Par Būšnieku ezeru

SZMA V | 29.05.2018, 08:43:54 | 1438

Vēlējos zināt, vai kas tiks taisīts un uzlabots pēc celiņa taisīšanas apkārt Būšniekeim? Vai arī sauļošanas zonā tā arī paliks "viena melnzeme ar žagariem." Runāju par to vietu, kura atrodas iebraucot Staldzenē. Ne ar mašīnu vairs nepiebraukt. Tos soliņus un galdiņus tur nevajadzētu, bet vienkārši apsiet ar zāli. Nevajag tādas briesmas darīt kā galvenajā Būšnieku ieeja, kur ne pasauļoties neko, vieni galdi un viss kokos. Bet to vietu varētu arīastāt kāda bija, nevis to celiņu taisīt tieši tur, viņš tur vispār nav vajadzīgs. Tur bērniem ir forši peldēties, jo sekli ir. bet tagad viena zeme un putekļi :((( Ventspils ko darīsiet?

Komentāri (35)

  • -4
    Venta2000 29.05.2018, 10:05:31

    Nu vispār, mati saceļas stāvus, ko tik neraksta. Sakārto visu teritoriju ap ezeru, tur tagad ir tik skaisti un labi, kā nekad, laipa jo īpaši, viss bez maksas, atpūtas vieta, mežs, ar laivu bez maz par velti var copēt...
    Katru nedēļas nogali braucu, tad pacopēt, tad pastaigāt.
    Ko Tu gribi, krūmos sauļoties? Ir taču galvenā peldvieta, kur Tev tur ar mašīnu jābrauc??? Kas tas par murgu, iebraukt ezerā gribi un sauļoties uz mašīnas kapota, goda vārds, neesmu rupjš, bet tā gribas pateikt kaut ko...

  • -2
    SZMA V 29.05.2018, 10:28:02

    Neiet runa par laivu bāzu, es šodien uz turieni aizbraukšu un parādīsu tev foto... cik tur ir skaisti. Tur agrāk cilvēki sauļojas un piknikus taisīja, tagad tas celiņs iet. lai ir tas celiņš bet to pludmali, vai kā to nosaukt varēja jau sakārtot, agrāk tur boja zāle, tagad zeme ar žagariem. Mazais grib tur peldēties, bet nav jau kur pasēdēt zālē -pasauļoties...

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 10:29:04

    ko tur sakārto, būtu vismaz padomājuši , uz tās takas nevienas miskastes nav... gāju staigāt, un jau uz galdiem pudeles stāv.. .tik kaut ko uztaisa un par pārējām problēmām un niansēm neko nedomā

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 10:30:34

    un galvenajā peldvietā nevar pasauļoties, jo tur tie galdi un citiem arī jātiek peldēties vai kā? pa galvām staigāt?

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 10:33:46

    Un jā, agrāk tur varēja piebraukt, atstāt mašīnu un iet peldēties. Bija neliela stāvvieta. Tagad stāvvieta ir aiz zīmes, uz kura norādīts remonta darbi :))) kuros vispār neviena darbinieka nav. Lai nevarētu izbraukt izrakuši bedri tā, ka iziet cauri nevar. Bet biju aizvakar, citi atrada jaunu ceļu kā piebraukt tuvāk.

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 10:34:53

    Varētu kāds atbildēt no augstākajiem, kas atbild par visu šo te????

  • -2
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 29.05.2018, 11:12:23

    Informējam, ka Būšnieku jaunā gājēju un veloceliņša izbūve veidota cauri pameža teritorijai, dabas liegumā Natura 2000 teritorijā, kas ir aizsargājama un šajā teritorijā nav pieļaujama piekļuve ezeram ar automašīnu.

    Ņemot vērā šīs īpaši aizsargājamās dabas teritorijas nozīmīgumu, būvniecības darbi notika stingrā Dabas aizsardzības pārvaldes uzraudzībā.

    Vērtējot izbūvēto objektu, Dabas aizsardzības pārvalde atzīmējusi, ka veiktie darbi atbilst dabas liegumu “Būšnieku ezera krasts” dabas aizsardzības plāna mērķim, nodrošinot ne tikai Natura 2000 teritorijas pieejamību, bet arī antropogēnās ietekmes samazināšanu.

    Būvniecības laikā nav veiktas tādas darbības, kuru dēļ tiktu bojātas vai iznīcinātas dabas liegumā esošās vērtības vai mazināta tā dabiskā estētiskā un ekoloģiskā vērtība.

    Lai sauļoties, aicinām izmantot Staldzenes pludmali un peldvietu pie Būšnieku ezera no Talsu ielas.

  • -2
    SZMA V 29.05.2018, 11:54:30

    Jus smejaties?
    Tur visu laiku brauca mašīnas un pašvaldības policija ik pa laikam iebrauca, lai paskatītos vai viss ir labi!

    Lai peldēties mazam bērnam ir ļoti laba tieši tā vieta, jo tur līdz Būšnieku vidum var aiziet un būs tikai līdz ceļgaliem.

    Es būšu tur vakarā un nošūtīšu Jums foto. Lai Jūs varētu saprast par ko es runāju.

    Būšniekos no Talsu ielas, kur? zem koka vai gzem galda?

  • -1
    Jana 29.05.2018, 11:38:34

    Pilsētniecei kaut kas a nerviem noticis...

  • -2
    SZMA V 29.05.2018, 11:55:35

    Man viss kārtībā, vienkārši vairākums cilvēkiem, gan jauniem gan gados veciem, tā vieta patiks, lai paliek tā taka, bet vismaz padarīt zemi par zaļu varēja, nevis atstāt tā kā pēc kara.

  • -2
    Čiekuriņš 29.05.2018, 11:56:27

    Njā...Labāk kā bija tad, ne tā? Un galvenajā peldvietā IR kur sauļoties! Pati dažas dienas atpakaļ tur biju uz takas atklāšanu un arī peldvietu apmeklēju. Tur ir pietiekieši daudz vietas kur saļoties un arī dziļš tur nav. Ko var ņaudēt par to. Ko tik neizdara- viss slikti. Ja kaut kas nepatīk, tad labāk sēdi mājās un nemaz nebāz degunu laukā. Viss apkārt taču ir tik slikti. Veloceliņa izbūve ir pareiza! Tūristiem un un arī vietējiem tā ir laba laika pavadīšanas iespēja visai ģimenei. Pasākums uz visu dienu, jo var arī pikniku uztaisīt.

  • -2
    SZMA V 29.05.2018, 12:43:47

    Mēs bijam aizvakar uz galveno aizbraukuši, viss ir aizņemts, vietu nav. Jā, tā vieta bija 10000 reižu labāka, bija vieta kur pasauļoties un papeldēt, mazāk cilvēku bija. Vari pats(-I) sēdēt mājās. Es par dabu, kur var atpūsties . Ja kaut ko mūsu pašvaldība dara, tad lai dara labi un pērfekti, nevis celiņu uztaisīja bet bedres atstāja, un saberdināto melnzemi, ļoti skaisti

  • -3
    SZMA V 29.05.2018, 12:43:57

    Mēs bijam aizvakar uz galveno aizbraukuši, viss ir aizņemts, vietu nav. Jā, tā vieta bija 10000 reižu labāka, bija vieta kur pasauļoties un papeldēt, mazāk cilvēku bija. Vari pats(-I) sēdēt mājās. Es par dabu, kur var atpūsties . Ja kaut ko mūsu pašvaldība dara, tad lai dara labi un pērfekti, nevis celiņu uztaisīja bet bedres atstāja, un saberdināto melnzemi, ļoti skaisti

  • -1
    Čiekuriņš 29.05.2018, 13:02:23

    Ja nemāki lasīt, tur ir liegums. Un zeme tur sabērta, jo viņi līdzināja zemi. Ja kaut kas nepatīk, es izstrādā savu projektu, saņem atļaujas un darbojies. Nevajag tagad pīkstēt, ka kaut kas nav labi. Un kad es biju, tur arī bija daudz cilvēku, biet vietas bija pietiekoši, kur sauļoties. Dēļ tāda indivīda jau neies cirst kokus, lai būtu kur šauļoties. Un tad man jajautā, cik gan lielu platību tu parasti aizņem, ja jau tev vietas nepietiek?

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 13:37:15

    Liegums? Kāds nafig liegums? Visu savu mūžu redzēju, kā tur brauca ar automašīnām un policija braukāja, un tagad pēkšni uzlika taciņu un palika LIEGUMS :)))))) Nesmīdini

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:01:52

    nu vispār tur visu laiku ir liegums. Es vēl no skolas laikiem atceros, kad gājām ģeogrāfijas mācību pārgajienā un skolotāja mums teica, ka viss ezera krasts ir lieguma zona.

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:04:38

    https://www.daba.gov.lv/public/lat/iadt/dabas_liegumi/busnieku_ezera_krasts/

  • -1
    SZMA V 29.05.2018, 13:37:57

    Kurā vietā tur ir līdzināts? Mums LV ceļus nevar taisnus uztaisīt, kur nu vēl mežā :)))))

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:05:52

    Nu nezinu, man nebija problēmu ar riteni tur braukt :)

  • -2
    dzintra365 29.05.2018, 13:57:50

    Paldies Komunālai pārvaldei par tik labi labiekārtotu atpūtas vietu! Tagad tā ir viss iecienītākā vieta ventspilnieku vidu, pati tur pavadu brīvo laiku un labprāt paradu arī ciemiņiem! Vnk. superīga vieta! Paldies!

  • -1
    Čiekuriņš 29.05.2018, 15:40:31

    Varbūt arī nav, kas lai to zin? Bet kam tad mūsdienās viss ir kārtībā? Un tu pati labāk es un pastrādā, nevis nikus maini vienu pēc otra un mēģini izcelties te. Vairāk jau nav ko pateikt par tēmu, ne tā? Bet nu labi, dzīvo te savā forumā, lej savu lejamo, es pasmiešos par to un aizmirsīšu. Mani viss pmierina un tapēc varu dzīvot mierīgu dzīvi, bet tu vari cepties par visu un rīt nervu zāles. Man apnika- ATTĀ!

  • 0
    reku 29.05.2018, 14:01:12

    Vai tā pilsētniece nav tā pati krustmāte Florence,kura reizēm lielās ar saviem miljoniem?

  • 0
    SZMA V 29.05.2018, 14:22:34

    BINGO!!!

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:48:23

    Reku, nu jau Latvijas NAfta, pirms tam bija szma, nez cik vēl nikus izdomās :D

  • 0
    SZMA V 29.05.2018, 14:52:54

    tev viss kārtībā? Ej stādāt

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 15:41:29

    Varbūt arī nav, kas lai to zin? Bet kam tad mūsdienās viss ir kārtībā? Un tu pati labāk es un pastrādā, nevis nikus maini vienu pēc otra un mēģini izcelties te. Vairāk jau nav ko pateikt par tēmu, ne tā? Bet nu labi, dzīvo te savā forumā, lej savu lejamo, es pasmiešos par to un aizmirsīšu. Mani viss pmierina un tapēc varu dzīvot mierīgu dzīvi, bet tu vari cepties par visu un rīt nervu zāles. Man apnika- ATTĀ!

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:36:55

    Cik mums pilsētniece aktīvi nomainīja niku pret szma :D

  • 0
    Čiekuriņš 29.05.2018, 14:39:57

    un atkal atpakaļ :D laikam nav ko darīt :D

  • -1
    Kakadū 29.05.2018, 20:36:24

    Nu nedaudz gan jāpiekrīt, ka tā feinā pludmalīte šobrīd ir izpostīta. Mums arī tur patika atpūsties. Dikti gaidam, kad zālīte uzdīgs. Ja vien tā tur ir iesēta. Pretējā gadījumā sadīgs nātres un balandas.

  • -2
    snaiperis999 29.05.2018, 21:01:10

    Jūs te netaisiet uzbraucienus pilsētniecei.Tur visam ir jābūt tā,kā to grib pilsētniece.Un vispār,vajag pieņemt lēmumu par Bušnieku ezera atdošanu pilsētniecei kā privātīpašumu.

  • -1
    Seli 29.05.2018, 22:19:50

    Tāda sakritība, ka taisni šodien biju tajā vietā, un principā tā ir neiedomājama bez zāles, miskates un kaut viena soliņa. Man taisni likās, ka visi tie līdzināšanas darbi ir tieši priekš tam, lai izveidotu 3. atputas vietu pie ezera.
    Ir vērts pieminēt, ka tā ir pati saulainākā vieta ezera krastā, jo galvenajā atpūtas vietā saulīte iespīd tikai pēcpusdienā bet pretējā krastā tikai no rīta, bet tur pa vidu ir teju oāze, kāds pasakains skats un tik daudz saules:) (cepties saule'nemīlu, bet peldēties saules siltumā un pasildīties krastā pēc peldes gan:)
    Šodien divas sievietes tur knapi atrada nelielu zāles pleķiti - bija speciāli ieradušās uz šo vietu.

    Jautājums Komunālai pārvaldei - vai tad tiešām visi šie līdzināšanas darbi nav saistīti ar kaut vai nelielas atpūtas vietas ierīkošanu pašā saulainākajā un daudzu pilsētnieku un -ču :) iecienītajā vietā ..?

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 30.05.2018, 21:15:40

    Informējam, ka tuvākajā laikā Jūsu minētajā vietā pie Būšnieku ezera nav plānots izveidot speciālu atpūtas vietu, bet tuvāko gadu laikā, izskatot nākošo gadu investīciju projektus, komisijā tiks apspriests šis ierosinājums.

  • 0
    Seli 30.05.2018, 22:56:17

    Tas tiešām būtu lieliski - lielus ieguldījumus nemaz nevajag. Paldies!

  • -1
    vai man dieniņ!!! 30.05.2018, 09:31:41

    Kā reiz pilnmēness...
    Un trakie/neapmierinātie ar dzīvi ar savu pareizo viedokli un žulti ārdās... :)

  • 0
    snaiperis999 31.05.2018, 04:57:25

    florence,tu to Bušnieku ezeru varētu privatizēt,lai būtu kur ar savām plunčāties,un nevienu citu nelaist tur klāt,izņemot eskorta puišus Jūliju Krūmiņu.
    Ja tu tā izdarītu,tad šāda murgošana te vairs nebūti.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: