Par kafejnīcu autoostā

Peļu junkuriene | 22.09.2018, 12:42:44 | 3179

Pilsētas centrs.Šorīt ap 7.00 piedzērušu jauniešu bars kaujas,lamājas,bļaustās.Vai brīvdienās MP nevarētu biežāk patrulēt ap šo vietu.Tomēr autostacija,cilvēki atbrauc un aizbrauc,Slikta vizītkarte.Vispār brīvdienu naktīs tā ir pārvērsta par pretīgu dzertuvi.Tā turpināties nevar,domei būtu nepieciešams pieņemt aibilstošu lēmumu.

Komentāri (28)

 • 0
  Ragnar Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Kas nu tā par kaušanos...Jūs kaušanos neesat redzējuši

 • -1
  snaiperis999 Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Iešu gan,florence,ja būs vajadzība.Arī tu tur ik pa laikam varētu aizbraukt ar savu limuzīnu.Iznāks lētāk,nekā ar eskorta puišiem.

 • -4
  Ens Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Uh,respekt VB!

 • -6
  ventasbalss.lv Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Pilnīgi nopietni pēdējais bridinājums MIkes un snaiperis999! Ja nebeigsiet foruma tēmas un komentārus pārvērst savu attiecību skaidrošanā, varēsiet domāt sev jaunus "segvārdus"!
  Cilvēki sūdzas ne tikai par rupjībām, bet arī to, ka forumā jautājumus uzdot vairs nav jēgas, jo lielākā daļa komentāru pēc tam ir pilnīgi par ko citu, pārsvara divu pieaugušu vīriešu savstarpējā lamāšanās!
  Pietiek!

 • -8
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Pilnīgi noteikti VB arī Jums pēdējais brīdinājums par to ,ka atbalstat lietotāju kurš 1.aizskar patstāīvgi citus.2.Tas ,ka neņemet to agrāk vērā.3.Veidojot tēmas ne jau es kādam izsaku rupeklības.4.Tie regulāri aizskartas sievietes.Lasiet kārtīgāk.

 • -1
  Anita Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Mikess , tu neaizskar sievietes? Ak ,jā es jau tavuprāt neesmu sieviete, tad atvainojos, tad jau drīkst aizskart un apvainot. Tad tik tā turpini.

 • -6
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Anictant,es Jums atbildu tieši tādā tonī ka Jūs runājiet.Tikai atšķīrība ir ka es svešus cilvēkus uz TU neuzrunāju ja nav iepriekšēja noruna ka drīkst. Kur es Jūs tā aizskāru? Tad atvainojos protams.Un to atceraties darīju arī agrāk ,taču pat uz to es saņēmu veselu jūru ar rējieniem un apvainojiem. Tad man klanīties turpmāk par to ? Vai atbildēs smaidīt kad tiek personīgi aizskarts? Nav man tāds raksturs.

 • -1
  default Pirms 4 nedēļām

  VB 100proc juusu pusee. Te lv forumā tiešām vairs nav ko lasīt, kā tas ir rus forumā. Lai kāda tēma tā būtu, atbildes parasti uz jautājumiem nav, jo līdz tam pat nenonāk, jo visi temati parasti beidzās ar Mikes un snaipera samazgām..

 • -4
  snaiperis999 Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  VB,dažas dienas atpakaļ jūs rakstījāt,lai diskutē "Aktuāli forumā",ko arī daru.Jāpiekrīt ir tam,ka ne vienmēr par tēmu.Saprotu arī to,ka ienākot ar citu segvārdu,ne par tēmu var turpināt.Tad liegsiet atkal,tad turpināšu atkal-kur jēga?Šoreiz tik tiešam neredzu pamatojumu aizrādījumam,jo nevienam nav liegts izteikties arī par tēmu.Es varu jums sūdzēties periodiski par niekiem,vai ņemsiet mani pa pilnu?Pārlasīju sodienas komentārus,neredzēju nevienu rupjību-uz ko līdz šim tika likts uzsvars,kā uz pārkāpumu ,komentējot forumā.Tātad,prasības paliek stingrākas,kaut nepamatoti,bet stingrākas.

 • -6
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Lasiet noteikumus.Jūs aizskārāt regulāri.Pieminēt ko? Sākt no janvāra kad Jūs uzlecāt ar saviem rējieniem ?

 • -5
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Vēl pats atzinās ka ir vairāki segvārdi un nāk sev atbildes komentēt. :DDDD

 • -5
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Klausaties tagad nopietni... Es Jūs izaicinu uz boksa ringu ! ;) Kad varēsiet?

 • -1
  Anita Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Vai tiešām Mikess ir Mairis ???Bokss tomēr.

 • -5
  Ens Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Pilnīgi viennozīmīgi-tie ir dažāda rakstura komentētāji. Nekādi nevar vilkt paralēles Mikess ar snaiperis999.

 • -7
  Ens Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Protams ka tu aņutka neesi sieviete- trollis paliek trollis.

 • -6
  Mikess Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Tur neko nevar darīt..cilvēki gadiem ilgstoši ir te" troļi" un tie būs vienmēr,jo viņiem nav ne izglītības,ne profesiju...tāpēc sēž mājās pie deskopa un izaicina ,aprunā,aprej citus lietotājus lai būtu kaut kāda saruna.Savādāk jau diez vai būtu diskusijas.

 • -2
  Krievlauks Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Pēteri, mani nebloke . šis bus pa tēmu. tā autoostas dzertuve sen jaklape ciet. autoostā bez tiem apdzertajiem pusbomžiem apgrozas ari normal cilveki. ja nebus tas čuhņigais krogs tad nebus ari problēmas.

 • -9
  Ens Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Kas pa Pēteri? Kas pa bloķiem, KrievlaukBarons ?

 • -1
  Brigita Šaripina Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  gribu izteikt savu viedokli par Ventiņkrogu,ja viņi tā strādās,tad nekas labs nebūs,biju ar kompāniju vakariņot ,žēl ka pavāri nepiedomā kā pasniegt ēdienu tā lai būtu patīkami acīm un tad jau garša ,teļa gaļa ar dārzeņiem ,nu šausmas ,cūku ribiņas ,negribās krūtiņu nosaukt par ribiņām ,kur klāt laba speķa kārta ,žēl jubilāra nauda ,kas tika atstāta ,es tādu vietu vairs neapmeklēšu .

 • 0
  Krievlauks Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  te jau pirms nedeļs viena tēm pa to ventiņkrogu bija. paši sev bij ielikusi pašreklamu. vaig tur ierakstīt. tad jau viņi izlasis. kas to zina, kamēr izlasis, tikmēr jau vair nebūs tur tāds. tie ir tie kas zupas dod uz metāliska galda

 • 0
  uguntiņa Pirms 4 nedēļām

  Autoostas kafejnīca ir ļoti laba.No agra rīta plašs svaigas produkcijas
  klāsts. Kvalitāte bulciņām un salātiem nemainīga, laba.
  Alkohola cienītājus un miera traucētājus saukt pie atbildības. Viss.

 • -2
  Peļu junkuriene Pirms 4 nedēļām

  Taisnība uguntiņ,viss ir labi,izņemot,ka vajaga kontrolēt alkohola apgrozījumu.Nevar bezgalīgi ļaut dzert un taisīt bardaku!MP nav tālu un kārtību ievedīs ātri.Cits jautājums,ka gribas nopelnīt uz dzērāju rēķina.

 • -2
  Peļu junkuriene Pirms 4 nedēļām

  P.S.Kā var būt tā,ka jauniešiem,kuri knapi turas uz kājām,turpina liet alu kamēr tie turpat pie galdiņiem guļ un rada citas nekārtības.Ieejiet piektdienas,sestdienas naktīs,tad viss būs skaidrs.

 • 0
  Matīss Pirms 4 nedēļām

  Un vispār municipāļi nemaz tā neien kautiņos un tur kur vairāk par trīs cilvēku.Esmu redzējis ka izdzen pusaizmigušu bomzīti no autenes priekštelpas, bet kur bars nemaz no mašīnas nekāpj laukā.

 • 0
  softgirlina Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Autenē ir vienīgā vieta ,kur naktī var garšīgi paēst,nopirkt sidru vai alu.
  Var patusēt un sagaidīt pirmo autobusu.
  Brīvdienās nemaz nav uz krogu jāiet-iedzert ,padejot un pakauties var turpat pie autenes.
  Starp citu,kad VALSTS POLICIJA bija blakus-tie arī nenāca meitenēm(bārmenēm) palīgā...........................................................................

 • -2
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Rūpējoties par sabiedrisko kārtību un drošību un, ņemot vērā cilvēku plūsmu visu diennakti autoostas teritorijā, kafejnīcā un ap to, Pašvaldības policija autoostu, tās piegulošo teritoriju ikdienā apseko vairākkārtīgi diennakts dažādos laikos. 22.septembra rītā plkst. 06:44 Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Kuldīgas ielu 5, par to, ka pie autoostas notiek konflikts starp jauniešiem. Pašvaldības policija ieradās notikuma vietā trīs minūšu laikā un noskaidroja lietas apstākļus. Jaunieši noliedza konflikta esamību. 2018.gada septembra mēnesī Pašvaldības policija uz Kuldīgas ielu 5, saņēmusi 7 izsaukumus. 5 izsaukumi bijuši par iereibušu personu atrašanos autoostas iekštelpās, t.sk., gulēšanu, bet 2 izsaukumi bijuši saistīti ar nesaskaņām pie autoostas.

 • -2
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Pateicamies iedzīvotājam par šo izsaukumu 22.septembrī, jo ļoti iespējams, ka tieši Jūsu vērīguma un uzmanības dēļ, konkrētajā gadījumā savlaicīgi izdevās novērst likumpārkāpumu. Tāpēc aicinām iedzīvotājus kā vienmēr, nekavējoties informēt Pašvaldības policijas dežūrdaļu pa diennakts tālruņiem; 63680808, 28680808, ja konstatējat pārkāpumus, vai redzat situācijas, kas var novest pie likumpārkāpumiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: