Kurortoloģija

Sanija | 20.05.2019, 13:51:02 | 1137

Vai Ventspilī tiek domāts par kurortoloģijas nozares attīstību? Mums ir jūra, brīnišķīga un plaša balto smilšu pludmale, pilsēta ir sakārtota. Domāju, ir visi priekšnosacījumi, lai attīstītu fizioterapijas un ūdens procedūru pakalpojumus.

Komentāri (7)

 • -3
  Kaktuss Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Jēziņ, no kuras mucas izlīdi! Nupat tak valdība aizklapēja ciet veselu lielu projektu, kur tas bija iekļauts. Vari mēģināt kā privātais to attīstīt.

 • -1
  arcus Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Valdība pēc ventspilnieku interešu "lielākā aizstāvja" biedra kristovska un Co lūguma.

 • 0
  karlito Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Cik zinu,tad kaut kur domes kabinetos,it kā esot šāds projekts..bet kā jau kaktuss teica,no valdības naudu točna var negaidīt,paliek pašvaldība un privātais investors...bet doma apsveicama!

 • 0
  VisitVentspils Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Vēsturisko kūrortu attīstība ir cieši saistīta ar veselības tūrisma attīstību un dabas dziedniecisko resursu. Ventspils pilsēta jau pagājušā gadsimta sākumā bija slavena ar savām dziednieciskām jūras vannām un, viena no pirmajām sanatorijām Latvijas rietumu piekrastē tika uzbūvēta tieši Ventspilī.

  Ventspils pašvaldība ir veikusi padziļinātu izpēti kurortoloģijas jomā, piesaistot pieredzējušu tūrisma un kurortoloģijas jomas ekspertu no Ungārijas, veiktas sarunas arī ar potenciālajiem investoriem Igaunijā, Vācijā un citur, kas šajā biznesā jau strādā un kuriem ir liela pieredze.

 • 0
  VisitVentspils Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Šobrīd Ventspils pašvaldība kurortoloģijas attīstībai pilsētā ir iezīmējusi divas potenciālās vietas – teritoriju Pludmales akvaparka tuvumā, kas atrodas pie Zilā karoga pludmales galvenās ieejas, kā arī teritoriju pilsētas dienvidrietumos, kur mežs iziet tieši uz jūras krastu.
  Ventspils pilsētas Dienvidrietumu teritorijas daļai izstrādāts lokālplānojums Baltijas jūras piekrastē un tā ietvaros sniegti priekšlikumi iespējamās kūrorta teritorijas izveidei un attīstībai, kas sekmētu kurortoloģijas attīstību Ventspils pilsētā.

  Veicinot kurortoloģijas attīstību Ventspilī, teju tika plānots uzsākt kompleksa ar peldbaseinu, rehabilitācijas centra un dienas stacionāra izveidi. Kompleksā tika paredzēts izbūvēt arī rehabilitācijas centru dažādu traumu ārstēšanai un rehabilitācijai, veselības uzlabošanas programmas gan rehabilitācijai pēc traumām, gan specializētai ārstēšanai, gan arī profilaksei. Šobrīd baseina būvniecības projekts diemžēl ir iesaldēts.

 • -2
  Barons.. Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Būt vien fein Kurort ierīkot iekš bijušo Hospitāl.
  Tig pa priekš būt vaidziks izdzīt no turien to Sekt.Le zinat.

 • 0
  keda Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  a tur ap to rajon kaut kād kustīb notiek. vien māj autjauno, žogs jauns un tā

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: