Jūras svētki

M/S | 11.07.2019, 04:32:37 | 2683

Man tāda sajūta ka ar katru gadu pilsētā visi rotājumi un svētki paliek nabadzīgāki un plikāki- Jūras svētkos BALLE nemaz nebūs......Pirms gadiem 10 vel pilsēta vienos koncertos un ballēs bij- kas tagad noticies......

Komentāri (33)

 • -3
  default Pirms 6 dienām, 8 stundām

  Balle būšot krastmalā. Un man vispār izskatās, ka rotājumu palicis vairāk.. Uz svētkiem. Nedaudz vairāk... Pirms vairākiem gadiem, neatceros, ka olas, vai zivis karināja kokos, centrā.
  Nu un arī cilvēku te paliek stipri mazāk, ar katru gadu, tāpēc arī svinības paliek arvien pieticīgākas, t.i., Ventpils attīstās!! -_-

 • -3
  sherloks 2 Pirms 6 dienām, 7 stundām

  Ja cilvēku pūļus un pasakainas cenas var saukt par svētkiem???

 • -7
  Sanija Pirms 6 dienām, 3 stundām

  Balle būs krastmalā, turklāt bez maksas! Un kādus dižus rotājumus tad vajag uz Jūras svētkiem? Un man arī liekas, ka rotājumi ir ja ne vairāk, tad pamanāmāki nekā citus gadus.

 • -3
  Eeeeeeeeee Pirms 6 dienām

  Kāda jēga no rotājumiem un cilvēku pūļiem te,ja visi tie pasākumi paliek pliekani,vienveidīgi,garlaicīgi un ar mērļi,ka tik būtu. :)

 • -6
  Ventspils pilsētas dome Pirms 5 dienām, 2 stundām

  Atbild Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa:
  Paldies par izteikto viedokli. Svētku noformējums Ventspils pilsētai uz konkrēto svētku laiku tiek veidots pašvaldības budžetā šim mērķim paredzēto līdzekļu ietvaros. Pilsētvides svētku dekori tiek veidoti vienotā stilistikā, vai ar vienojošu elementu, kas Jūras svētku noformējumam ir zivs motīvs. Šogad Jūras svētku dekori ir uzstādīti četrās vietās Ventspils pilsētā. Jauns noformējums ir izveidots Kuldīgas ielā, posmā no Lauku līdz Kārļa ielai, ir uzstādīti karogi, uz kuriem attēlotas desmit dažādas jūras zivju sugas un to nosaukumi. Rātslaukumā uzstādīta stilizēta zivs figūra un tīkli pie apgaismes stabiem, kas rotāti ar spoguļvirsmas dekoriem. Pārventā uz tilta apļa ir izveidots peldošs zivju bars no saplākšņa zivtiņu siluetiem. Pārventas centrā uzstādīti dekoratīvi karogi ar astoņu sugu jūras zivju attēliem un to nosaukumiem.

 • -4
  Ventspils pilsētas dome Pirms 5 dienām, 1 stundas

  Svētku noformējums vienmēr varētu būt bagātīgāks, tam atvēlot lielākus finanšu līdzekļus, taču nedomājam, ka pašreizējais pilsētas noformējums ir neizdevies.

 • -1
  VentspilsKC Pirms 5 dienām

  Informējam, ka Jūras svētku balle norisināsies Ostas ielas promenādē sākot no plkst. 22.40 un tās apmeklējums ir bez maksas.

 • -1
  qwerty Pirms 3 dienām, 23 stundām

  Man tos Ventmalas burziņus/grūstiņus/kupi-prodai/geray ir grūti saukt par Jūras svētkiem...

 • -2
  Arms Pirms 3 dienām, 1 stundas

  Burziņi,tusiņi tas viss ir ok,bet nu tās cenas!Tās iespārda,sajūta,ka atrodamies pagātākajā eiropas valstī.viens kartupelis 2 eiro,viena kukurūzas vālīte 2 eiro,kafija 2,5,alus 3,dārzenīsi ar desiņu 5,jūs ko jaunie uzņēmēji vai nu vissu vai neko?Pēc tam pa lielam vissu uz svalku,jo novācot sautētie kaposti pat skarti nebij,domāju nenormālo cenu dēļ!fuj,ne par velti mīkla-uzminiet nu.maza zaglīga un melīga tauta pie Baltijas jūras dzīvo?

 • -7
  Bormentāls II Pirms 2 dienām, 22 stundām

  Pēdējam teikumam varbūt būtu jābeidzas citādāk-mazs,zaglīgs,melīgs vīrelis,utt.

 • 0
  Kakadū Pirms 2 dienām, 19 stundām

  Šogad svētkos bija ļoti maz cilvēku! Viss bija ļoti žēlīgi. Manuprāt, nebija neviena spilgta svētku akcenta, kas piesaistītu tautu. Katru gadu viens un tas pats. Vai tiešām kultūras cilvēkiem vairs nav ideju un radošuma?

 • -2
  default Pirms 2 dienām, 18 stundām

  Bij GGames,,, tā kā paralēli- pie vienas vietas kkā tie Jūras svētki.. jo zinu, ka tur būs tas pats, kas iepr.gadus.. pliekani, neinteresanti,, tpc lbk pavēroju sportistus :)

 • -1
  Sanija Pirms 2 dienām, 7 stundām

  Es neteiktu, ka maz cilvēku! Ap vieniem krastmalā bija sajūta, ka pūlis tikpat liels kā katru gadu! Un balle krastmalā arī bija kupli apmeklēta! Par akcentiem var strīdēties. "Tobāgo" kā reiz manuprāt bija ļoti spilgts akcents, ar brīnišķīgiem solistiem un skaistu mūziku. Bet visām gaumēm jau nekad nevar iztapt.

 • 0
  g11 Pirms 2 dienām, 5 stundām

  Cilvēkus ar augstāku apziņas līmeni vairs neapmierina šīs izklaides. Nav varianta - pašiem jārada savi svētki. Bet par apmeklētību šajos, tā saucamajos svētkos, nav ko raizēties. Vienmēr būs tādi, kam tas patiks.

 • -1
  VentspilsKC Pirms 1 dienas, 9 stundām

  Pēc organizatoru aplēsēm, šogad Jūras svētkus apmeklēja vairāk nekā 30 tūkstoši pilsētas iedzīvotāji un viesi. Nevaram piekrist, ka apmeklējums būtu samazinājies. Gatavojot svētku programmu, centāmies to padarīt interesantu visdažādākajai mērķauditorijai - no pašiem mazākajiem līdz cienījama gada gājuma apmeklētājiem. Redzam, ka arī portāla komentāros ir viedokļu dažādība. Svētku darba grupā vērtējam savas veiksmes un arī neveiksmes šī projekta realizācijā un nebūt paštīksmē neapstājamies pie paveiktā. Esam vienmēr atvērti arī iedzīvotāju priekšlikumiem un ierosinājumiem nākamajiem svētkiem.

 • 0
  Sarmīte Saulīte Pirms 2 dienām, 16 stundām

  Papriekšu būtu visiem liels pārsteigums cik tie rotājumi izmaksāja.
  2 -kārt bija pārpilna pilsēta ar atlikumiem no tiem svētkiem, saucamajiem.

 • -1
  g11 Pirms 2 dienām, 5 stundām

  Nepārmetiet kultūras cilvēkiem. Jāsaprot ir 2as lietas, kas tiek jauktas kopā. Tie ir svētki un izklaide. Svētki ir piedalīšanās un svētku gatavošanas process, paša radošuma moments, prieks par rezultātu, prieks par sevī pārvarēto. Šis kulminācijas moments ir svētki. Pavērojiet bērnus kā viņi piedalās svētku veidošanas procesā, kaut vai veidojot tās pašas piparkūkas uz Ziemassvētkiem. Acis deg, sirdis dreb, rokas trīc aiz prieka!

 • -2
  g11 Pirms 2 dienām, 5 stundām

  Nav svētku prieka, sajūtas ārpus mums. Mums pašiem jārada savi svētki un tikai tad būs gandarījums. Otrs moments - izklaide. Izklaide ir bauda un par to vienmēr būs dārgi jāmaksā. Jūs taču gribat, lai Jūs izklaidē. Gribat atnākt uz visu gatavu un davai padavai. Kā likums - nav prieka, nav svētku sajūtas, nav gandarījuma, tikai vilšanās, sarūgtinājums. Ko tad vajag darba cilvēkam? Atrauties nedēļas nogalē pēc nemīlama darba. Tas arī tiek garantēts. Dzīvojiet dzīva cilvēka dzīvi, tad Jums katra diena būs svētki un, ticiet man, neesmu narkotiku reibumā vai biezais.

 • -1
  Skeptiķis no malas Pirms 2 dienām, 5 stundām

  Peldu iela

 • -1
  default Pirms 1 dienas, 23 stundām

  slīkstu iela...

 • -4
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 2 dienām, 3 stundām

  Informējam, ka kopā pilsētas noformējumam Jūras svētkos tika iztērēts ap 3379 euro, kas ietver gan visu dekorāciju pārkrāsošanu pēc nepieciešamības, jaunu karogu izgatavošanu, kā arī uzstādīšanas un pēc svētkiem noņemšanas izmaksas.

 • -3
  Margers L Pirms 2 dienām, 3 stundām

  Tēma un komentāri no sērijas -viss ir slikti

 • -3
  tā viš i . Pirms 2 dienām, 2 stundām

  P/i "Komunālā pārvalde"
  Cik jūs esiet pieticīgi! Patiešām mīļi-asariņas sariesās acīs..
  Īsti askēti no"Jūrasielas klostera"!
  Cik naudiņas jūs "noslaucāt" no tirgotājiem par īres vietām tirdzniecībai?

 • -3
  tā viš i . Pirms 2 dienām, 2 stundām

  Tad lūk,zīdītāju pārstāvji-
  Ostas ielas promenāde ir izraudzīta ar aprēķinu:
  pēc iespējas vairāk tirdzniecības vietu,ar
  kosmiskām īres maksām!

 • -2
  KRX Pirms 1 dienas, 8 stundām

  Vēl neesi painteresējies cik maksā tirgoties Rīgā, Daugavpilī vai Liepājā. Ņemot vērā vēl visus ierobežojumus citur.

 • -3
  tā viš i . Pirms 2 dienām, 2 stundām

  P/i "Komunālā pārvalde"
  Cik tad izmaksāja tirgotājiem
  standarta Pop-Up tirdzniecības telts vieta(3mx3m),ko?

 • -2
  tā viš i . Pirms 2 dienām, 1 stundas

  Klusums,atbildes nav.
  Izrociet kaut no zemes,to
  nelieti,kurš izdomāja
  "pašvaldības"!
  Tauta grib paskatīties acīs nodevējam..

 • -2
  vai man dieniņ!!! Pirms 20 stundām, 12 minūtēm

  A ko tu pats pļūti, ko a?
  Domā ka komunālie kautkāds izziņu birojs, kas atbildi uz visiem nīdēju/mūžīgo lūzeru jautājumiem, pat ja viņiem ar tirdzniecības vietām nav nekāds sakars, a?
  Atbilde nav, klusums.
  Ja gribi zināt, cik izmaksā tirgotājam, tad ej un prasi tirgotājam. Ā nevar, tik drosme forumā pļurkstēt un apvainot citus.

 • 0
  uguntiņa Pirms 1 dienas, 6 stundām

  Mums lielākajam vairumam maciņš ir ļoti plāns, skumji, ka
  valdība un vadība par to negrib atklāti runāt un atzīt, ka
  nabadzības bedŗē sāk ripot ,dēļ augstajām cenām tie kuri pirms
  gadiem trim, vēl kaut kā turējās virs ūdens. Kāds tur svētku noskaņojums?

 • -3
  g11 Pirms 1 dienas, 6 stundām

  Es saprotu,ka izsaucu uguni uz sevi... Pirms kāda laika arī es domāju, ka maciņš nosaka visu. Nē, tā nav Patiesība, tas mums ir iestāstīts. Kādam ir ļoti izdevīgi, ka mēs esam mazie nabadzīņi, bāreņu tauta u.tt. Svētki ir dvēseles stāvoklis, to nevar nopirkt ar maciņa biezumu. Tas nav mehaniski radāms, tas ir jāizaudzē sevī iekšā. Neviens nav teicis, ka tas ir viegli un tādēļ lielais vairums pat to nemēģina.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: