Ielas Apgaismojums??

Salvis | 18.08.2019, 21:20:01 | 770

Kura Firma veic ielas apgaismojuma remontu?? Nāk vēlie Rudens vakari?? ? Pētera ielā 32- laternas nr - 17 Nedeg, jau vairāk nekā divus mēnešus!???

Komentāri (6)

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Lūdzam zvanīt uz pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” lietvedību pa tālr. 63624269, lai pieteiktu adresi, kas paātrinās remondarbu uzsākšanu. Remonta nepieciešamības gadījumā pieteikums tiks adresēts būvfirmām, kas neatliekamā kārtā veiks to izpildi.

 • -3
  Марина Тарновска Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kur skatās mūsu dome?
  Pa brīvdienām ir apgāzts stabs Pētera un Meža ielas krustojumā. Šodien no rīta, braucot uz darbu, redzu, ka stabs vēl joprojām nav pacelts. Vai ir tik grūti mūsu atbildīgajiem domes darbiniekiem pa brīvdienām atlikt savas darīšanas un organizēt vismaz lai stabu atvieno no vadiem un atbrīvo gājēju celiņu. Man tiešām bail pārkāpt guļošam stabam kas ir pieslēgts, īpaši, kad līst lietus un var ar strāvu nosist. Ka arī ko darīt veciem ļaužiem, kas nevar tik viegli pārkāpt tam stabam pāri un velobraucējiem? Laikam mūsu pilsētā māk tikai saņemt algu, nevis strādāt.

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Informējam, ka minētais stabs Pētera un Meža ielas krustojumā tika nogāzts avārijas rezultātā, par ko nekavējoties tika informēti atbildīgie dienesti. Darām zināmu, ka esošo situāciju operatīvi neizdodas novērst, jo ir iesaistīti apdrošinātāji, kas minēto situāciju fiksēs un izvērtēs. Ņemot vērā to, ka jebkuru avāriju seku zaudējumus sedz apdrošinātāji, ir noteikta kārtība, kādā izskata minētos gadījumus, pēc kura tiek veikti labošanas darbi, tādēļ šis process var ieilgt. Lūdzam ievērotājus būt saprotošiem šādos gadījumos, kur labošanas darbi var aizņemt ilgāku laiku, nekā parasti.

 • -1
  Aleks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Braucu pus stundu atpakaļ garām, stabs nogriezts, neizolēti vadi karājas gaisā, neviena blakus nav, laikam apdrošinātāji paprasīja tā izdarīt, lai kādam vēl medicīnisko polisi apmaksātu )))))

 • -2
  Barons.. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Aleks kung.
  Ja,ja,to ir rihtig izdarit.Tig nevar zinat,ja nu pe to Vad būs peķertes kād Civēk,kam nav to Polis,ko?

 • 0
  Aleks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ja nav polise, tad nevajag skarties ar mitrām rociņām pie vadiem, jo tie pēc tam rūsē…

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: