Ogļu putekļi

Opaps | 30.06.2018, 22:13:39 | 2439

Šodien jau ceturto dienu pūš Z vējš. Viss pārklājas ar ogļu putekļiem. Par to neviens it kā neuztraucās, par smakām -gan. Ogļu putekļi bojā iedzīves inventāru, tehniku, domāju ,arī veselību,visa apkārtēja vide izskatās sūdīga. Jau vaiŗākas dienas braucu gar ostmalu , bet neredzu , ka laistītu ogļu kalnus,kaut noteikumos ir rakstīts , ka to jādara. Uzskatu , ka putekļi nodara vairāk ļaunumu , ka smakas.

Komentāri (93)

 • -3
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Uztraucās gan,opap,tikai uztraukšanās neatrisina problēmu.It sevišķi neatrisina,ja problēma vairo dažiem indivīdiem bagātību.Tā kā osti tik tālāk to pilsētas gaisu un aicini cilvēkus arī nākošās vēlēšanās balsot par esošiem pie varas.

 • -1
  Dainis Pirms 3 nedēļām

  Cilvēki izskatās samierinajusies. Bēdīgi.

 • 0
  Pilsēta Pirms 3 nedēļām

  Beidz melot. Šeit skaidri un gaiši bija rakstīts, ka vis ir vislabākajā kārtībā gan ar smakām, gan ar putekļiem. Varbūt Tu gribi teikt, ka VB raksta netaisnību?

 • 0
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām

  Nu re,Pilsēta domā ka pilsētā viss ir štokos.Kaut kur kur jau kāds melo,jo bez to jau mierīgi gulēt nevar.

 • -6
  VentspilsMen Pirms 3 nedēļām

  Konkrēti, kurā vietā ir tie puteklji?! Dzīvoju Ostgalā kur osta ir salidzinoši tuvu, neviena puteklja.

 • 0
  domāju Pirms 5 dienām, 10 stundām

  Varbūt tāpēc, ka Ostgalam tuvāk ir kravas plači, kur tās ogles laista, lai dzēstu putekļus. Bet ostas importa rajonā ogļu laukumi tukši, tur putekļus neslāpē, bet viņi jau tur zemē ir un vējš iznēsā pa apkārtni. Man arī šogad daudz biežāk jāslauka palodzes

 • 0
  Esenija Pirms 3 nedēļām

  Kāpēc nezvani uz to vides numuru vai SOS aplikācijā neievieto foto.? Dzirdēju, ka to SOS pārbauda arī pašvaldības policija, varbūt kaut ka citādāk reaģēs. Var jau būt, ka, nē - bet vismaz kāda cilvēku aktivitāte. Tas, ka te kāds kaut ko raksta - situāciju jau neatrisina. A, ja nosūta foto uz aplikāciju, tad vismaz piefiksēts reāls pierādījums.

 • -3
  Lolibu Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Par ogļu putekļiem taisnība! Pa brīvdienām biju atstājusi auto Inženieru ielā, šorīt biju šokā, cik mana gaišā automašīna bija kļuvusi tumši pelēka. Varu tikai iedomāties, kāda ir situācija tuvāk ostai. Kas notiek? Kad būvēja slēgto ogļu termināli, tad solīja, ka ogļu putekļi pilsētā kļūs mazāk, bet realitātē turpina pārkraut atvērtā veidā un putekļi kā bija, tā ir :(( Kāpēc 100% neizmanto slēgto termināli, lai iedzīvotājus pasargātu no ogļu putekļiem?

 • 0
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Lolibu - un kāda aktivitāte no Tavas puses sekoja pēc šī fakta konstatācijas (izņemto komentāru te)? Es varu tikai piekrist Ramonai - ja cilvēki domā, ka ar komentāra ievietošanu internetā būs līdzēts!? - nu beidziet. Naivi! https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/122902-iedzivotajiem-pieejama-ventspils-sos-aplikacija?&& . Re ku re ir tā aplikācija. Jāsaka, ka informācija par šo ir diez gan maz - biju jau aizmirsis, ka tāda ir.

 • -3
  Lolibu Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ritvar, tur nav minēts, ka šī aplikācija domāta vides problēmām: Aplikācijas „Ventspils SOS” mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespēju ērti ziņot par notiekošo pilsētā, piemēram, nolūzušu koka zaru, pazudušu akas vāku, salauztu soliņu un citām lietām, lai veicinātu šo problēmu ātrāku atrisināšanu un novēršanu, kā arī lai taupītu pašvaldības resursus.


  Aizsūtīšu foto ar savu netīro auto, atbildēs, lai mazgāju biežāk :))

 • -2
  Raitis Kuzņecovs Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Aizvakar nomazgāju mašīnu. Šorīt ieraudzīju, tāda sajūta, ka būtu braucis cauri tiem ogļu kalniem.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  No aizrādījumiem par ievietotu komentāru ne tik nav nekāda jēga,ja nu pašam komentētājam tā,it kā būtu pašapmierinājies.

 • -3
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja Tu to par sevi, tad es iespējams varētu piekrist? :D

 • -3
  snaiperis999 Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja gribi atkosties,tad varētu tā,ar vērienu,nevis ar vārgu pīkstienu.

 • 0
  krusttēvs vilhelms Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Būtu interesanti dzirdēt VIEDOKLI NO AKMEŅOGĻU STRĀDNIEKIEM,kuri tajā darbā strādā,kā viņi jūtas???? JO,kad ieelpo pārāk daudz akmeņogļu putekļus, tas uzkrājas PLAUŠĀS- izraisa audu izmaiņas plaušās, traucējumus- klepus sarežģīts , gaitā elpas trūkums- OBSTRUKTĪVĀ PLAUŠU SLIMĪBA., pneimokonioze, progresējošā masīvā fibroze.Pastāv pierādījumi par lielāku plauša vēža sastopamību kopā ar lielāku elpošanas mazspējas risku . Tas var nodarīt SPRIEDZI SIRDĪ UN izraisīt iespējamu SIRDS MAZSPĒJU. Vai šī Tēma ir pacelta augstāk?

 • -1
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Problēma ir tajā, ka nevienam nekad nav interesējusi un neinteresēs to strādienku veselības stāvoklis. Interesē tikai dzimstības un mirstības statistiskie skaitļi, pārējais pie vienas vietas. Valstī zina ,ka ir augsts mirstības līmenis, bet to noraksta uz to ,ka cilvēki piekopj neveselīgu dzīvesveidu.

 • 0
  Ilze Ilze Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Kapēc Valsts darba inspekcija neiesaistās...tur ir pārkāpumu jūra

 • -3
  Ventspils pilsētas dome Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Atbild Ventspils pilsētas domes Vides uzraudzības nodaļas vadītāja I.Zīlniece: https://www.ventspils.lv/lat/jautajumi/8674

 • 0
  krusttēvs vilhelms Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  zīlniece izzīlēs vides uzraudzības nodaļā

 • 0
  Aijak Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Divas dienas pēc diskusijām šeit paspricēja ūdeni uz oglēm, bet tagad atkal viss pa vecam - putekļi lido..................

 • -2
  krusttēvs vilhelms Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jautāju vienam ventas terminālā darbiniekam , vai dzer pienu?
  Viņš atbildēja,ka Priekšniecība iedva parakstīts dokumentu ,ka piens ir kaitīgs un tāpēc pa velti nepienākas. Ko tik neizdomā ,lai nebūtu jārūpējas pa darbiniekiem. Tipa, mēs jau rūpējamies par Jums, elpojam ogļu putekļus un piens nepienākas, tā kā nāves nometnē. kaut kas nepatīk, tur ir durvis.

 • 0
  asd. Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tieši tā,piens ir priekš sievietēm un bērniem,vēl teļiem.Veči dzer alu.

 • -5
  krusttēvs vilhelms Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  atbildu asd.am.
  Veči dzer ALU- UN PALIEK SIEVIŠĶĪGI - VĒDERI LIELĀKI PAR SIEVIETĒM .
  Lūk.

 • 0
  asd. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bet tas jau labi,ka vēderi lielāki top-vairāk alus varēs izdzert.Jo vēders jau ir PRIEKŠ alus!

 • -2
  Rasma Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Iepazinos ar Zīlnieces skaidrojumu par Ventspils pilsētas domes bezspēcibu ogļu putekļu apkarošanas jautājumā. Tikmēr pilsetas domes uzaicinātie pilsētas viesi bezcerigi meģina notīrit savas drēbes no oglu putekliem ,pec pasedešanas uz promenades glaunajiem soliniem un bauda viesmilību ar netiram drebēm... SKAISTI!

 • -2
  Rasma Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tātad,ja uzņēmums apzināti veic darbības, kas nosmērē soliņus,piesārņo pilsētvidi un tādejādi grauj gaišās pilsētas tēlu, tur neko nevar darīt!????Jautājums Zilnieces kundzei, ja es apzināti, gaišā dienas laikā, nosmērēšu soliņus pie pilsētas domes ar netīrumiem, un tur domnieki sēdēdami notaisīs drēbes,arī man par to nekas nebūs?

 • 0
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Diezin vai domnieki liks savas apzeltītās pēcpuses uz tiem beņķiem...

 • 0
  Aijak Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Manuprāt tieši smakas un ogļu putekļi ir iemesls tam ,kāpēc lietuviešu tūristu nav tikpat daudz cik citus gadus.Viens otram pastāsta un nebrauc .Kuram tad patīk ostīt smakas un tīrīt mašīnu no ogļu putekļiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: