Sarkanmuižas dambis 5A (pagalms) tagad ietilpst E22 posmā?

еs | 13.07.2018, 10:45:11 | 910

Pilsētas portālā iedzīvotāji raksta:

''E22 iet cauri pagalmam. Vai mani tas traucē? Nē. Taču mani tas uzjautrina ! Un uzjautrina tas ka nav izdarīts nekas lai tā nenotiktu, lai no prāmja nobraukušie nebrauktu cauri pagalmam . Zīmes ir saliktas? Ir saliktas! Vai kāds to kontrolē? Nē. Varbūt zīmes ir grūti pamanāmas? Varbūt. Tātad vesels bars braucēji ir nejēgas, bet Kompārvaldei viss kārtībā.
Varat nedēļu skatīties foto šeit: https://www.failiem.lv/u/6a3qdw4t ''

Komentāri (10)

  • -5
    Nif nifs 13.07.2018, 13:42:03

    Tas gadījumā nenotiek tikmēr, kamēr krustojumā remonts? Tad jau saprotams.

  • -3
    Pilsēta 13.07.2018, 13:49:55

    Nure esi vismaz ar kaut ko aizņemts novērojot satiksmi. Ja sāk apnikt skaiti un pieraksti cik baltās un cik citās krāsās. Vēlāk varēsi uzcept topiku ar to, ka pilsētā par daudz krāsainu mašīnu.

  • 0
    kaspars.niedols 13.07.2018, 14:11:34

    Un kur glaunā Ventspils municipālā policija?? Mēra zāli ar lineālu Gāliņciemā,kā vienmēr?

  • 0
    Margers L 13.07.2018, 16:01:45

    Kontrole? Pasarg dies! Nav tak laika. Jākontrolē zāles garums gāliņciemā..

  • -5
    kajetana 13.07.2018, 16:32:15

    Man liekas ka tēmas autoram nav auto vai nu viņš nekad nav izbraucis arpus sava pagalma. Tie kas nobrauc no prāmi ir tūristi un katrs mēdz sajaukt vai apjukt citā pilsētā. Es nedomāju ka tu tā nēesi darījis lai būtu vieglāk izbraukt. ;) es ari tur braucu caur tai sētai neko darīt būs kādu laiku neērtības bet pectam būs atkal labi. Tu esi no tādas sugas ka dari ko darīdams nekas tev nebūs pa prātam tas ir aiz bezdarbības. Padzīvotu tu rīga tā tev būtu ikdiena bet te tas ir tikai mēnesis.

  • 0
    qwerty 16.07.2018, 18:56:58

    Tēmas autors ir ar auto un ir autovadītājs jau36.gadus.Pēc autora iniciatīvas ir sakārtotas daudzas ar satiksmi saistītas lietas pilsētā , piemēram , ieviesti labie pagriezieni ar papildsekcijām luksaforos, pārcelta ass līnija uz Jūras ielas pie b/d ,,Rūķītis''...
    Taču par to jau ir ,,cepiens'' ka zīmes it kā ir saliktas ,tikai tās neredz vai nepamana un attiecīgi rodas tas bardaks. Jau tika aicināti atbildīgie lai sniedz info uz prāmja tūristiem vai lai izdala lapiņas ar maršruta shēmu nobraucot no prāmja vai lai kāds pie svarigākā pagrieziena paregulē satiksmi. Nekāda rezultāta, katru dienu vērojām karavānas cauri pagalmam. Labi ka neviens necieta.Protams tūrists vadās pēc GPS (Vai tajā bija izmaiņas sakarā ar šo remontu?) , vai brauc līdzi priekšā braucošam un veidojas domino efekts.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 13.07.2018, 16:42:29

    nu ,ko lai saka... ceļa remonts kaut kā nelaikā... Jūrsvētki, pilsētas svētki- šodien jau sastrēgumi veidojas, tāpēc braucam kā katram sanāk, kaut vai pāri grāvim...!

  • 0
    Krišs Daugulis 15.07.2018, 07:37:57

    Es zinu, ka tur var izbraukt, bet es nebraucu.
    Iedomājies, kāds atver vārtiņus tavai privātmājai un izbrauc cauri tavai sētai, jo es i tūrists un tā redz tuvāk!

  • -6
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 16.07.2018, 10:14:25

    P/i "Komunālā pārvalde" informē, ka 13.jūlijā Brīvības ielas satiksme tika atvērta iepriekšējā maršrutā!
    Paldies par iesaistīšanos pilsētvides sakārtošanā!

  • -1
    Ens 16.07.2018, 19:13:32

    Izskatās,ka P/i "Komunālā pārvalde" derētu uzlikt drošības testu"neesmu robots",pirms komentāra publicēšanas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: