Katoļu un L.Prospekta luksofori

Artūrs vpils | 13.12.2018, 10:34:37 | 1096

Sveiki, vai kāds var izskaidrot L.Prospekta un Katoļu ielu krustojuma luksoforu darbības principu pēc 22.00?

Komentāri (44)

  • -10
    Spītniece 13.12.2018, 10:53:25

    To tev laikam varēs tikai izskaidrot Mikdefenflorencis,jo viņš te ir vienīgais spečuk pa visām fāzēm.

  • -2
    Tava Māte 13.12.2018, 12:19:08

    Spītniec, nebāz savu seju tur,kur suns nebāž savu nāni

  • 0
    Nif nifs 13.12.2018, 11:19:58

    Šķiet, kādreiz bija rakstīts avīzē, ka tur tie viedie - kad "redz" mašīnu, tad pārslēdz.

  • 0
    Tava Māte 13.12.2018, 12:20:47

    neesmu lietas kursā pa luksaforiem,diemžēl

  • 0
    sranskis 13.12.2018, 12:30:07

    Mums Muhosranskā arī viens nevarēja saprast luksoforu darbības principus! A mums tie tikai pie iebrauktuves fermā- kad drīkst, tad zaļš, kad nedrīkst- sarkans! Slaucēja Daša viņam ātri izskaidroja darbības principus- tagad nezinītis pats staigā ar luksoforiem zem acīm. Drīz mainīs krāsu no tumši violeta uz dzeltenu!

  • -3
    Spītniece 13.12.2018, 12:41:43

    Es tā saprotu ka mums ir Mikdeflirenchuligāns.

  • -4
    Spītniece 13.12.2018, 12:56:55

    Zaļais ģīmi,cui!!!

  • -2
    Mikess 13.12.2018, 13:05:58

    1.Atkal jau paranoiķis vecis ar savu Anictanti gvelž muļķības jau no paša rīta izlejot savu negatīvo enerģētiku pār visiem,kuri nav vienās domās ar viņiem un pie reizes ne pa tēmām.Un tas ir skaidri redzams visās tēmās.Iemācieties atšķirt ''rokrakstus''.Man ir viens segvārds atķirībā no Jums abiem,kuri savu darba dienu uzsāk apmēram vienā un tai pašā laikā šeit forumā ik rītu.Es ļoti saprotu ,ka arī vēlaties panakt lai teiksim ienāku caur kādu no sava profila socsaitā.Bija jau doma tā arī izdarīt,taču pateicoties tādiem slimiem kādi esat Jūs ar savām patstāvīgām aizdomām,jēliem uzbraucieniem,nav jēgas to darīt.
    2.Un ņemiet abi - dzīves neveiksminieki vērā,ka es nepārzinu visas lietas,taču vairāk nekā Jūs ar savu fanklubiņu kopā ņemot noteikti.
    3.Es šeit nedzīvojos ikdienā gadiem ilgstoši un nekurinu naidu starp lietotājiem,kā arī ne trollēju,kā rīkojaties Jūs ar savu jēlfanklubu.
    4.Un izvēlieties vārdus normālus.Būs iesniegums policijā no jauna.

  • 0
    Artūrs vpils 13.12.2018, 13:08:59

    Nakts laikā uz Prospekta lielāko laika daļu deg sarkans.

  • -3
    Tava Māte 13.12.2018, 13:12:57

    Spītniecīte cepās,Labrīt Beba,putriņu uzēdi vai vēl nē?

  • -4
    Mikess 13.12.2018, 13:15:19

    5.Arī taisnība ir ziņota ,kā arī es esmu to jau ziņojis,ka Jums un Jūsu līmeņa radībām,nav pieņema kritika,kā arī tas ka kādi zin attiecīgās tēmās daudz vairāk nekā Jūs.Tad Jums aiziet ciet un sākās rupjību izvirdums.Varu atkārtot - neviens nav vainīgs,ka esat ''неудачник по жизни''.Nevajag dzīvot pie monitora diennaktīm.Vajag apgūt jaunas lietas un strādāt.Vēlaties lai atkārtoju dažas no savām profesijām un zināšanām? Acīmredzot esat tās piemirsis.Savu autobiogrāfiju tādiem kā Jums nevar stāstīt,jo mazvērtības kompleksi Jums jau tāpat no mazām lietām jau sākās.Atšķirībā no tādiem kā Jūs ,es priecājos par citu sasniegumiem ,zināšanām.Man ir arī labi mācekļi bijuši un vairāki no viņiem ar lieliem sasniegumiem ir.Tāpēc nevajag skaust.
    6.Reizēm sāciet kaut mazliet domāt loģiski.Varbūt pieskaitiet man visus lietotājvārdus kuri nav Jūsējie ar Anictanti ? Ar saviem gājieniem,atkārtošu vēlreiz ''для особо одарённых'',ka ar savam nepamatotām aizdomām abi krītat arvien zemāk domāsānas līmeņos.

  • -1
    Mikess 13.12.2018, 13:26:14

    Tas netika adresēts Jums.

  • -3
    Spītniece 13.12.2018, 13:43:13

    Tu,Mikess,to iesniegumu policijai uzraksti uz tualetes papīra,lai policistiem nav jālieto savējais.
    Tev tas purns zaļš ir no maruhujānas vai no dusmām?

  • -3
    Mikess 13.12.2018, 14:17:43

    Pelnaties vairāk.Būs kārtējais iesniegums,lai būtu likumīgi.Ja jau policija nevēlējās pirmo reizi apmeklēt,tad panākšu lai apmeklē noteikti.Acīmredzot policijas darbinieks nebija ieinteresēts un nepildīja darba pienākumus.Jūsu absurdie komentāri smīdina nevis liek dusmoties.
    P.S. šeit bildes ir manis bildētas nevis kā Jums kaut kādi no interneta paņemtie.

  • -1
    Dzērvene 13.12.2018, 13:57:42

    Vienigais sakarigais komentārs ir nif nifam,paldies sivēnam.
    pārējais ir ūdens un mērīšanas ar galviņas prātā spējām.

  • -2
    Tava Māte 13.12.2018, 14:20:50

    Mikess ---> nu Tu mani sabaidīji ar zajavām,moš beidzot zaļie tiks nodarbināti ar tik lielu brēku kā šī. Un nepelnies pats,galds griezīsies ,es apsolu. ne pirmā, ne pēdējā reize

  • 0
    Dzērvene 13.12.2018, 14:21:20

    Vieta fantāzijai,Spitniec.225 kliksķi un tikai 1 normāls komentārs.
    Par to iesniegumu policija,pat es pasmaidiju.Viņiem jau nu darba trūkst ka šķetināt anonīmas ķengas.
    Pietiek jau ka PP ''tulit reaģēja ''uz to ierakstu par suni pionieru ielā.
    Nu jau sunim laikam uzlikti ķepdzelži un saimniece noadministrēta.

  • 0
    Mikess 13.12.2018, 14:37:38

    Smaidīt ir laba lieta.Ja Jums patīk kad personīgi regulāri uz Jums birst rupeklības tad tā ir Jūsu darīšana. Taču personas kuras jau to dara visa gada garumā regulāri ir reiz jāapstādina.Un to var izdarīt likumīgā ceļā.Var jau arī savādāk(sameklēt lietotāju pēc IP un mobilā numura un tad redzēt kā tāds varonis būtu klātienē),taču es labāk izvēlos likumīgu ceļu.
    Mani arī likāt smaidīt kad nezinājāt elementāras lietas ar mobilajiem un internetu,taču Jums tiku atbildējis ar palīdzību.

  • 0
    Dzērvene 13.12.2018, 14:21:20

    Vieta fantāzijai,Spitniec.225 kliksķi un tikai 1 normāls komentārs.
    Par to iesniegumu policija,pat es pasmaidiju.Viņiem jau nu darba trūkst ka šķetināt anonīmas ķengas.
    Pietiek jau ka PP ''tulit reaģēja ''uz to ierakstu par suni pionieru ielā.
    Nu jau sunim laikam uzlikti ķepdzelži un saimniece noadministrēta.

  • 0
    Artūrs vpils 13.12.2018, 14:52:20

    Laikam esmu trāpījis chatā :) nevis forumā :(

  • 0
    Īstais 13.12.2018, 15:08:03

    Jā,nakts laikā deg sarkanais,bet kad pie krustojuma tuvojas auto,pārslēdzas uz zaļo,tikai nevajag steigties

  • 0
    Dzērvene 13.12.2018, 15:13:27

    Mikess,es tev neko neprasiju par mobilajiem.Bet gan par IP adresēm.
    Un tas man interesēja vienā citā lietā.Gribeju uzzinat ka tas ir iespejams esot pie viena vada 2 dažādās ierīces uzrāda 2 dažādās IP adreses.Tā īsti atbildi arī neguvu.
    Bet tu tur aizpludi par sim kartēm un parejo man neinteresejoso lietu.Jo man pilnīgi neinteresēja mobilais internets.

  • 0
    Mikess 13.12.2018, 15:25:47

    Cik atceros vaicāts tika ka dators pie vada un vēl planšete kā arī smartfons.Divi pēdējie darbojās arī uz SIM kartēm,attiecīgi arī tātad darbojas uz mobilo internetu,ja to nezinājāt. Un ja tas ir ieslēgts tad arī būs savādāka IP.Citreiz ejiet tad uz salonu pie dīleriem,vai griezieties pie provaidera lai uzzinātu atbildes.

  • -2
    yolo 13.12.2018, 17:19:58

    Šos mēslus neviens administrators neuzkops? Šeit viss notiek tēmas robežās?

    Par luksaforu- iespējams, ka deg sarkanais, lai samazinātu ātrumu tajā ielas posmā nakts laikā

  • -3
    Spītniece 13.12.2018, 18:18:47

    Starp šiem mēsliem laikam tikai viens tīrs kristāliņš,un tas ir yolo.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: