Godāsim un cienīsim.

krustmateflorence | 24.10.2018, 17:44:55 | 1663

Ne katra pilsēta var lepoties Latvijā par saimniecisku Mēru,Ventspilij ir paveicies,jo vadības grožus rokās stingri tur Aivars Lembergs.
Dievs dod ,lai Aivars Lembergs arī vadītu Latvijas valsti,citādi nav tālu tas brīdis,ka mūsu neatkarībai pienāks totāls gals.
Citu starpā teikšu,svešzemju raķetes it nostādītas virzienā arī uz Latviju.

Komentāri (12)

  • -2
    qwerty 24.10.2018, 18:02:35

    Man tagad apraudāties vai ap@irsties?

  • -2
    Rasma 24.10.2018, 18:52:15

    Jā! Puķes bildes, skaistas runas, plastmasas govis, saldi meli! Sagruvusi vecpilsēta. Lētas butaforijas uz ielām.Tauta- nabagi. Visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki. Par komunismu?

  • -9
    Opaps 24.10.2018, 22:57:26

    Par privāt īpašumu atbild īpašnieks. Dome nedrīkst šajā lietā iejaukties , arī valsts.

  • -2
    uguntiņa 24.10.2018, 19:35:06

    Pilsētas mērs nenosaka valsts neatkarības galu vai sākumu. Raķetes arī nepārvietos. Spēciņi par maziem.

  • -1
    Latvija pāri visām! 25.10.2018, 13:02:11

    Dome fiksi ir gatava iejaukties privātīpašnieku lietās, kad tā kaut ko grib no šiem.
    Un ir nācies būt sakoptās vecpilsētās citviet.
    Jā, ēkas pieder privātīpašniekiem, bet dome par Eiropas naudu sakārto veselus kvartālus.
    Tā kā pie mums tā ir tikai aizbildināšanās.
    Jo citur dome pastāv iedzīvotāju dēļ, bet mums tā atgādina kaut kādu autonomu kantori vai SIA.

  • -2
    yolo 26.10.2018, 11:38:34

    Cik ventas balss redaktore maksā šiem troļļiem? Esmu ar mieru piestrādāt

  • 0
    Tārps 27.10.2018, 10:01:40

    Mūsu neatkarībai jau sen ir pienācis gals.Un kas tā par neatkarību ja atkal esam kārtējā savienībā.ES.Cik man liekas ka neatkarība ir tad kad paši visu diktē un nosaka kā darīt un ko...

  • -3
    Opaps 30.10.2018, 18:22:38

    Man ļoti žēl mūsu tautu. visu laiku mūs kāds ir čakarējis: vācieši, zviedri. poļi,krievu cars, komunisti, fa;sisti,komunisti un tagad likumus ,kā dzīvot nosaka ES. Pēdējie nav jau tik slikti ,ka iepriešējie režīmi, bet gribās būt paši par sevi.

  • -4
    krustmateflorence 27.10.2018, 11:55:20

    Paši pūtām,tagad paši degam... .

  • -7
    Latvija pāri visām! 27.10.2018, 12:26:22

    Neatkarība ir arī tad,
    ja esot kādā organizācijā
    ( kā ES vai NATO) , to izmanto savas valsts attīstības interesēs.
    Bet šejienes irsāldēji no ES prot "izsist" tikai pašus mazākos maksājumus piem.zemniekiem, jo svarīgāka ir iztapība un iespēja tikt siltos eiroamatos,
    bet NATO tie applaudē jebkuram lēmumam,
    kas paliek Latviju zem sitiena. Latvijas interesēs nav būt mazam kvekšķim kas katrā pret Krievijas deklarācijā bļauj skaļāk nekā lielvalstis, kas ar Krieviju taisa naudiņu.
    Ungārija, Itālija sākušas domāt par savas valsts interesēm, bet šeit valda nevis ekonomijas pragmatisms,
    bet primitīva ideoloģija.

  • -3
    Opaps 30.10.2018, 18:26:07

    Kaut kā negribas teikt, bet jāsaka. Kamēr būs iztapīgi politiķi ( dirsa līdēji ), tikmēr mūs kāds drāzīs.

  • -8
    krustmateflorence 08.11.2018, 16:20:38

    A.Lembergam būtu vēlams sastādīt valdību,jo viņam ir viss no Dieva iedots,lai būtu pa Ministru Prezidentu.
    Vai tiešām neīstie politiķi būs atkal valdībā, esmu patiesi šokēta ... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: