Ēnu dienas konkurss

Ramona | 11.02.2019, 14:28:30 | 317

Dzirdēju, ka šogad Ventspilī būšot Ēnu dienas konkurss - kurā skolēni varēs piedalīties un laimēt fotosesiju. Mazdēls vēlas aktīvi piedalīties un uzdāvināt fotosesiju saviem klases biedriem. Varbūt kāds var palīdzēt ar informāciju!? Kaut kur iepriekš manīju, bet neizdodas vairs atrast. Kur to lūkot? Un vispār - laba ideja, paldies organizatoriem. Skolēniem vismaz papildu motivācija kaut ko vairāk darīt, nekā sēdēt tikai telefonā. :)

Komentāri (2)

 • 0
  Ventspils Jauniešu māja 11.02.2019, 16:31:44

  Labdien! Informāciju par konkursu Ēnu dienas dalībniekiem var iegūt Ventspils portālā: https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/162493-konkurss-jauniesiem-enu-diena

  Lai piedalītos konkursā, jauniešiem sava ēnošanas pieredze un iespaidi foto vai video formātā jāpublicē sociālajos tīklos internetā. Konkursa mērķis ir ne vien veicināt pašu jauniešu dalību “Ēnu dienā”, bet ar šādu publikāciju palīdzību sekmēt informācijas apmaiņu un palīdzēt citiem jauniešiem karjeras izvēles ceļā. Aktīvākajam un oriģinālākajam publikāciju autoram balvā būs 1 stundas foto sesija pie fotogrāfes Montas Blāzes – Pētersones.

  Plašāka informācija par Ēnu dienu kopumā mājaslapā enudiena.lv

 • 0
  Ramona 11.02.2019, 17:15:45

  Oi - paldies. Re kā man sanāca zīmīgi - tieši pirms jūsu relīzes ielikšanas. Pateicos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: