Vai tiešām piejūras parku nevar sakopt reiz kārtīgi?

krustmateflorence | 08.07.2019, 14:14:26 | 1121

Biju ar savām draudzenēm šodien piejūras parkā, nezinu kur acis likt, kā parks tiek aizlaists uz postu.
Dīķi un grāvji tur netīrīti un aizauguši , redzams ka ilgi parkā nav bijis kārtīgi uzkopts.
10.gadus atpakaļ kā vēl tagad atceros, bija prieks tur vienmēr atpūsties, bet tagad jau ne pirmo gadu gadu redzu,kā parks tiek pamazām aizlaists postā.

Komentāri (18)

 • -5
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Arī uz jūras svētkiem, diezgan paskopi un vienveidīgi pilsēta tiek ietērpta svētku rokā.
  Nupat biju tepat Jūrmalā ,un pavēroju jomas ielas svētkus, mums no viņiem būtu ko pamācīties, kā jārīko svētki.
  Nedrīkst svētkus pārvērst -pa komerciālu balagānu.

 • 0
  Sanija Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Man gan liekas, ka ir ļoti skaisti Jūras svētku rotājumu akcenti. Interesants jaunums ir karogi centrā ar zivju bildēm un nosaukumiem. Un Rātslaukumā ir oriģināla lielizmēra zivs instalācija. Par vienveidību manuprāt, sūdzēties nevar, bet par gaumi jau vienmēr cilvēki strīdas :)

 • 0
  VentspilsKC Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vienmēr cenšamies svētku programmas padarīt interesantas un saistošas dažādām mērķauditorijām. Šogad Jūras svētkos esam padomājuši par dažāda vecuma svētku apmeklētājiem, piedāvājot aktivitātes gan bērniem, gan jauniešiem, gan arī vecāka gada gājuma cilvēkiem. Nešaubamies, ka ar šādu pieeju strādā arī kolēģi citās Latvijas pilsētās, kuru veidotajām programmām sekojam līdz. Esam atvērti ikvienai iedzīvotāju idejai vai ierosinājumam, kā padarīt mūsu pilsētā notiekošo svētku programmas vēl oriģinālākas un saistošākas.

 • 0
  Ventspils pilsētas dome Pirms 5 dienām, 7 stundām

  Atbild Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa:
  Paldies par izteikto viedokli. Svētku noformējums Ventspils pilsētai uz konkrēto svētku laiku tiek veidots pašvaldības budžetā šim mērķim paredzēto līdzekļu ietvaros. Pilsētvides svētku dekori tiek veidoti vienotā stilistikā, vai ar vienojošu elementu, kas Jūras svētku noformējumam ir zivs motīvs. Šogad Jūras svētku dekori ir uzstādīti četrās vietās Ventspils pilsētā. Jauns noformējums ir izveidots Kuldīgas ielā, posmā no Lauku līdz Kārļa ielai, uzstādīti karogi, uz kuriem attēlotas desmit dažādas jūras zivju sugas un to nosaukumi. Rātslaukumā uzstādīta stilizēta zivs figūra un tīkli pie apgaismes stabiem, kas rotāti ar spoguļvirsmas dekoriem. Pārventā uz tilta apļa ir izveidots peldošs zivju bars no saplākšņa zivtiņu siluetiem. Pārventas centrā uzstādīti dekoratīvi karogi ar astoņu sugu jūras zivju attēliem un to nosaukumiem.

 • 0
  Ventspils pilsētas dome Pirms 5 dienām, 7 stundām

  Svētku noformējums vienmēr varētu būt bagātīgāks, tam atvēlot lielākus finanšu līdzekļus, taču nedomājam, ka pašreizējais pilsētas noformējums ir neizdevies. Tāpat nav arī saprotams, par kādu komerciālu balagānu komentārā ir runa.

 • -1
  karlito Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Man gan tā nešķiet!

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nu ,protams, ka jums nešķiet, jo tā šķiet tikai vienai ne visai veselai personai,kurai ir kāds naids uz konkrētā objekta apsaimniekotāju, tāpat kā agrāk te kāds par Reņķa dārza sētnieku rakstīja apvainojumus, anonīmi jau to darīt ir ļoti viegli.Būtu reiz pa visām reizēm nobloķējuši šo personu, citus kaut kā dzēš un par niekiem , bet šeit atklāti izplata nepatiesu informāciju un nekas, kā bija tā ir KRUSTMATEFLORENCE, , nevienas izmaiņas šajā vārdā.

 • -1
  subaru Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Toties varam cerēt saņemt atbildi no domes infocentra uz šīs ne visai veselās personas apgalvojumiem!

 • -1
  @ (^ _ ^) @ Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Un joprojām atkal čīkstētāja kam nav viss labi .... es piemēram pati vakar tur staigāju un viss bija forši tīrs sakopts, nekādu problēmu , man bija prieks tur staigāt , ari laikam jauni āra trenažieri uz kuriem ari bija labi pasportot ... jums cilvēkiem laikam vien nav ko darīt ka staigāt pa pilsētu un meklēt kur piekasīties ...:(

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Informējam, ka Jūrmalas parkā, tāpat kā visos citos parkos, gan zālāju pļaušana, gan teritoriju kopšanas darbi tiek veikti regulāri. Katru rītu teritorijā notiek uzkopšanas darbi, kā arī ja nepieciešams visas dienas garumā tiek veikta dobju ravēšana, krūmu apgriešana, sauso koku zāģēšana, ūdensrožu kopšana un citi darbi.
  Jūrmalas parkā katru gadu tiek tīrītas arī dīķu gultnes, to nosēdumi, kā arī tiek likvidēti saaugušie augi dīķī. Arī šajā gadā ir uzsākti dīķu gultņu tīrīšanas darbi, kuri tiks pabeigti šajā nedēļā . Darām zināmu, ka no 15.aprīļa līdz jūnija beigām ir putnu ligzdošanas laiks, un šajā periodā ir aizliegums veikt jebkādus pļaušanas un rakšanas darbus dīķos un citās ūdenstilpnēs.

 • -4
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  jūs a n i t a esiet ne tikai liela alkohola cienītāja, bet jums kā redzams patīk dzīvot nesakoptā vidē, un pa to- es jau sen vairs nebrīnos ,un kad sadzeraties savu šmigu ,tad muldiet uz nebēdu.
  problēma jau droši ir tajā, kad nav kur ņemt kārtīgus strādniekus kuri atbildīgi padara savu darbu, diemžēl Ventspilī tādi cilvēki ir deficīts ,jo vairumā saradušies alkohola cienītāji, un tādi sliņķi kāpa piemēru te forumā a .n. i. t.a

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Uz slimiem neapvainojas, slimos vajag pažēlot. Kā nav kauna apmelot cilvēkus ,kuri tiešām strādā un kopj pilsētu .Jums pat ārsti vairs nevar palīdzēt , krustmateflorence, lai kas jūs īstenībā arī būtu.Nokaunieties, ja jums kauns vispār tika ,kad visiem citiem to dalīja, laikam nebijāt klāt .

 • -1
  subaru Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  krustmāteflorence ar eskorta puišiem izgulējusi visus grāvjus Piejūras parkā, acīmredzot dabūjusi kaut ko nelabu pakaļā, tāpēc ik pa laikam sūdzas par nesakoptu vidi šajā parkā.

 • -1
  g11 Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vai bija labāk tad, kad šī vieta bija čūsku midzenis? Šis parks ir viens no jaukākiem dabas parkiem Ventspilī. Nemeklēsim utis tur, kur tās nav.

 • -1
  karlito Pirms 1 nedēļas

  Tieši tā,g11!!!

 • 0
  sherloks 2 Pirms 1 nedēļas

  Ap 1995.gadu iesākās Piejūras parka veidošana,un tad tiešām tur bija ne čūsku midzenis,bet bebru paradīze.Firma kurā strādāju,veidoja meliorācijas sistēmas .Stādījām jaunas koku sugas,un izzāģējot nederīgos,pārsvarā alkšņus,Liels darbs tika ieguldīts.Uzskatu,ka šos 25 gados ir izveidota skaista atpūtas vieta.Un ja kādam viss liekas slikti,lai paņem lāpstu un iestāda kaut vienu koku šinī skaistajā parkā!Pa;dies cilvēkiem kuri ikdienā rūpējās par kārtību Piejūras parkā!

 • -2
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas

  a.n.i.t.a jūs kāredzams ar saviem pudeles brāļiem sliktas kvalitātes šmigu lietojat,jo murgot tā kā jūs ,var tikai alkoholiķi 7.pakāpē.

  sherlok2, jums taisnība kaut kur ir,neapšaubu,bet vēl gadus 10. atpakaļ parks bija ļoti rūpīgi sakopts.
  Liet tāda ,nav kas strādā laikam,jo cik esmu dzirdējusi dārzkopjiem nekādas lielās algas jau nemaksā.

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas

  Necenties- neaizvainosi....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: