Neizturamā naftas smaka

Arvo Skanis | 02.05.2016, 16:11:59 | 5797

Ventspilnieki, Jums tiešām vienalga ir par drausmīgo naftas smaku, piemēram sestdien? Vai arī vienkārši administratori dzēš ārā tās tēmas?
Tas jau vairs nav normāli, ka pat logu nevar atvērt, ka pilnīgi kaklā cērtas tā naftas smaka. Kad tas vienreiz beigsies?

Komentāri (53)

  • -8
    JānisJānis 02.05.2016, 16:55:19

    Jā, bija diezgan traki. Naktī uz pirmdienu pat pie aizvērtiem logiem bija tāda ķīmiska smaka visā mājā, ka no tā pamodos!

  • -7
    Ineta Irbe 03.05.2016, 11:04:25

    Smaka ir jūtama gandrīz katru dienu. Regulāri zvanu uz 63626903 un 25749231, bet laikam naivi cerēt, ka attiecīgās personas uzklausīs un rīkosies. Dzīvojam pie jūras, starp priedēm, bet jāelpo draņķi :(

  • -6
    Novadnieks 03.05.2016, 12:17:37

    Nē,Arvo Skani,ne man,ne lielākai daļai citu ventspilnieku nav vienalga kas notiek mūsu pilsētā.Tik tiešām ir noriebušās gan visa smakas,gan visas citas nebūšanas mūsu pilsētā.Bet man,un ceru ka daudziem citiem vēl vairāk ir noriebies ka šādu problēmu risināšana beidzas ar dažiem komentāriem forumā.
    Ja vismaz puse ventspilnieku izietu ielās(bez demonstrācijas pieteikšanas)un pieprasītu risināt savas problēmas,tad būtu vēlamais rezultāts.
    Šādas vai citādas smakas ir saistītas dažu indivīdu lielas naudas kampšanu un pilnīgu nerēķināšanos ar cilvēkiem.

  • -9
    Kuršu skaistule 03.05.2016, 13:29:46

    Piekritīšu Novadniekam, ka beidzot ir jādodas ielās un proti - uz Ventspils Naftas biroju un Valsts Vides pārvaldes biroju, kuri turpina pilnīgi neiespringt šajā lietā.

  • -7
    ayk 03.05.2016, 19:11:35

    Normālā valstī, ja termināli piedāvā variantus kā cīnīties ar smakām, tad pašvaldības/valsts tos atbalsta, jo tās darbojas iedzīvotāju labā. Ventspilī viss notiek savādāk, jo iedzīvotāju labsajūta ir pilnīgi pie kājas.

    Variants ir tikai viens: atklātā sēdē, kuru ieraksta neatkarīgi operatori un klāt ir problēmas risināšanā ieinteresēti pilsētas iedzīvotāji (ar šo nav domāti ārpus pilsētas robežām dzīvojoši indivīdi, kurus smaka pilsētā netraucē) termināls iesniedz domei visus dokumentus, kas nepieciešami tās kastes uzstādīšanai un dome turpat uz vietas arī sniedz atbildi. Nekādas slēptas darbības un aizmuguriskas riebeklības, viss notiek godīgi un atklāti. Jo cik es saprotu abas puses medijiem pauž, ka viņiem nav ko slēpt... nu tad neslēpiet un taisiet šo trādirīdi par atklātu pasākumu, jo es kā Ventspils iedzīvotājs gribu redzēt, ka šis jautājums tiek risināts ar darbiem nevis tikai vārdiem.
    Nē, un man nav iespējas tā uzreiz nopirkt māju ārpus pilsētas un uzspļaut šai problēmai.

  • -8
    funky monky 03.05.2016, 20:29:43

    Te 5 komentētāji ierakstījuši pavisam normālus komentārus, bet ir atradušies pāris pamuļķu, kas visiem salikuši mīnusus. Tie laikam to riebīgo smaku fani...

  • -5
    Novadnieks 03.05.2016, 21:23:51

    to funky monky.
    Žēl,ka katrs var tikai vienu plusu vai mīnusu ielikt konkrētam komentētājam.
    Vismaz šodien tavs komentārs ir labākais.Daudz plusi tev.

  • -5
    Maska 03.05.2016, 21:29:51

    ok, runājam skaidru: kad ejam uz to domi?!

  • -5
    Novadnieks 03.05.2016, 21:40:13

    Kau pirmajā darba dienā.Es tikai par to.

  • -8
    Spēkrats 03.05.2016, 22:13:40

    A čuguns,jaunajā piestātnē-tas ir metāla putekļu makonis pār visu pilsētu!! Mēs,iedzīvotāji,šeit dzīvojām,un maksājam nodokļus. Mums neviens neprasa-ko,par mūsu nodokļiem šeit būvē,un kas te īsti ostā notiek.

  • -7
    iedzivotajs calis 03.05.2016, 23:16:06

    šodien, pastaigājoties pa Pārventu, smaka bija ļoti neizturama, pat vilka uz sliktu dūšu.

  • -1
    Aivarinsh ! :) 03.05.2016, 23:30:20

    To vnk nevar novērst ! Ja kko izdsrīs tad tik uz īsu brīdi ! Osta ir vidns no galvenajiem iztikas avotiem polsētā , diezvai kāds kko iesāks pret tiem kas ieness naudu lielkungiem !

  • -7
    Ventspilniece 04.05.2016, 06:52:27

    meitenei.
    Uz sliktu dūšu vilka?Varbūt esi uz grūtām kājām?

  • -3
    DaceDucite 04.05.2016, 10:21:09

    Izskatas ka ar sim smakam jasamirieninas, kamer bus pelna

  • -3
    No malas 04.05.2016, 12:46:53

    SMAKAS kā tādas nevar būt veselībai kaitīgas.Cits jautājums ir gaisa sastāvs,vai tajā ir vai nav atrodamas tādas mikrodaļiņas,kuras pietiekamā koncentrācijā var nodarīt ļaunumu veselībai.
    Tie,kuri piedzīvojuši laikus,kad Ventspilī vēl nebija nolaists uz grunti gaļas kombināts,atcerēsies,kādu smaķeli nesa vējš,kad iegriezās no tās puses.Bet-par kaitīgu to smaku nevarēja nosaukt.Tāpat ir ar jēlnaftas un mazuta izgarojumiem,kas pēc būtības ir organiskie ogļūdeņraži.Benzīns-tas gan vairs nav pieņemams.
    Pārmērīga jūtība pret visdažādākajām smakām ir kļuvusi par netikumu tagadējai paaudzei.

  • -7
    Bruns Svilis 04.05.2016, 13:45:41

    Izskatās, ka smakas taisitaji forumam pievienojušies!

  • -4
    Es 04.05.2016, 14:25:29

    Nekas briesmīgs un nāvējošs tas nav.Apmēram tāpat,kā kad pārpildītā mikriņā kāds norauj zobu.

  • -2
    reku 04.05.2016, 14:32:22

    no malas.
    Jā ,gaļas kombināta aroms gan varēja paraut uz korķi,ja bija kriminālās pohas un gadījās padziļāk elpu plaušās ieraut.bet labā dūšā-pieciešami.
    Un tur jau smirdēja tikai viens no ražotnes iecirkņiem,cechs,kur atradās visi tā saucamie kaušanas blakusprodukti-iekšu iekšas,kas,domājams,netika laicīgi izvestas utilizēšanai.Mūsdienās varbūt tā vairs nenotiktu.Bet-nav vairs mūsu gaļas kombināta,pienotavas,maizes kombināta....

  • -5
    KaijaMaija 05.05.2016, 23:46:11

    Tiešām nav ko elpot arī šovakar,cik, tad nu var mūs indēt!

  • -5
    Maska 06.05.2016, 10:23:44

    ārprāc, man vakar galva sāka sāpēt no šitās smirdoņas

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: