Ūdens apgāde! Ūdeka

Edmundo | 27.05.2019, 22:54:16 | 743

Sveiki, nezinu pat ko darīt!! Vai ir kāds saskāries ar paceltu jautājumu ūdens pieslēgumam,
Krievlaukos pilsētas pusē?? Nu neviens nav pretīm nākoš!! Biju Ūdekā jautāt par ūdens un kanalizācijas izbūvi uz adresi, man atteica!!! Arguments bija, ka nekas netiek plānots!!! Bet es saku, ka man ir vēlme pieslēgties pie pilsētas pievadiem!!! Mans zemesgabals atrodas 30 m no Robežu ielas,kur ir ūdens pievilkts.Un ir pat pievilkts adresēm,kas šo ūdeni pat netaisās izmantot.Bet es vēlos pievilkt sev,bet man nedod. Nesaprotu kas tas par bardaku!!! Kāpēc vienmēr negatīvs risinājums!! Būs japrotas un jaiet ciemos pie Ventspils bosa vai?!!

Komentāri (8)

  • -2
    nomaļnieks 28.05.2019, 09:36:44

    Varbūt vajag sākt ar rakstisku pieprasījumu un sagaidīt rakstisku atbildi, pēc kā tad var lemt kā rīkoties.

  • 0
    Edmundo 28.05.2019, 12:13:13

    Nomaļniek!! Ir jau neskaitāmas reizes vis darīts!! Tāpat bez panākumiem!!!

  • 0
    ventasbalss.lv 28.05.2019, 12:28:45

    Droši varat nākt un izstāstīt redakcijā savu problēmu, un varam mēģināt to risināt kopā!

  • 0
    Edmundo 28.05.2019, 12:40:39

    ventasbalss.lv paldies

  • 0
    Info centrs 28.05.2019, 13:17:09

    Labdien! Lūgums precizēt konkrētu adresi.

  • 0
    Edmundo 28.05.2019, 13:40:23

    Stabu iela

  • -1
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 28.05.2019, 15:28:16

    Ventspils ūdenssaimniecības attīstības projekta VI kārtas ietvaros Krievlaukos tika paredzēti tīkli Robežu ielā no Graudu ielas līdz Rotas ielai, kā arī atzars uz Stabu ielu.

    Ja Jūs vēlaties un Jums ir iespēja organizēt tīklu izbūvi līdz esošajiem centralizētajiem tīkliem, lūdzam ar rakstisku iesniegumu vērsties pašvaldības SIA “ŪDEKA” vai Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā, un Jums tiks sagatavota rakstiska atbilde par iespējamajiem tehniskajiem un finanšu risinājumiem.

    Informējam, ka ūdenssaimniecības attīstība ir ilgstošs process, kam nepieciešamas lielas investīcijas, tādēļ jaunu tīklu izbūve notiek pakāpeniski un tādos rajonos un ielās, kas ir pietiekoši blīvi apdzīvotas un nepieciešamās investīcijas var tikt ekonomiski pamatotas.

    Pašvaldībai un pašvaldības SIA „ŪDEKA” par saviem līdzekļiem nav iespējams veikt tik lielus ieguldījumus, tādēļ ūdenssaimniecības attīstībai tiek piesaistīts Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums .

  • -3
    Edmundo 28.05.2019, 18:48:42

    Neko citu jau atbildēt nav iespējams!!! Nevar šo nevar to!!!! Es pajautāju, lai man pieslēdz ūdensvadu un kanalizāciju - PAGAIDU !!!! Pie tam ielas segums bija grants segums!!! Nekā nevarēju saprast, kur problēma ko tādu paveikt!!! Kad pārbūvē ielu pēc 10gadiem, tad uztaisa pārslēgumu. Ja paši negribējāt ko tādu paveikt, tad varēju pats to visu izdarīt!!! Saprotu, ja būtu labs segums uz ielas, tad būtu cita lieta!!! Tas, kad sūta no iestādi uz iestādi tas ir normāli!!! Tāpat bez panākumiem!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: