Dievam nepatik, kad nabagi trako

kaspars.niedols | 02.02.2019, 12:56:05 | 1528

Kas kopīgs īpašumam Tērauda ielā 14 un pērn veiktajā Dienvidu mola rekonstrukcijai? Nauda, kas ieguldīta šajos objektos. Tā vien šķiet, ka Eiropa piešķīrusi nedaudz vairāk, nekā sākotnēji bija nepieciešams, tāpēc atlikusī summa tika ieguldīta paliekošās vērtībās - ekskluzīva, īpaši kalta žoga izbūvei gar Tērauda ielas 14. māju, kas pasūtīts pie darbu izpildītāja galvenā kalēja.
Secinājums - Ventspils brīvostas celtnieki zog. Joprojām šķiet, ka bausli "Tev nebūs zagt" Ventspilī ievēro vismazāk. Un šeit nav runa par Bībeli, bet gan par naudu, pie tam Eiropas, tātad, svešu naudu, ko kāds bāž sev kabatā. Un arī bauslis "Tev nebūs nokaut" Ventspilī ir īpaši aktuāls. Šaurs cilvēku loks zog, bet lieciniekus nogalina.

Komentāri (14)

 • -1
  FerdinanTs Pirms 2 nedēļām

  Kas tur par brīnumu - mācās no paša galvenā personāža.

 • -4
  B. Jurševics Pirms 2 nedēļām

  ...bet kādēļ, ja šī ziņa ir patiesa, neziņo KNAB?
  Ja Jums ir kāda, ja ne pierádījumi, tad vismaz pakārtota informācija, atsūtiet to man: bruno.jursevics@inbox.lv

 • -2
  Lietus Pirms 2 nedēļām

  Kādēļ neziņo? Tādēļ, ka vēl ir jāstrādā un jādzīvo. Tādēļ, ka neuzticas tiesībsargājošām iestādēm, tādēļ, ka baidās no atriebības. Tas viss ir saprotams. Vai te kāds drēbi nezin? Zin. Un raksta portālā. Kâds pilsētā visiem labi zināms frukts reiz teica: uzreiz ar viņu nekas nenotiks.

 • -1
  Ralfs Stūre Pirms 2 nedēļām

  Pavēroju no ārpuses. Darbu veicējam ieteikums saremontēt arī Ziemeļu molu, pietiks naudas lai skaisto žogu uzliktu arī sētas malās. :D

 • -9
  kalējs Pirms 2 nedēļām

  B. Jurševics Kādā sakarā,par nebūšanām pilsētā, mums būtu jāziņo Jums? Vai Jūs esiet pilnvarota Tautas kontroles persona? Cik man zināms,uz doto brīdi Jūs esiet neparasti parasts pilsonis,un tas arī viss :)

 • -9
  sranskis Pirms 2 nedēļām

  Daži grib būt vienlīdzīgāki par citiem, šajā gadījumā Jurševics. Bet es tēmas autora vietā baidītos par tiesas darbiem!

 • -7
  B. Jurševics Pirms 2 nedēļām

  Kalējs, ja Jums ir bail par nebūšanām runāt, tad man nav bail un es runāju. Ļoti jocīgi tavi (uz Jūs noslēpušis profilus neuzrunāju) argumenti, bet ceru, ka visiem skaidra mana atbilde, arī t.s "sranskiem" (cik precīzi cilvēks spēj sevi nosaukt... :) ). ...un beidz baidīt cilvēkus ar tiesas darbiem. Par negācijām, nelikumībām ir jārunā skaļi un droši.

 • -1
  Tatjana Ivčenko Pirms 2 nedēļām

  Tu pat nemāk iebraukt tēmā, Tev par maz maksās, ja esi tik neprofesionāls... ha

 • -9
  kalējs Pirms 2 nedēļām

  B. Jurševics Runa iet par tavu(ja nevēlies jūs) akreditāciju tiesneša lomā.Šeit nav runa par bailēm,atriebību vai tml. . Manās acīs,sētnieks ir lietderīgāks par tevi. P.S. Man personīgi nav bail no taviem oponentiem .. :)

 • -2
  Seli Pirms 2 nedēļām

  Maza patiesība:
  99% naudas pieder 1% iedzīvotāju..
  sekojoši 1% ir mūsējais:)

  Ek, tā visu ļaunumu sakne, bet gadi žigli rit, un varbūt jau rīt...

 • -4
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kārtējais svešu kabatu ostītājs

 • -3
  Brivosta Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Katrs projekts tiek sagatavots un iesniegts Centrālajā Finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA), kas organizē projektu atlases konkursus un veic katra projekta izvērtēšanu. Pēc projekta apstiprināšanas tiek slēgts līgums ar CFLA, kas pārbauda iepirkumu plānus, veic iepirkumu pirms-pārbaudes, izskata un apstiprina līgumus, veic pārbaudes projektu īstenošanas vietās, kā arī sniedz pārskatus un informāciju Latvijas un Eiropas Savienības institūcijām par līdzfinansēto projektu īstenošanu. Visi projekti, to izmaksas, iepirkumi, līgumi tiek rūpīgi vērtēti un uzraudzīti – neredzam pamatu skaļiem apgalvojumiem un tam, ka kāds brīvostas darbinieks būtu rīkojies negodprātīgi.

 • -1
  Dzērvene Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Interesanti zināt minētās adreses īpašnieks zin,ka viņa īpašums šeit tiek iztirzāts ?

 • 0
  yolo Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Ja arī zin, tad droši vien, ka ir pilnīgi vienalga

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: