Dievam nepatik, kad nabagi trako

kaspars.niedols | 02.02.2019, 12:56:05 | 1623

Kas kopīgs īpašumam Tērauda ielā 14 un pērn veiktajā Dienvidu mola rekonstrukcijai? Nauda, kas ieguldīta šajos objektos. Tā vien šķiet, ka Eiropa piešķīrusi nedaudz vairāk, nekā sākotnēji bija nepieciešams, tāpēc atlikusī summa tika ieguldīta paliekošās vērtībās - ekskluzīva, īpaši kalta žoga izbūvei gar Tērauda ielas 14. māju, kas pasūtīts pie darbu izpildītāja galvenā kalēja.
Secinājums - Ventspils brīvostas celtnieki zog. Joprojām šķiet, ka bausli "Tev nebūs zagt" Ventspilī ievēro vismazāk. Un šeit nav runa par Bībeli, bet gan par naudu, pie tam Eiropas, tātad, svešu naudu, ko kāds bāž sev kabatā. Un arī bauslis "Tev nebūs nokaut" Ventspilī ir īpaši aktuāls. Šaurs cilvēku loks zog, bet lieciniekus nogalina.

Komentāri (14)

  • -1
    FerdinanTs 02.02.2019, 13:02:25

    Kas tur par brīnumu - mācās no paša galvenā personāža.

  • -4
    B. Jurševics 02.02.2019, 13:04:54

    ...bet kādēļ, ja šī ziņa ir patiesa, neziņo KNAB?
    Ja Jums ir kāda, ja ne pierádījumi, tad vismaz pakārtota informācija, atsūtiet to man: bruno.jursevics@inbox.lv

  • -2
    Spīdola 02.02.2019, 14:26:35

    Kādēļ neziņo? Tādēļ, ka vēl ir jāstrādā un jādzīvo. Tādēļ, ka neuzticas tiesībsargājošām iestādēm, tādēļ, ka baidās no atriebības. Tas viss ir saprotams. Vai te kāds drēbi nezin? Zin. Un raksta portālā. Kâds pilsētā visiem labi zināms frukts reiz teica: uzreiz ar viņu nekas nenotiks.

  • -1
    Ralfs Stūre 02.02.2019, 15:15:42

    Pavēroju no ārpuses. Darbu veicējam ieteikums saremontēt arī Ziemeļu molu, pietiks naudas lai skaisto žogu uzliktu arī sētas malās. :D

  • -9
    kalējs 02.02.2019, 15:31:38

    B. Jurševics Kādā sakarā,par nebūšanām pilsētā, mums būtu jāziņo Jums? Vai Jūs esiet pilnvarota Tautas kontroles persona? Cik man zināms,uz doto brīdi Jūs esiet neparasti parasts pilsonis,un tas arī viss :)

  • -9
    sranskis 02.02.2019, 17:19:25

    Daži grib būt vienlīdzīgāki par citiem, šajā gadījumā Jurševics. Bet es tēmas autora vietā baidītos par tiesas darbiem!

  • -7
    B. Jurševics 02.02.2019, 18:49:06

    Kalējs, ja Jums ir bail par nebūšanām runāt, tad man nav bail un es runāju. Ļoti jocīgi tavi (uz Jūs noslēpušis profilus neuzrunāju) argumenti, bet ceru, ka visiem skaidra mana atbilde, arī t.s "sranskiem" (cik precīzi cilvēks spēj sevi nosaukt... :) ). ...un beidz baidīt cilvēkus ar tiesas darbiem. Par negācijām, nelikumībām ir jārunā skaļi un droši.

  • -1
    Tatjana Ivčenko 02.02.2019, 22:52:34

    Tu pat nemāk iebraukt tēmā, Tev par maz maksās, ja esi tik neprofesionāls... ha

  • -9
    kalējs 02.02.2019, 19:32:47

    B. Jurševics Runa iet par tavu(ja nevēlies jūs) akreditāciju tiesneša lomā.Šeit nav runa par bailēm,atriebību vai tml. . Manās acīs,sētnieks ir lietderīgāks par tevi. P.S. Man personīgi nav bail no taviem oponentiem .. :)

  • -2
    Seli 02.02.2019, 20:42:03

    Maza patiesība:
    99% naudas pieder 1% iedzīvotāju..
    sekojoši 1% ir mūsējais:)

    Ek, tā visu ļaunumu sakne, bet gadi žigli rit, un varbūt jau rīt...

  • -4
    yolo 04.02.2019, 06:55:23

    Kārtējais svešu kabatu ostītājs

  • -3
    Brivosta 06.02.2019, 10:53:54

    Katrs projekts tiek sagatavots un iesniegts Centrālajā Finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA), kas organizē projektu atlases konkursus un veic katra projekta izvērtēšanu. Pēc projekta apstiprināšanas tiek slēgts līgums ar CFLA, kas pārbauda iepirkumu plānus, veic iepirkumu pirms-pārbaudes, izskata un apstiprina līgumus, veic pārbaudes projektu īstenošanas vietās, kā arī sniedz pārskatus un informāciju Latvijas un Eiropas Savienības institūcijām par līdzfinansēto projektu īstenošanu. Visi projekti, to izmaksas, iepirkumi, līgumi tiek rūpīgi vērtēti un uzraudzīti – neredzam pamatu skaļiem apgalvojumiem un tam, ka kāds brīvostas darbinieks būtu rīkojies negodprātīgi.

  • -1
    Dzērvene 06.02.2019, 14:47:33

    Interesanti zināt minētās adreses īpašnieks zin,ka viņa īpašums šeit tiek iztirzāts ?

  • 0
    yolo 07.02.2019, 06:45:37

    Ja arī zin, tad droši vien, ka ir pilnīgi vienalga

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: