Gāze

Krasts | 30.10.2018, 16:55:04 | 1434

Cik jus paterejat menesi kWh gazes daudzivoklu mājā? Un cik tas ir naudā?

Komentāri (15)

  • -4
    Mikess 31.10.2018, 01:32:21

    Cik soļu ir līdz Tobago?

  • 0
    Pipars 31.10.2018, 09:39:04

    Vai tad gāzi nemera kubikmetros?

  • -1
    Pipars 31.10.2018, 09:39:17

    Vai tad gāzi nemera kubikmetros?

  • -1
    yolo 31.10.2018, 15:13:16

    Nē, viņš gribēja zināt cik daudz enerģijas, pārrēķinātu no džoulem kilovatstundās, dzīvoklī dzīvojošais patērē piržot. Nezinu kam tas vajadzīgs zināt, bet būs interesanti palasīt

  • 0
    Kuzmičš 31.10.2018, 15:50:06

    Njā! Drīz šajā forumā uzdos jautājumu "cik tonnas elektrības jūs patērējat mēnesī"

  • -2
    reku 31.10.2018, 16:37:03

    Skatoties,kādus produktus lieto uzturā.
    No zirņiem un citiem pākšaugiem,tāpat no skābiem kāpostiem un gurķiem attiecīgi gāzes veidosies vairāk un pašizmaksa būs zemāka.

  • 0
    Edvīns 31.10.2018, 18:40:29

    Patēŗiņš ~ 2m3 un cena patreiz ir 5.38 EUR/m3.

  • -9
    tupenis 01.11.2018, 23:11:31

    2m3 - tad jau mājā gatavo sākot no kafijas līdz vakara tējai un vel plātsmaize brīvdienās :;)

  • 0
    No malas 03.11.2018, 08:12:47

    Abet kā tad bez ūdens uzvārīšanas tiksi pie tējas un kafijas?
    Ar elektriskajām uzpariktēm nemaz lētāk neiznāk.
    Un prātīgi cilvēki cenšas pēc iespējas vairāk gatavot mājās,nevis pirkt gatavu vai pusgatavu.

  • 0
    Edvīns 02.11.2018, 11:35:27

    Cilvēku skaits arī kautko nozīmē.

  • -3
    tupenis 03.11.2018, 20:06:02

    Dzīvoklī tomēr prātīgāk elektriskā plīts. Sapratīsi pēc gadiem, kad viss būs nolipis ar gāzes degšanas atkritumiem, un nelīdzēs pats jaudīgākais nosūcējs, kuram filtrus mazgāsi atsperdamies.. Ar laiku visi skapīši sāks lipt.Pie tam no janvāra regulators atbalstīja pieslēguma maksu par gāzi.Gadā būs vēl jums ap 27 Eur klāt pie gāzes..

  • 0
    Margrieta. 03.11.2018, 20:19:03

    Vislabākā priekš ēst taisīšanas ir parastā,ar malku kurināmā plīts!Gāze-balons-tikai vasaras karstajam laikam,kad kurināt neprāts.
    Protams,lielajos daudzdzīvokļu namos jāiztiek ar to,kas iespējams.
    Un nav grūti regulāri notīrīt visu virtuvē,kas ar gāzes nosēdumiem aplipis,nevajag būt slinkiem.

  • 0
    BaBaDoo 06.11.2018, 15:58:15

    Labdien!

    Nejauciet LG ar LPG tās ir divas dažādas firmas, viss ko publicē televīzijā ir par LG, kad tiks kas publicēts no LPG, tad tas tiks darīts zināms.

    Kā arī daudzi raksta par cenām, ka mainīsies, jo reklamējot - nē LPG kopš pārejas no LS uz Eur cenas ziņā nekas nav mainījies.

  • 0
    Nif nifs 06.11.2018, 16:19:27

    Vidēji 2m3 mēnesī, cena - 10,76 Euro

  • 0
    Nif nifs 06.11.2018, 16:20:19

    T.i. cena, kuru uzrakstīju, ir summa, kuru maksāju.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: