Mātes vienaldzība

Aculiecinieks | 04.06.2018, 11:03:39 | 2076

Vakar pēcpusdienā, braucot ar auto no Pārventas Maximas (neesmu Ventspilniece un precīzu ielu un vietu nepateikšu), pastaigājās mammīte ar apmēram divus gadus vecu puiku. Braucām garām, kad viņš izdomāja skriet uz braucošo mašīnu pusi, noskrēja no trotuāra un bija zālājā netālu no satiksmes. Mani fascinēja mātes attieksme, kad viņa viņam pat necentās skriet pakaļ, it kā tā jau būtu ikdienišķa parādība. Vīrs sabremzēja, neskatoties uz to ka aiz mums vēl bija mašīnas. Arī pārējie satiksmes dalībnieki laikā noreaģēja. Bet beigās pāri visam izbīlim, puika vēl pacēla kaut kādu koku un meta mašīnām. Es kaut ko tādu nebiju redzējusi. Pieaugušās jaunietes (iespējams puikas mātes, bet skaidri nezinu) attieksme bija vienaldzīga un es biju šokā. Ja aiz mums nebūtu mašīnu, es noteikti liktu vīram apstāties, lai pajautātu meitenei, ar kuru galu viņa domā? Ja tā ir mūsdienu audzināšana, tad man tiešām žēl to bērnudārza audzinātāju un skolotāju, kurām tālāk ar šo visu ir jātiek galā. Bēdīgi :(

Komentāri (30)

  • -4
    snaiperis999 04.06.2018, 12:23:41

    Tā mātīte nedomā ne ar vienu galu.Kas attiecas uz to puiku.tad jāsaka,ka izaugs,ja vispār izaugs,kārtejais izdzimtenis,kurš normālai sabiedrībai būs par traucēkli.Ja viņu arī sabrauktu,nekāds zaudējums sabiedrībai nebūtu.
    Es ik pa laikam iebraucu Piltenē uz veikalu.Tur pa ielām vazājas konkrētas kazas,kuras stumjot bērnu ratiņos,nemaz nedomā mašīnai ceļu dot,lai gan ir ietve.Ir gadījies aizrādīt tādai ,,māmiņai,,.Šī mani attiecīgi pasūta un parāda vidējo pirkstu.Tā lūk.Krutās vecenes.

  • -9
    Mike 04.06.2018, 12:56:46

    Kā jau parasti bez piršanas nav neviena tava komentāra.Tad jārunā tādā "valodā" kuru mazliet saproti:Tev pat galu nav ar ko domāt.Tu ko pareģotājs esi? Varbūt ,ka izaugs un uzzinot ka esi nosaucis viņa māti par kazu ,paņems tevi aiz pautiem un kokā uzkarinās,pie reizes atskaldot tevi tā ,ka spogulī sevi nepazīsi.Laikam jau bērnībā esi bijis ideāls.Kā arī tagad sevi tā uzskati,sīkais Napoleon.Sēdēji tikai savā govs pļeckā visu bērnību laikam.Tāpēc jau esi tik skaudīgs,nenovīdīgs,stulbi joki,truli komentāri ar muļķīgiem vēlējumiem visiem.
    Tāpēc ne tev norādīt kā kurš audzina.Ne tu noteiksi likumus.Ja ir vēlme tad dodies uz valdību,iestājies un prātuļo tur.Līmenis tāds pats vien ir.
    Labāk priecājies ka tāds bezintelekta radījums esi vēl padzīvojis.Tieši tādu "varoņi" kāds esi tu ,sabiedrībai nav vajadzīgi.
    Ko tad nebrauc uz citu veikalu?Vai citus veikalus nezini?Tev acīmredzot patīk ka sievietes parāda pirkstu un pasūta dažus kvartālus tālāk.Piltenē laikam tik milzīga satiksme kā Rio.

  • -1
    Nif nifs 04.06.2018, 13:10:44

    Līdz pirmajai nelaimei. Tad māte sāks domāt. Tikai žēl, ja cietīs citi arī.

  • -2
    Anita 04.06.2018, 13:39:58

    Acīmredzot kļūdas audzināšanā jau ir pieļautas no jaunās māmiņas vecāku puses un tagad viņa tā audzina savu bērnu, jeb pareizāk , nemāca.

  • -3
    snaiperis999 04.06.2018, 14:12:17

    Visādi dīvaiņi te ir bijuši forumā,bet tādi kūkotāji ka Mike,nav bijis neviens.Nu konkrēta diagnoze,ar neatgriezeniskam sekām.Jāsāk domāt,va tik šis arī nekomentē no trako nama.

  • -6
    Mike 04.06.2018, 14:15:40

    Pamuldi vairāk vārguli.Par ko tu mani uzskati ?Mazliet nesapratu.

  • -3
    snaiperis999 04.06.2018, 14:28:12

    Nemaz nebrīnos,ka nesaprati.Es tevi uzskatu par cilvēku,kuram ir nopietnas problēmas ar galvu,ar psihi.Par to liecina daudzi tavi komentāri,protams,ja tu te nedzen vellu,tādējādi uzjautrinies.
    Ja gadījumā tu tāds arī esi,ar tādu attīstības līmeni,atbilstoši saviem komentāriem,nu tad neko,līdzjūtība tev.

  • -4
    Mike 04.06.2018, 14:40:48

    Nu tev jau vienīgam ar galvu viss kārtībā.Vārgulis un solītājs ir visnotaļ nopietni,kā arī bija iespēja uzzināt ka man ir ar galvu.Atšķirībā no tādas niecības kā tu,kurš ņirgājas par citiem,redzams par visu un visiem,man ir augsts intelekta līmenis.Tikai jau teikts sākumā.Tev nepieleca cik redzams.Tu pabraukā vēl.Pieaudzis cilvēks taču līmenis zems ,bez IQ un dzīvē neko sasniedzis neesi jau vien izsaka ka niecība vien esi.Daudzsegvārdu lietotājs.Īsāk sakot pa labam saprast neesi spējīgs?Sēdi nespējniek savā šķūnī,kustini mazliet savas trulās smadzenes un centies vismaz kaut reizēm afekvātas domas izteikt tēmās,nevis novēlot absurdus.Ka piemēram tēmā pie invalīdiem.Zini ,ja pats kļūsi par tādu,nedomāju ka tad tev tas liksies smieklīgi,taču tu jau kā neaptēsts lauķis nedomā ko saki.Neapjēdz sekas visam.

  • -4
    snaiperis999 04.06.2018, 14:56:46

    Ja tu neiesi piepsihiatra un nelūgsi viņa palīdzību,tad sekas tev būs graujošas.Vismaz divi mēneši stacionārā tev būtu nepieciešami,un attiecīgu medikamentu kurs apmēram uz gadu.Es nopietni.Sekas tavai problēmai ar psihi var būt graujošas un apkārtējiem bīstamas.

  • -5
    Mike 04.06.2018, 15:11:35

    Man viņam nav jālūdz palīdzība.Pats varu sniegt kuram tā nepiešama savā ziņā.Taču paldies par ieteikumu.Ņemšu vērā,amēba bezsmadzeņu.Tev gan vairs medicīna nespēs palīdzēt.Pret tavu gadījumu nekas nav palīdzams .tāpēc dzīvo vien savu niecīgo dzīvi tālak.Neko nesasniedzot un nekā jauka neatstājot aiz sevis.

  • -2
    snaiperis999 04.06.2018, 15:16:45

    Protams.ka tavuprāt ar tevi viss ir kārtībā.Visi trakie domā,ka ar viņiem viss ir kātība.Lielākā daļa cietumnieki arī ir pārliecināti,ka iesēdināti ne par ko.

  • -4
    Mike 04.06.2018, 15:19:42

    Vēlies pārliecināties?Nu tad saki adresi,piebraukšu.

  • -4
    Mike 04.06.2018, 15:18:31

    Nesalīdzini visus ar sevi amēba.Tu nezini neko kā tikai savu šķūni un neadekvāti izteikties forumā.

  • -1
    Valdis Valdis 04.06.2018, 15:37:36

    Te jau iet par traku,nez admins. atkal iesnaudies

  • -3
    snaiperis999 04.06.2018, 16:07:15

    Valdis Valdis,lai admins guļ,ja viņš guļ.Mike lai bubina,nevienam tas netraucē.Ja ir problēmas viņam ar atgāzēšanos biksēs,tad lai vismaz dara to te,gan jau smaka nebūs.

  • -3
    Ens 04.06.2018, 16:26:50

    Čau, šņukeri999!

  • -4
    Ens 04.06.2018, 16:29:53

    Skatos,nopēries pa forumu ne pa jokam

  • -5
    Ens 04.06.2018, 16:46:28

    Nesanāca pat iziet uz sirniņmājiņ,atkal kārtojies jogurta spainītī,pie datora?Saprotams,esi aizņemts pārlieku. Tik daudz darba! Katru apriet..

  • -2
    snaiperis999 04.06.2018, 18:13:22

    Nu kā tu pats domā,ja tu vispār domā,baigi kruta uzrakstīji?

  • -4
    Ens 04.06.2018, 18:44:30

    Tu ko,šņukuri999? Es pats to neiznomāju-to man Anita pazvanīja un pateica.Teica,ka esot sastrīdejušies.Tā kā,plusiņus negaidi. Jā,aizmirsu pateikt-Spītniece ir atlūzusi,nāksies tev cīnīties vienam šovakar.

  • -2
    Spītniece 04.06.2018, 19:48:35

    Falšajam snaiperim- Spītniece nav atlūzusi, ja domā to kā piedzeršanos, tas vairāk uz krustmāti florenci būtu attiecināms,jo viņai garšo dārgi konjaki un viņa tos var atļauties. Uz veselību!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: