Nu ir īstais laiks!

qwerty | 13.02.2019, 11:12:44 | 1188

Komunālā pārvalde un domes varenie. Draudzīgi vienojieties kopējā pastaigā pa pilsētas ielām (Kuldīgas,Ganību,Jūras,Ostas promenāde u.c.) tieši šadā laikā kā šodien. Jūs tur kabinetos sēdēdami neredzat kādas peļķes ir uz ielām, kādas lāmas ir un rises iebrauktas . Gājējiem ir maz izredžu sausiem nonākt galamērķī. Brauktuvēm ir nepieciešams remonts un nosēdumu labošana. Paldies, jā mūsu pilsētā tādu bedru kā Rīgā nav un riteņus nost nelaužam. Ņemiet talkā foto un fiksējiet, dariet ,rīkojieties ! Kolektīvā kociņu stādīšana ir forša lieta, bet ielas ir mūsu ,,asinsrite''. Nevajag pateikties par iesaistīšanos pilsētvides sakārtošanā, vajag rīkoties.

Komentāri (27)

  • -12
    Arnis Junge 13.02.2019, 11:51:18

    Sorī vecais/vecā - bet tādas ielas kā mums ir Ventspilī, atradīsi retā pilsētā. Pacel dibenu no datora un aizbrauc uz kādu citu pilsētu - pabraukā pa Latviju, neej tikai līdz veikalam un atpakaļ. Nevajag arī pārspīlēt ar perfekcionismu.

  • -4
    Margrieta123 13.02.2019, 11:59:13

    Lai nu kurš,bet "qwerty" nepārspīlēs!
    Arnis Junge - aktīvs lembergists!

  • -5
    Arnis Junge 13.02.2019, 15:02:43

    Man ar to vīr nav pilnīgi un galīgi nekāda sakara. Zinu kā izskatās - tas gan tiesa. :D Vienkārši vajag atsevišķās situācijas padomāt loģiski. Nevis tikai spēt noriet, bet pateikt arī labu vārdu par padarītajiem darbiem un galvenais tiem, kas tos darbus dara (tiem pašiem komunālajiem cilvēkiem, apzaļumotājiem un citiem).

  • -3
    Pipars 13.02.2019, 11:54:16

    Ierosinajums visiem ventspilniekiem-fotografejiet šis pilsetas ielas un sutiet uz VB publicešanai vai lieciet FB Ventspils lapā!

  • -2
    Elviss22 13.02.2019, 12:15:08

    Mana māte gāja pa Katrīnas ielu no autoostas uz tirgu un pa ielu braucošais auto nošļāca no galvas līdz kājām, jo tur tādas gropes ielas segumā un nevar vainot šoferi, bet ielu.

  • -12
    KRX 13.02.2019, 12:21:33

    Lūk tipiskais "mīļais ventiņš"!
    Ielas bez bedrēm - nav labi! Ielas ar bedrēm - arī nav labi! Izrādās, ka slikti ari, ja līst lietus un veidojas peļķes.
    Varbūt tad vajag ieteikt uztaisīt pilsētai kupolu? Un drošības pēc neļaut plaukt koku lapām, jo rudeņos uz tām var paslīdēt. Saulei arī nav vēlams būt pārāk karstais - jo karstās smiltīs nav iespējams nosēdēt.
    Cilvēki, attopieties! Vai tiešām tā ir pasaules problēma - peļķes!?!?

  • -3
    gg65 13.02.2019, 12:47:50

    ja tev nav iespējas neapšļakstītam iet pa trotuāru, tad tā IR PROBLĒMA.
    Diez ko tu teiktu, ja stumtu savu mazo ratos gar olimpiku centrā un uz 50km/h caur peļķi braucošs auto tev visus ratus un bērnu nošļakstītu?
    Tad pirmā bļautu, ka "Kur skatās vadība un Lembergs? Kur ir pilsēta ar rītdienu un pilsēta bērniem? Mans mazais!!!! MANS MAZAIS!!!!

  • -8
    Nif nifs 13.02.2019, 13:04:39

    Ne jau Lembergs un pilsēta tur būtu pie vainas, bet neaudzināts, iedomīgs šoferis.

  • -7
    KRX 13.02.2019, 13:40:51

    1kārt, lietainā laikā es izvēlētos neiet ārā.
    2kārt, ja tomēr būtu jāiet - neietu tik tuvu brauktuvei (īpaši jau nu minētajā Lielajā prospektā)
    3kārt, ja arī saņemtu tās šlakatas - nebrēktu VB forumā, jo tas ir bezjēdzīgi! Drēbes var izmazgāt un no šāda pārpratuma neviens nemirst.

    Drīzāk pašiem gājējiem ir jādomā, nevis tikai iet kā aitas, jo "man tur vajag iet". Pēdējie CSN pilsētā to tikai apliecina.

  • -6
    KRX 13.02.2019, 13:42:13

    Hmmm... nez kur izlasījās tas Lielais prospekts... Atvainojos.
    Gar "Olimpiku" neeju, neinteresē šādas iestādes :)))

  • -2
    gg65 13.02.2019, 14:02:19

    Olimpiks ir centrā. Nav runa par olimpiku, bet par to ceļa daļu un trotuāru, kas gar to iestādi ved. Tur esošais bruģa segums sen ir izbraukāts risēs un starp šo brauktuvi un trotuāru nav 2m zaļā zona, kas atdala braucējus un gājējus. Kā rezultātā lietus laikā tev nav īsti opcijas paiet tālāk no brauktuves, jo trotuārs ir šaurs. Vai tu piedāvā lietus laikā cilvēkiem uzvesties kā dabas kataklizmu laikā un ārpus mājām/darba ēkas nedoties? Tak pusdienās ir jāiet, darba darīšanās ir jāiet, pie ārsta ir jāiet. Varbūt tad pilsēta var izstrādāt karti ar drošiem pārvietošanās maršrutiem, kur netraucē izbraukāti segumi.

  • -4
    kaimiņš007 13.02.2019, 13:26:25

    Gan jau lietus ūdens novadīšanas sistēma ir daļēji ciet , jo savādāk lietus un sniega ūdenim būtu jānotek un nekādām milzu peļķēm nebūtu jāveidojas ,jo lietusgāžu nav un pusmetru dziļš sniegs arī nav bijis šoziem.Nevar arī tādā sliktā laikā dzīt kantorniekus laukā, bet , kā parasti, ar auto braucot , nevar izjust visu "prieku" par pelķēm, jo šī šķira ar kājām jau neiet.

  • -4
    default 13.02.2019, 14:00:23

    Protams, ir ciet, par to šaubu nav.
    Bet es varētu turpināt šo sarakstu vēl un vēl, par izbraukātu-noslīdējušu bruģi, kurš drīz jau slīdēs grāvjos iekšā. Par peļķēm vispār atsevišķs stāsts - vēl jau arī Prospekts+Sm dambis. Par iegrimušām, vai izspiestām kan. akām (kaut arī situācija nedaudz ir uzlabojusies, nekā tas bija vēl pirms dažiem gadiem)... Par horizontālajiem apzīmējumiem sarkanā krāsā (Raiņa+Kuldīgas), lai gan likumos par tādiem nav rakstīts, jo ir dzeltenas krāsas, un baltā krāsā. Tad vēl par ''\___/'' -veida velotramplīniem (piem. Kurzemes iela). Par līdz galam nepārdomātu Ventas tiltu gājējiem - ja vajag tikt pāri tiltam - tad brien pa dubļiem zem tilta, vai arī ej baigos līkumus, vai kāp pāri margām. Būvējot tiltu, varēja taču arī kādu tuneli gājējiem ieprojektēt - vismaz vienu!, bet njā - galvenais ka lampiņas tur mirgo un pulksteni rāda, paceļoties tiltam., tas tomēr ir svarīgāk! Es paturpināšu vēl, kad ienāks kas prātā..

  • -2
    Reptīlis 13.02.2019, 14:10:44

    Tas jau bija sagaidāms, jo pārraktas ielas, kuras nosēdušās gadu desmitiem, no jauna tik ātri nenosēžas. Pēdējā laikā gan tur lieto citu tehnoloģiju - ar tām cementētajām šķembām, bet sākumā piebēra tikai ar smilti un granti, un viss. Sāksies visi ielu pārremonti no gala. Tas ir kā ķert sunim savu asti.

  • -3
    default 13.02.2019, 14:12:03

    Turklāt, paskatoties, kā pēdējos gados (īpaši šogad), tiek attīrītas ielas no sniega, kā tiek samestas kastes ar smiltīm uz ietvēm un veloceļiem - kur pagadās, rodas sajūta, ka pilsētas saimniekiem ir kkāda depresija, un kļūst aizvien vairāk vienalga par dažādiem sīkumiem. Slēdz autobusu maršrutus, un autoostu lēnām pārvērš par koncertzāli - jau uzstādītas klavieres, un nesen gāja runas par AO slēgšanu vispār..... Cilvēki izbrauc, ielas kļūst aizvien tukšākas, pat auto kļuvis mazāk, ka varbūt vispār pienācis laiks demontēt to bruģi, luksoforus, un pārdot visu skandināviem?! Atstāt te šitajā kolhozā tikai 2-3 ielas, mums pietiks!
    P.S. arī tūristu kļūs ar katru gadu mazāk! Es par to nešaubos.

  • -5
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 13.02.2019, 14:12:16

    Informējam, ka ziemas periodā apsekojot Ventspils pilsētu, tika vērtētas un piefiksētas tās vietas ielās, kur būs nepieciešams veikt brauktuvju remontu (ir uzņemtas fotogrāfijas, kā arī rakstiski piefiksētas iesēduma vietas). Ko līdz sāksies labvēlīgi un piemēroti laikapstākļi ielu brauktuvju remontam, nekavējoties PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" uzsāks brauktuvju remontdarbus, tiks labotas risas un nosēdumu vietas.

  • -3
    default 13.02.2019, 14:51:56

    Nu Kuldīgas ielā krietnā posmā jālabo risas. Gribēšu redzēt, vai tas tiks darīts.

  • -3
    Āmen 13.02.2019, 14:56:18

    Skatos, ka Ventspils Balto bruņinieku sektas pārstāvis KRX arī pamodies. Šitos pa pilnu nevar ņemt. Viņu ar mēsliem arī var apšlakstīt, un būs laimīgs.

  • -3
    keda 13.02.2019, 18:52:22

    Stabili pārkrāmēt vajag Raiņa ielu iepretim poliklīnikai! Tur pa vidu konkrēts kalns un aku vāki jau sāk bīstami slietas gaisā,

  • -1
    default 13.02.2019, 19:55:39

    Uzskatu, ka mums tas nebūtu jādara - jāziņo, jānorāda ar pirkstu uz visiem sūdiem! Man par to neviens nemaksā!!! Mēs ar nodokļiem maksājam tiem dienestiem algas, tad kāpēc mums būtu jādara viņu darbs??? Civilizētās valstīs ir attiecīgi dienesti, kas par to rūpējas - apseko, piefiksē un remontē. Bet te mums pilsētniekiem ir izveidojuši SOS aplikāciju, paši savai ērtībai, lai tikai varētu sēdēt savos kantoros, pie datora spaidīt podziņas, rakstīt papīrus, tā vietā, lai izmestu dažreiz līkumu pa pilsētas ielām.
    Turklāt, ir mums arī dienests ar nosaukumu - pašvaldības policija, kas bezjēgā braukā pa pilsētu, piesienās gājējiem, pīpmaņiem, bērniem utt. Tikai nodedzina degvielu bezjēgā. Un viņi tik daudz ko var pamanīt savā maršrutā - kur kādas problēmas, vai izdegusi laterna, vai nenotīrīts sniegs, vai klaiņojoši suņi, un citi kasjaki...

  • -1
    default 13.02.2019, 19:55:57

    ...Visu to pie viena varētu piefiksēt, un nodot tālāk atbildīgajiem dienestiem. Tad vismaz kāda jēga būtu no viņiem. Tas lielu piepūli neprasa, un arī lielus izdevumus nē - piefiksēt, un nodot tālāk!

  • -1
    default 13.02.2019, 19:59:00

    P.S. izņēmuma gadījumi SOS aplikācijas izmantošanai, tiešām, ja notiek kas ārkārtējs. Bet tagad principā es katru dienu varu staigāt pa pilsētu, uzņemt desmitiem bildes, un nodot ar šo aplikāciju tālāk, jo bardaks ir daudzviet.

  • -3
    Krišs Daugulis 13.02.2019, 21:53:19

    Autovadītāj, tu taču redzi, ka šļakatas būs, ja iebrauksi tajā peļķē - piebremzē mazliet - zupa neatdzisīs!

  • -5
    keda 13.02.2019, 21:57:15

    Nez, es uzskatu, ka nav ko lepnu tēlot un var painformēt, ja ko manu. Normāli. Un kur ta teikts, ka tie dienesti jau pirms tam nebija pamanījuši?

  • 0
    default 14.02.2019, 16:13:42

    Neesmu lepns, bet visam ir kaut kādas robežas. Kā jau minēju iepr. komentāros, es katru dienu varu sūtīt desmitiem attēlus ar nebūšanām Ventspilī, bet kāpēc man tas būtu jādara? Kāpēc dienesti un Ventspils vadība izliekas neredzam daudzas lietas tik ilgi, kamēr nesāk viņiem ar pirkstu bāzt un rādīt un zvanīt uz Hallo VB utt?! Absurds..

  • -5
    Arnis Junge 14.02.2019, 08:46:30

    Es būt piekrist Krišam un kedai. Mēs jau paši to pilsētu veidojam. Ir tak tā SOS aplikācija - ja ir kas iekritis acīs, tad var nosūtīt tur. Bet, ja gribas visai pasaulei darīt zināmu, ka bruģis pie mājas 2 cm iesēdies un, cik visa pasaule ir slikta, tad var izmantot VB forumu un citas publiskās vietas.

  • -2
    Latvija pāri visām! 14.02.2019, 17:25:26

    Nu tāādas bedres kā Rīgā te tomēr nav, lai arī tas drebelīgais bruģis ir diezgan štruntīgs.
    Runājot par Rīgu, lai tokš met nost Ausaini, jo ielas pat centrā ir vnk brrr.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: