Atgādinājums Ventspils pilsētas pašvaldības domei

Kate | 22.10.2018, 06:12:45 | 2316

Dome, lapas kā katru rudeni krīt arī Nikolaja 21, jūsu "it kā" apsaimniekotajā teritorijā. Kāpēc jūs katru ziemu varat atcerēties par sniega šķūrēšanu šeit, bet par lapām katru rudeni jāatgādina?
Kāpēc jūs sniedzot man personīgi adresētu atbildi melojat ka šī teritorija tiek apsekota un atkritumi no tās savākti reizi pāris nedēļās? Netiek, un jūs to ļoti labi zinat. Alkohola pudeles te ir regulāri un neviens tās nevāc.

Komentāri (20)

  • -3
    arcus 22.10.2018, 07:41:57

    Kas ir pašvaldības dome?

  • -4
    sranskis 22.10.2018, 07:56:50

    Kate, a kurā pilsētā ir tā Nikolaja 21? Ventspilī tā kā tādas nav!

  • -5
    Arnis Junge 22.10.2018, 09:28:07

    Bet vai tad Tev Kate traucē tās lapas vai principa jautājums? Nikolaja iela jau ir vecpilsētā. Nav jau tā, ka centrā. Varbūt vienkārši ir prioritārāki objekti. Sniegu savākt noteikti ir daudz svarīgāk nekā lapas.

  • -1
    Latvija pāri visām! 22.10.2018, 10:49:02

    Lai pašvaldība vāc lapas tik pat čakli cik čakli prot izsūtīt paziņojumus par lapu vākšanu citiem.

  • -2
    Āmen 22.10.2018, 11:38:56

    "Bez Tabu". Tālr. 67099090, e-pasts: beztabu@ambaltics.eu.
    Parādi visai Latvijai domes līmeni.

  • -1
    sranskis 22.10.2018, 14:34:46

    Vot-vot, sagādāsim atkal darbu "žurnālistiem"! Atbrauks un redzēs, ka Ventspilī nav mājas Nikolaja ielā 21!

  • -3
    Parko 22.10.2018, 15:58:29

    Kate kas Tev neļauj dzīvot? Man liekas Tu par šito vienreiz jau izbļaustījies, ja kautkas nepatīk tad aizej pie viņiem un parunā aci pret aci nevis visu laiku piedrazā forumu.
    Es biezi eju garām tavai nosauktai ielai un nekādu nekārtību tur neievēroju. Varbūt tikai Tev tā neveicas ka ejot garām uz to brīdi kautkas ir novests. Nezinu kā Tev bet esmu redzējis arī ka tur brauc un kopj laukumu.
    Taka ēde uz to vietu ieciklējusies. Apseko to vietu gan. Ja Tev tik ļoti nepatik tā viena pudele kas gaida kādu viņu pēc dažām dienām savāks tad piecel savu pēcpusi no datora un pati aizej un savāc, nevis sūrojies cik dzīve slikta pret tevi.

  • 0
    еs 24.10.2018, 12:22:43

    ''aizej pie viņiem un parunā aci pret aci''

    Jēga? Viņi tāpat neko tūlīt pat nevarēs atbildēt.

  • -6
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 22.10.2018, 16:10:14

    Informējam, ka minētais īpašums nav pašvaldības zemes gabals, bet gan līdzvērtīgais zemes gabals, kura kopšanai tiek piesaistīti bezdarbnieki programmas Algotie pagaidu sabiedriskie darbi ietvaros. Pašvaldība šo teritoriju tīra vienu reizi nedēļā, bet ietves gan tiek tīrītas regulāri. Tomēr, lai pilsētas kopskats būtu kopts un sakārtos, p/i “Komunālā pārvalde” brīvprātīgi ir uzņēmusies veikt to sakopšanu tādā apmērā, lai nodrošinātu norādītajā zemes gabalā tīrību un pēc nepieciešamības veiktu to sakopšanu.

  • -4
    krustmateflorence 24.10.2018, 11:50:31

    DOMEI CITI DARBI JĀDARA ,UN NAV KO VIŅIEM PĀRMEST.

    LABĀK JĀPACEĻ JAUTĀJUMS,PA ALGAS PALIELINĀŠANU SĒTNIEKIEM,JO CIK ZINU,DARBS ĻOTI SMAGS,BET ALGAS SMIEKLĪGI MAZAS.

  • 0
    Spītniece 24.10.2018, 12:59:21

    Te var piekrist par smago sētnieka darbu un mazo algu. Domes ir darbs, parūpēties ,lai atvieglotu šo darbu un samaksātu adekvātu algu.

  • -1
    Latvija pāri visām! 24.10.2018, 15:10:27

    Nevajag domei tik ļoti cepties par lapām - rudens rotu vai zāles pļaušanu vasarā.

  • -3
    Parko 24.10.2018, 17:01:00

    A kurš ta cepas, neviens jau necepas. Man izskatās ka vienkārši atgādina izmantot izdevīgu iespēju tas arī viss.
    Es pats izmantoju to izdevību jo savādāk tas lapas nav kur likt, un kautkur aizvest uz mežu un tur izbērt, piedrazāt dabu, nav variants.
    Vismaz priecājaties ka mums par velti tāda iespēja dota, Jūrmalā par lapu maisiem iedzīvotāji vēl dabū maksāt par to ka nodod. 2 euro viens maiss. Un tad šie tos maisus izmet kautkur pilsētā vai mežos. Un dedzināt ar nevar, kur tad lai lapas liek šie.
    Taka tiem kuriem ar tam lapām maz sakara, neko nesaprot kas par lietu.

  • 0
    Mikess 25.10.2018, 22:42:18

    Vpils,kādā ziņā piegružot dabu ar nokritušām lapām ,ja tās ir pati daba un ir pats ne tikai dabisks mēslojums pašam kokam taču arī sargā saknes no ziemas aukstuma. Pirms ,ko dēt padomāt vajag...

  • -3
    Margrieta. 24.10.2018, 19:33:31

    Dome uz Nikolaja ielu uzliek savu nikolaju...

  • 0
    Latvija pāri visām! 25.10.2018, 13:07:25

    Ir pilsētas, kas rudenī ir skaistākas tieši tāpēc, ka necepas par pārmērīgu sterilitāti.
    Ilgus gadus savāca un aizveda lapas tad,
    kad visas bija nobirušas. Tagad no īpašnieka kā no tāda sētnieka prasa lai tīra ik pa brītiņam.
    Birokrātiem acīmredzot nav ko darīt.

  • -4
    ^^—^^ 26.10.2018, 09:52:00

    Visus pakšus, stūrus un nostūrus jau neizgrābsi vai ne!? Un mūsu spēcīgais jūras vējš tāpat tās lapas nēsā pa gaisu kā negudrs. Tur sētnieks var sagrābt, bet pēc brīža tās ir atpūstas no kāda privāta zemes gabala, kurā neviens tās nevāc.

  • 0
    Latvija pāri visām! 26.10.2018, 13:23:11

    Tāpēc nav ko iesprigt par tām lapām.

  • -2
    Kate 02.11.2018, 12:06:18

    Vpils, Savu dibena pacelšanu no datora vari attiecināt uz sevi, man problēmu nav un ne par ko necepos. Konkrētā vieta ir mana dzīvesvieta, tādēļ attiecīga ir vēlme lai tās apkārtne būtu sakopta. Ņemot vērā domes ikdgadējo ažiotāžu ap koku lapām, es ikgadu atgādinu viņiem ka arī pašiem ir jādara tas ko pierasa no citiem. Ja šis atgādinājums tiek izteikts individuāli viņiem, tas netiek ņemts vērā. Viņi reaģē tikai uz publisku aicinājumu to darīt, dēļ kā arī tas tiek reizi gadā atgādināts šeit - forumā. Ieciklējusies ne uz ko neesmu, tikai iespēju robežās cenšos gādāt par teritorijas sakoptību savā dzīvesvietā. Par ieciklēšanos varbūt jums pašam būtu vērts aizdomāties - kas liek tik daudz neētisku lietu man piedēvēt mani nezinot.

  • -2
    Kate 02.11.2018, 12:06:36

    Atkārtoju vēlreiz - šī ziņa forumā katru gadu tiek likta adresējot to tikai domei. Šo visu es nepaceļu ar mērķi šeit esošās dažu personu auditorijas apvainojumu un jēlību provocēšanai. Kā arī vēlreiz varu uzsvērt - šis šobrīd ir vienīgais man zināmais veids kā kontaktējoties ar domi panākt arī no tās rīcību, nevis tukšu likuma pantu atrferēšanu, kā tas ir ja vēršas pie viņiem individuāli, t.i., nepubliski.
    Starp citu, dome solīja ka šīgada laikā it kā tikšot izlemts vai minētā teritorija nonāk domes vai valsts īpašumā. Gads rit uz beigām, ļoti ceru ka tie nebija tukši solījumi un īpašnieks būs.
    + piekrītu Kurzemniekam - citās pilsētās rudens ir skaists ar to ka ir krāsains, diemžēl Ventspilī rudens ir melno maisu gadalaiks.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: