijas pilsētas, vērtējot mājokļa un pārtikas izmaksu īpatsvaru pret attiecīgās pilsētas iedzīvotāju vidējiem ienākumiem, konstatēts Swedbank Finanšu institūta veiktajā pētījumā. Secināts arī, ka vairāku reģionālo pilsētu iedzīvotājiem pārtikas un mājokļu izdevumu īpatsvars pret ienākumiem ir lielāks nekā rīdziniekiem.

Žēl, ka paši ventiņi šo neredz. Jo brīžam ir sajūta, ka mēs meklējam vairāk problēmas un neizdarības nekā novērtējam to, kas mums ir.
Un kā ar jums? Esat aprunājušies ar kādiem radiem, draugiem vai paziņām no citām pilsētām un salīdzinājuši mājokļa un pārtikas cenas? Zinu, ka Kuldīgā čoms ar ģimeni īrē 2 istabu dzīvokli pa 300 eur, kas priekš tādas pilsētas man šķiet nenormāls cipars. Liepājā laikam ir līdzīga situācija kā mums te.

Komentāri (2)

  • -3
    Barons.. 22.08.2019, 17:05:55

    To Ventspil būs būt vien fein un izdevig Pilset,tig tad,kad to atstādinat Deputāt būs sēdet iekš Central-cietum.Bet vislabak,ja būs gulet ar Balt čībiņ uz to Kāj.

  • -1
    reku 22.08.2019, 17:12:35

    Kuldīgā ir lielāka iespēja noīrēt dzīvokli ar malkas apkuri.Tas nav mazsvarīgi,ņemot vērā mūsu komunālo pakalpojumu dārdzību.Pie malkas var tikt arī lētākos veidos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: