Ventspils dome ignorē

Kate | 13.05.2016, 14:35:06 | 4643

Tā kā sūtot konkrēti domei adresētus sūtījumus tie tiek ignorēti, naivi cerot ka kaut kā tomēr reaģēs, rakstu šeit.
Vienīgā sēta visā Nikolaja ielā, kas ir bez nožogojuma, ir domes apsaimniekošanai piederīga. Pēc vienīgās informācijas un vienīgās reizes kad dome mani pagodināja ar atbildi sapratu ka domei esot noslēgts līgums ar firmu kas it kā veicot šīs nenožogotās teritorijas sakopšanu. Firma to neveic, nekad nav veikusi un visticamāk arī neplāno veikt. Sēta ir regulāra atkritumu izgāztuve un publiskā tualete, visiem Nikolaja ielas alkoholiķiem, kā arī mūsu "jaukajiem" Lietuvas atpūtniekiem. Kā blakusmājas iedzīvotājs kam šī teritorija ir jāšķērso katru dienu, esmu domei piedāvājusi visu iespējamo un neiespējamo, lai tikai šī teritorija būtu civilizēta, jo ko tādu neviens sev pie mājām nevēlētos redzēt, diemžēl reakcija - nulle - Mums nekas nav plānots, tāpēc neko nedarīsim. Piedāvāju pat nožogot par savu naudu, kopt bez maksas pati, lai tikai nebūtu tas nolādētais narkomātu alkoholiķu stūrītis, bet domei neder. Izliksimies ka problēmas nav un tā nebūs, dome labāk turpinās "drāzt" citus katru rudeni par katru pie mājas nokritušu koka lapu, jo redz tā esot cūcība augstākā mērā, bet pašu teritorija no viņu puses pat tiek atbalstīta kā nekopta neapsaimniekota, kā alkoholiķu perēklis, kuru šodien vēl kādi 4.vsk. absolventi izrādot savu depbilitāti izgreznojuši ar celofāna maisiņiem un noplēsuši kastaņkokam lapas un zarus cik nu spējuši.

Komentāri (24)

 • -2
  Merkakits 13.05.2016, 22:05:43

  izeja viena,zvans uz bez tabu

 • 0
  karlito 13.05.2016, 23:21:20

  viss vienkārši..pa Nikolaja ielu vienmēr gaidītie tūristi nestaigā,tātad lai tur vai kas..Katei jāizdara secinājumi,kam Ventspils domāta,tūristiem,vai pašu cilvēkiem!

 • -8
  Kate 14.05.2016, 01:07:48

  Bez Tabu .. laikam ir gadījumi kur tas palīdz, bet joprojām gribētu ticēt ka to iespējams risināt kā civilizētāk.
  Nav brīnums ka vecpilsētas daļa sapūst burtiskā nozīmē, jo domes atsaucība un iniciatīva ir tik pliekana, lai neteiktu ka vispār nekāda.

 • -8
  Kate 14.05.2016, 01:09:56

  karlito, staigā, un kā vēl staigā. Vasarā š osētu vairāk par vietējiem alkoholiķiem kā publisko tualeti izmanto tieši tūristi - lietuvieši. Tur tiek gan bērnu pamperi mainīti, gan kakināti bērni, suņi, narkomāni.

 • -1
  Jans 15.05.2016, 10:13:51

  Kurš tad tur tos narkomānus kakina, vai tiek nolīgti speciāli kakinātāji?

 • -8
  Kate 15.05.2016, 11:43:09

  Cien, Jans, vai tik jūs nebijāt tas, kurš blkustēmā piekasijās par korektu izteikšanos. diemžēl šeit jūsu komentārā no korektuma ne tik cik melns aiz naga. Man gribētos teikt - ja nav ko teikt, tad nesaki neko, nevis ņirgājies par to, ja kāds mēģina meklet risinājumus problēmai.
  gan Ventas Balsss forumam, gan pašvaldībai, tas Ventspilī ir tipiski - kaut ko trulu ne pa tēmu atbildam, atšujam cilvēku, un viss ir ideāli, paši esam "gudri", dzīvnieksu spīdzinām, iedzīvotājus ignorējam, katur otro dienu logu nevaram atvērt jo pilsētā svaiga gaisa vienkārši nav, un perfekti - pilsēta ar rītdienu.

 • -4
  Jans 15.05.2016, 16:52:52

  Cien.Kate! Blakus tēmā nebija runa par korektu izteikšanos, bet gan par domas saprotamu izklāstu un pareizas latviešu valodas lietošanu. Kur manā iepriekšējā komentārā ir nekorektums? Jūs rakstat: "...bērnu pamperi tiek mainīti, gan kakināti bērni, suņi un narkomāni." Kakināt var suņu, bērnus.....bet narkomānus??? Kas manā jautājumā nekorekts? Vajag taču izlasīt pirms ievieto komentāru. Liekas, ka esat no tiem, kas visur grib būt par korķi. Maksāsiet par atkritumiem dzīvnieku patversmē, par savu naudu celsiet žogu Nikolajā ielā..... Ja Jums Ventspilī viss ir tik slikts, var taču meklēt vietas, kur nav smaku, viss ir sakopts un tīrs u.t.t.. Piemēram, Sakstagalā- klusi, viss smaržo, neviens nevienu nekakina. Neviens nespiež dzīvot tik sliktā pilsētā.
  P.S. Paskatieties savu komentāru reitingus, arī pie blakustēmas.

 • -11
  Bruns Svilis 15.05.2016, 20:50:14

  Cien.Jans! Jūsu komentārā acīmredzama Jūsu inteliģences neskartā gudrība,ja jau uzskatāt, ka visu nosaka plusiņi un mīnusiņi, kurus salikuši Jums līdzīgie. Izskatās ka ventasbalss.lv forums domāts žults izgāšanai dzīves nelutinatiem, kuri vairāk par kules kasīšanu nav paveikuši.

 • -3
  vai man dieniņ!!! 16.05.2016, 17:24:10

  ak šie sieviešu emocionālie uzplūdu pārspīlējumi... :)

 • -3
  BC 16.05.2016, 19:31:24

  Ventspils dome acīmredzot uzlikusi lielu "nikolaju" uz to jūsu Nikolajielu :)

 • -8
  Kate 17.05.2016, 12:26:42

  Cien Jans, turpinat dzīves jēgu meklēt plusiņos un mīnusiņos pie komentāriem, es kam tik absurdam jēgu neredzu.
  Jāpiekrīt Optimistam, forums tikai žults izgāšanai. Mēģini kādu problēmu pieminēt un vienmēr atradīsies kāds gudrinieks kas bļaus ka pats esi vainīgs ja kas nepatīk.

 • -4
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 18.05.2016, 13:04:45

  Informējam, ka minētais zemes gabals ir nevis pašvaldības, bet gan tā saucamais līdzvērtīgais zemes gabals, kura uzturēšanu (ietves tīrīšana, zāles pļaušana) līdz zemes statusa maiņai veic SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts", savukārt, atkritumus nepieciešamības gadījumā izved speciāla firma, kas reizi nedēļā apseko šo un līdzīgus zemes gabalus. Ņemot vērā sniegto informāciju, izskatīsim iespēju veikt apsekojumus biežāk. Tāpat vēlamies paskaidrot, ka tā kā tas ir līdzvērtīgais zemes gabals, žoga likšana šai teritorijai pašlaik nav pamatota.

 • -8
  Kate 18.05.2016, 17:40:27

  Paldies, Komunālā pārvalde, par atbildi. Žēl vienīgi ka atbildi nav iespējams saņemt tieši, bet ir nepieciešama šāda publiska taujāšana.
  Esmu informēta ka tas ir līdzvērtīgais zemes gabals, bet ne par to šis stāsts, nozīme tam, kam šis zemes gabals ir jākopj. Tur jau tā problēma ka tā speciālā firma savu darbu neveic ne reizi nedēļā, ne reizi divās - trīs nedēļās. Žogs man nav vajadzīgs, ja dotā teritorija tiek sakopta, diemžēl realitātē es praktiski katru dienu tur redzu pa kārtējai atstātai pudelei un tik pat regulāri tur ir sastopami visi čurātāji, kā arī aiz saviem suņiem neviens nevāc. Dome tik kladzina par sakopto Ventspili, bet realitātē skats ir pavisam cits. No citiem tiek pieprasīts momentāli rudenī katru krītošo koka lapu noķert, bet paši savā kompetencē esošos zemes gabalus pat gadiem nespēj uzturēt civilizētā kārtībā.

 • -1
  Žanete 19.05.2016, 15:20:57

  Konkrētajā teritorijā kādreiz bija žogs, nopuva

 • -12
  Būvniecības administratīvā inspekcija 23.05.2016, 15:32:56

  Būvniecības administratīvā inspekcija apsekoja īpašumu Nikolaja ielā 20, Ventspilī un konstatēja, ka teritorija tiek uzturēta, zāle ir nopļauta, bet atkritumus īpašuma teritorijā nekonstatēja.
  Savukārt par dabisko vajadzību nokārtošanu un atkritumu izmešanu tam neparedzētā vietā u.t.l. pārkāpumiem, lai būtu iespējams konstatēt un novērst līdzīgu situāciju atkārtošanos aicinām Jūs nekavējoties informēt Ventspils pilsētas Pašvaldības policiju, zvanot pa tālruņa nr. 63680808.
  Pateicamies par ieinteresētību pilsētvides sakopšanā.

 • -10
  funky monky 23.05.2016, 21:24:48

  Vot, Būvniecības administratīvās inspekcijas atbilde ir reāls cinisms, lai neteiktu riebīgāk. Pēc garas diskusijas 10 dienu garumā, kur tika nosaukti visi atbildīgie, bet savus pienākumus slikti pildījušie, beidzot tika veikta apsekošana un, tavu brīnumu - viss tīrs, sakopts, zāle ir nopļauta, tātad secinājums - Kate melo. Kur Būvniecības administratīvā inspekcija bija 13. maijā? 10 dienas gāja līdz Nikolaja ielai ?

 • -1
  vai man dieniņ!!! 23.05.2016, 22:04:17

  Nevis Kate melo, bet kā parasti - emocionāli pārspīlē, kas ir raksturīgi krāsu sabiezinātājiem. Ierauga vienu pudeli no rīta - tātad nav tīrīts gadiem, ierauga vienu mīzēju - protams mīž 10 gadus katru dienu no rīta līdz vakaram, neviens neko neredz; izaugusi viena pienene - tātad nav pļauts 25 gadus... Tā ārprātīgā sieviešu emocionālā pārspīlēšana jau kļūst smieklīga.

  Vajag pierādījumus? Atver google maps ar 3 gadu vecu bildi. vai izskatās, ka tur gadiem nekas netiek kopts?

 • -10
  Kate 30.05.2016, 05:57:13

  to arprac: Dēļ tādiem citu nolicējiem kā tu arī par daudzās problēmām iedzīvotāji iespējams noklusē, skaļi nerunā, jo tiklīdz kas tiek teikts, tā tik maļam cik visi emocionļai, kā pārspīlē, proble'mu tak nav, Ventspils ideāla.
  Ir viegli spriest par lietām ko neredzi un par ko nezini. Atverot google maps redzami pirms trīs gadiem uzņemti fotoatēli, kad situācija bija normāla, bet ko nu par to, tu jau nemaz nepārspīlē ar savu slimo taisnīgumu.

 • -9
  Kate 30.05.2016, 06:01:46

  "Paldies" Būvniecības administratīvā komisija, ka esat konstatējuši faktu ka uz doto brīdi zāle nopļauta, pēc tam kad pusmēnesi par to baktu domei acīs. Par policijas izsaukšanu, tā nudien ņirgāšanās par iedzīvotājiem, pat tad kad naktī viens piedzēries tips blakusmājā ar koku izsita pirmā stāva logus un es to redzot zvanu policijai un saku, viņi pārvaicā - vai jus tas tiešām traucē? Nesit taču jūsu mājai. Protams pēc tielēšanās un mana sašutuma par tik idiotisku reakciju tomēr saņēmās un galu galā atbrauca uzmest aci.

 • -2
  vai man dieniņ!!! 30.05.2016, 14:48:34

  Nu beidz tak pārspīlēt! :)
  Neviens neklusē (nevajag visu tautu attiecināt uz sevi) un risina lietas kā māk un sanāk labi, tik tev un līdzīgiem sanāk tāda vāvuļošana forumā, kur 17 vārdi, ar ko pietiktu aprakstīt problēmu, lai lietu uztvertu nopietni, tiek apaudzēti ar 17 liekiem teikumiem, kas ietver jau emocionālus bēdu stāstus par narkomāniem un dzērājiem. Narkomāniem un dzērājiem arī ir tikpat lielas tiesības atrasties tajā zemes gabalā cik tev. Tā ka ja nepatīk vide, kurā atrodies, tad maini vidi. Varbūt tu traucē viņiem dzīvot? :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: