Elektromagnētiskais lauks vai vienkārši strāvas noplūde

tupenis | 21.03.2019, 22:50:32 | 354

nez man vienīgajam uz Bērzu ielas pie 2. pamatskolas tieši pretī basketbol-grozam auto ne pa kam negrib izgriezt uz ielas, ja pastāvējis 15 minūtes.. stūres pastiprinātājs praktiski nedarbojas.. Un tā pagaidām ir vienīgā vieta pilsētā, kur esmu ko tamlīdzīgu manījis.. Vēl protams var pieminēt televīzijas torni uz Ģertrūdes ielas, kur ar grūtībām vecākām mašīnām durvis aizslēdzas... tur itkā tas varētu būt izskaidrojams, bet kas pie 2. pamatskolas? Varbūt atblidīgie dienesti var pārbaudīt.. tas ir tieši uz ielas, kur 3 dienas atpakaļ metināja žogu skolai.. mitrā laikā, izteikti jūtams..

Komentāri (1)

  • -5
    .Barons. 22.03.2019, 08:38:26

    Tupen kung.
    Es bij šorīt makten agr uzcelties,izlasit šito sūdzib un izprovet izbraukt ar sav Volg,kam spīdiks irss uz haub.
    Bij uz Bērz iel pie 3.Astoņgadigo skol un pie Televīzij torn,le zinat.Pastāvej ne 15,bet 20 minūt,bet Stūr bij tik viegl,ka ar vien Pirkst varej grozit.Un to Durv varej ar atslēdziņ aizslēgkt un atslēgkt,ka nemetas.
    Es ir domat,ka pie vain ir to Auto,kas aplam pulk piebāzsts ar visād Elektrōnik.
    Ar mehānisk uzparikt neir ne vien Problēm.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: