Ghetto Games Jūras svētkos???

Maksis | 12.04.2019, 14:49:36 | 1148

Vai taisniba ka šogad Ghetto Games būs vienā laikā ar Jūras svētkiem? Interesanti kāpēc tā, vai nebūs par daudz pasākumu uzreiz vienā dienā?

Komentāri (16)

 • 0
  keda Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pūķu laivu mači arī būs zem getiņa?

 • -6
  Sporta pārvalde Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jā, starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls "Ghetto Games" Ventspilī notiks š.g. 12. - 13.jūlijā. Sacensībās piedalīsies 13 dažādu ekstrēmo sporta veidu pārstāvji no 30 valstīm, kuru sacensības vērot būs gandarījums dažāda vecuma un interešu festivāla apmeklētājiem.
  Starp jau ierastākiem sporta veidiem sacensības norisināsies - BMX frīstailā, Inline skrituļslidošanā, 3x3 basketbolā, Ghetto Basket, Ghetto Football, Skeitbordā, Ghetto Stunt, Ielu vingrošanā - Baltic Open, Baltijas SUP kauss, Skrejriteņu frīstailā – Skeitparka apamtieru sacensības, būs vērojami demonstrējumi no Ghetto Dance un šobrīd aktuālais jaunums - kendama, kur veiklākais tiks noteikts Kendama Baltic Open.
  Nedēļas nogalē ventspilnieki un pilsētas viesi varēs baudīt plašu kultūras un ekstrēmo sporta veidu programmu!

 • -6
  VentspilsKC Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jūras svētkiem un “Ghetto Games” ir dažādas mērķauditorijas un norises vietas pilsētā. Jūras svētku pamat-norises vieta, tai skaitā nakts balle, notiks Ostas ielas promenādē. Abi pasākumi nodrošinās daudzpusīgu izklaides programmu nedēļas nogalē gan iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.

 • 0
  default Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Bet es esmu no abām auditorijām. Bēdīgi, ka divi svētki norisinās vienā laikā :(

 • -2
  Anna Ceļiniece Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Totāls stulbums! Cilvēki speciāli brauc uz Ventspili baudīt Jūras svētkus, bet še tev - Lielais prospekts ciet. Varu tikai iedomāties, kas būs Inženieru un Jūras ielās, pa kurām cilvēki mēģinās to geto murgu apbraukt. Un, ja jau geto, tad kāpēc pašā pilsētas centrā? Kāpēc kaut ko tādu jārīko, slēdzot galveno ielu un trokšņojot cilvēkiem zem logiem? Geto vieta ir ārpus pilsētas vai tas galējā nomalē, rīkojiet savu geto kaut vai lidlaukā, bet netraucējiet cilvēkiem!

 • -1
  Loģikaa Pirms 5 dienām, 19 stundām

  Piekrītu! Labāk, lai zem logiem Čīča kādu ziņģi uzziņģē!! Citādāk to ārprātu nevar izturēt, bardaks! kam tas viss vajadzīgs?! Kāda jēga dzīvot! Viss apnicis

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Manis pēc labāk abi pasākumi vienā laikā, jo mērķauditorijas tiem dažādas.
  Jūras svētki - tie ir vecākam gadagājumam, bet tie otri - jauniešiem.

 • -1
  Ilga S. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Geto-vai tas pasākums kaut kādā veidā ar žīdiem saistīts?
  Jebšu ar Amērikas nēģeru kvartāliem?
  Katrā ziņā neiederīgs nosaukums latviešu pilsētā.

 • -9
  šašIiks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Globalizācija ir notikusi un apstāties netaisās, lai cik ļoti to nevēlētos pieņemt iesīkstējuši pensionāri un citi ar līdzīgiem uzskatiem. Vai nu dzīvo līdzi laikam, vai nekulsti lieki mēli.

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Par pašu nosaukumu - Geto , kā neatbilstošu kontekstam, arī neesmu sajūsmā.
  Nosaukums rada maldīgu iespaidu, ka daži sabiedriskie aktīvisti cīnās ar geto noziedzības izplatību, mēģinot V-pils puskriminālo graustu kvartālu jauniešiem noziedzīga ceļā vietā rādīt sportiskas izvēles iespējas.)))

 • -8
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Lai gan, ļoti iespējams, ka līdzšinējās sīkpartiju valdību ilgtermiņa politikas rezultātā mums arī izveidosies krimināli graustu rajoni ka mūsu galvenajā priekšzīmes rādītājā - ASV, un Getto Games būs īsti vietā arī ar nosaukumu.(

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ideālā versijā Jūras svētkus, GG, līgo, ziemīšus, lieldienas, močus, riteņgrauzējus, pilsētas svētkus un aivara uzrunas sabāzt vienā nedēļas nogalē.
  Vecgada vakaru gan nevajag aiztikt

 • -6
  Vivita Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Krišs ,Tu i tups vīrietis.Noteikti ka arī impotents no laukiem.

 • -1
  elizabets Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Viss ir vienkārši-Jūras svētkus ventspilī katru gadu apmeklē arvien mazāk cilvēku un GG arī neizceļas ar mega apmeklētību, tādēļ tādāveidā mēģinās situāciju glābt!

 • 0
  AN Pirms 6 dienām, 19 stundām

  >>> Cilvēki speciāli brauc uz Ventspili baudīt Jūras svētkus, bet še tev - Lielais prospekts ciet.

  Nav zvanīts, ka Ghetto notiks Lielajā prospektā. Lai viss būtu likumīgi, rīkotājiem būtu jāsaņem māju Liel.pr. 36, 38, 40, 42, 44, 46, 37, 39, 41 iedzīvotāju vairākuma akcepts (atļauja) rīkot šādu pasākumu tieši šajā ielas nogrieznī.

  Šo pasākumu var rīkot arī Pārventā, lai tā nebūtu apdalīta.

 • 0
  Mortīcija Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Tad vajag "kustināt" to lietu no juridiskās puses jau tagad.
  Un ideja par Pārventu vēl labāka.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: