Rimi-pie bankas automāta Swedbank

Marina Komarova | 01.05.2016, 09:29:18 | 3328

Lūdzu atsauktie vīrieti kurš vakar pie bankas automāta aizmirsa savu naudu.

Komentāri (20)

  • -2
    Novadnieks 01.05.2016, 12:53:52

    Klau ,Marina,ja gribi tā pat vien pa tukšo papļāpāt,tad papļāpā ar sētas mietu.

  • -6
    Marina Komarova 01.05.2016, 14:24:45

    Nē,pļāpāt man nav īpaši laika, es gribu atdot naudu.Man žēl to cilvēku-tas bija vīrietis gados-nauda nebija mazā.Tas nebija nekāds biezais vīrelis-bet parasts.Ja būtu biezais protams naudu atstātu sev.

  • -3
    Аnita 01.05.2016, 18:17:14

    Un tagad šeit tēlosi labsirdīgo govi?Tādus kā tevi vajag dauzīt!

  • -7
    Marina Komarova 01.05.2016, 18:32:59

    Tu ārstējies....
    ar tevi tiešām nav labi

  • -3
    Anna 01.05.2016, 20:12:14

    Tādi kā Novadnieks nav ārstējami.Vai tiešām ir tik nepieņemami,ka cilvēks spēj arī ko labu izdarīt.

  • -3
    šašliks 01.05.2016, 20:48:01

    tak neņem galvā, novadnieks savos laukos vircu saostījies

  • -3
    Ilga 01.05.2016, 20:52:12

    Iskatas ka tam jaunam cilvekam blusiņs kož tapēc tik agresīvs!!!

  • -1
    lainels 01.05.2016, 22:53:17

    ja jau tas virietis nebija jauns iepejams ka vinam nav ne interneta ne iespejas atrast pieeju sim sludinajumam. varetu kaut ka savadak dot sludinajumu

  • -1
    Aleks 01.05.2016, 23:13:11

    Var būt ir jēga vērsties bankā, kam šis bankomāts pieder. Pēc laika un summas ātri var atrast šo vīrieti. Viņi protams nevar jums sniegt informāciju par šo cilvēku, bet viņi paši var ar viņu sazināties un iedot viņam jūsu kontaktus.

  • -1
    Novadnieks 02.05.2016, 06:24:04

    Marina Komarova,
    Tas otrais nav manis rakstītais komentārs.To rakstīja viens gļēvs,dzīves apbižots kretīns.Tas kretīns šeit komentāros sevi dēvē par Victor Def.
    To pirmo komentāru rakstīju es.Varbūt arī ne visai korekti.Ja tajā pirmajā komentārā tu saskatīji kaut ko aizvainojošu,tad atvainojos.Un tas,ja tu tam cilvēkam gribi atdot to naudu,tas ir apsveicami.
    Pārējiem komentētājiem,kuri ne visai veselīgi reaģēja uz komentāru,kuru manā vārdā rakstīja Victor Def,iesaku septiņas reizes nomērīt un vienreiz nogriezt.Un Tev,Ilgas tant,jaunu vajadzēja pieturēties pie šīs dzīves gudrības.

  • -1
    Anita 02.05.2016, 06:36:32

    Marinai- apsveicama rīcība , bet kāpēc uzreiz neskrēji pakaļ tam ,kurš nepaņēma naudu , jo šķiet, nākošais nevar veikt bankomātā darbības, ja iepriekšējais nav pabeidzis procedūru un tur jau kāds gabaliņš līdz ārdurvīm ir ,lai panāktu onkulīti , bet tas jau nav svarīgākais, jācer ,ka izdosies atgūt to naudu un laimīgi būs abi ,jo tas būs ļoti labs darbs ,kas mūsdienās ir retums, varbūt tā iemesla pēc onkulītis nemaz nemeklē to naudu, jo saprot ,kur un kādā laikā dzīvo.

  • 0
    Аnita 02.05.2016, 08:43:06

    Jeb,iespējams tā bija apdauzītā Ilgas tante?Jā tā ir Ilga!

  • -1
    Novadnieks 02.05.2016, 12:00:03

    Te var redzēt pēc bildes ,kurš ir mans komentārs, bet tas gudrinieks jau centīsies taisīt pakaļ tādu pašu bildi, ar savu niku jau nav drosmes , tādus sauc par slepenkožiem.
    Ilgas tantei zināšanai,ka tas Novadnieka komentārs pēc komentētāja "Anita"

  • -1
    Novadnieks 02.05.2016, 12:04:44

    Turpinu.
    Komentārs ,pēc komentētāja"Anita",ir tā gļēvā memļuka Victor Def rakstīts.
    Kaķis uzlēca uz "klaviertūras",tāpēc tā sanāca,tā teikt,viens divos.

  • -1
    Marina Komarova 02.05.2016, 18:48:54

    Es redzēju šo vīrieti tikai no mugurpuses,starp mums stāvēja gados veca sieviete.Kad sieviete centās ievietot savu bankas karti -iznāca tā vīrieša nauda.Viņa palūdza mani panākt to vīrieti kuru viņa man rādīja.Kad pieskrēju klāt un sacīju ka esat aizmirsis naudu-tas vīrietis teica tas neesot viņš.Atgriežoties pie bankomāta arī vecās sievietes vairs nebija.Es biju kopā ar savu meitu,un mēs steidzāmies.Tāpēc man nebija laiks skraidīt un viņu meklēt.Es nedzīvoju Ventspilī-mūs gaidīja mašīna.

  • -1
    Novadnieks 03.05.2016, 06:39:54

    Klau,Victor Def,tās tavas psihiski slimā cilvēka novirzes kaut kādā ziņā ir apbrīnojamas,bet var gadīties,ka man tas piegriežas.Esmu pietiekami turīgs,lai samaksātu cietpauriem,kuri parūpēsies,lai tu līdz mūža galam pārvietojies invalīda ratiņos.Neko es tev nedraudu un arī nebrīdinu,bet vienkārši ar pilnu nopietnību komentēju.Atjēdzies,nāc pie prāta,protams,ja vari.
    Mārtiņa ielā 5 jau tā ne viss ir spīdoši,padomā par to.Es saprotu,šie ir tikai komentāri internetā un var jau būt,ka tev tas ir tikai tas tā saucamais "prokols",bet savs mērs ir visam,arī nevainībai.

  • -1
    Novadnieks 03.05.2016, 07:01:15

    Lai visiem jauks pavasaris.

  • -1
    Anita 03.05.2016, 07:49:11

    Jautājums redakcijai- ja reiz izveidojāt jaunu foruma formātu , vai nebija iespējams nodrošināties pret tādiem , kas patvarīgi izmanto citu komentētāju niku un attēlu ?Varbūt tas "hakeris" ,kurš šeit uzdarbojas ir zinošāks par redakcijas IT speciālistu ? Tad jau nebija jēgas izveidot šāda veida forumu , vienalga viss turpinās kā vecajā formātā.Ja tam gaisa maisītājam galīgi nav ko darīt , lai paņem lāpstu un uzrok savu dārziņu vai sakopj sētu,Lai visiem veicas pavasara darbos!

  • -1
    Аnita 04.05.2016, 02:19:53

    Es smirdu.Lai visiem jaukas brīvdienas.

  • 0
    Novadnieks 04.05.2016, 06:34:48

    Tu,pamuļķais,ar katru savu pretīgo komentāru arvien vairāk tuvojies tai dienai,kad dabūsi slīpes pēc pilnas programmas.
    Vai tiešām esi ar zaķa dvēseli un nevari atklāti būt nekaunīgs?Bet ja esi ar novirzēm un esi attiecīgā uzskaitē,tad dari to zināmu.Cilvēki sapratīs un ja vajadzēs,tad piebalsos tev,jo ar tādiem jau vajag pa labam.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: