Ventspils piejuras kempings

Jeļena.zukova | 17.05.2018, 19:24:48 | 1722

Gribetos zinat vai tieśàm saulaina dienà nevar izeiet cauri kempingam. Ar vîru bijàm izgàjusi cauri, bet nogurusi tapèc apsedamies un atpûtàmies, bet tad melnmataina sieviete cik saprotu direktore mus virnkarsi izdzina, jo nedrîkst cilvèki tà iet ielśà.
Łoti gribètu dzirdèt ko A.Lemberga kungs saka. Neticu ka noguris cilvèks it jàizmet tà àrà.

Komentāri (20)

  • -3
    Pilsēta 17.05.2018, 19:57:04

    Es mēbeļu veikalā gribēju pagulēt, bet santehnikas veikalā pačurāt, bet abos veikalos bija nesaprotoši pārdevēji un izdzina mani ārā draudot ar policiju.
    Gribētu dzirdēt ministru prezidenta Kučinska atbildi vai tā drīkst apieties ar nodokļu maksātāju.

  • -5
    Jeļena.zukova 17.05.2018, 20:08:35

    Mès neaistikàm neko, bija ari citi cilveki. Ienàcàm pa vàrtiem no jûras in nebija nekada noràde ka mûs dzîs laukà. Tas ir Ventspils domes uzñèmums. Tad varbût Enkuru parkà mûs arî metîs arà. Nu nezinu, loti neaptîkami, tàpec vèlamies uzzinàt vai tiesam nedrîkst iet, jo nav noràdes.

  • -7
    Latvija pāri visām! 17.05.2018, 21:42:09

    Vienmēr esmu gājis cauri kempingam un neviens nav mēģinājis par to 'uzbraukt'.
    Gluži arī neizskatos pēc tāda, kam var 'uzbraukt' :)
    Nav arī šis kempings nekāds privātīpašums, bet vnk pašvaldības slinkuma izpausme - bija toreiz
    slinkums uzbūvēt pa jaunam, tad nu nočiepa sabiedrībai estrādes teritoriju.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 17.05.2018, 23:21:26

    Varbūt vajadzēj uzreiz tai vadītājai melnajai pajautāt ,ka ies caur kempingam un te drusku pasēdēs, varbūt var iepazīties ar viesiem un papļāpāt. Pilsētas komentārs tikkkk LABS... TĀ NOSMĒJĀMIES.

  • -7
    PiejurasKemping 18.05.2018, 09:16:16

    Lūdzu perecizējiet datumu un punkstens laiku, kad Jūs ar vīru tikāt izraidīti no Piejūras kempinga teritorijas.

    Ventspils Piejūras kempings ir atvērta un visiem pieejama teritorija, kurā arī iespējams uzkavēties vietējiem iedzīvotājiem. Komunicējot ar Piejūras kempinga darbiniekiem iespējams gan apskatīt teritoriju, gan iepazīties ar kempinga piedāvātajām telpām un pakalpojumiem.

  • -2
    Jeļena.zukova 18.05.2018, 09:49:34

    Paldies par atbildi. Mès bijà sestdienà un ja pareizi atceros 14 aprilis. Bijàm jau aizmirsuśi un vairs arî neejam, bet ietaudzîjàm rakstu Ventas Balsî ka ir bijis eko pasàkums. Tur bija viss tik skaisti rakstîts un tà direktore arî bildè. Uzreiz mès atcerèjàmies ka mûs izdzina àrà. Pateica ka privàta teritorija un ka nemaksàjam, tàpec mums nekavèjoties jàaiziet. Mès abi nesaprot kàpèc avîzè un arî internetà raksta skaisti, bet dzîvè tà nav.... Toreiz mès ar darbiniekiem nerujàj jo braucàm ar riteñiem no Enkuru parka . Bijàm pavisam maliñà, nevienam netraucèjàm, bet tad bija tà direktore Kas lika aizvàkties. Mès joprojàm esam nesapraśanà. Vîrs saka ka tàds direktors tad nezin kàdi ir parejie.

  • -9
    PiejurasKemping 18.05.2018, 16:29:14

    Pārbaudot Jūsu sniegto informāciju, tika secināts ka Jūsu minētā informācija ir nepatiesa un safabricēta, jo Piejūras kempinga pārvaldniece šajā laika periodā kempinga teritorijā neatradās, jo Jūsu minētais laiks ir brīvdiena.

    Jautājumu un iebildumu gadījumā aicinām Jūs personīgi ierasties Piejūras Kempingā, Vasarnīcu ielā 56.

    Vēlamies uzsvērt, ka Piejūras kempings ir atvērta un pieejama teritorija ikvienam!

  • 0
    Krišs Daugulis 20.05.2018, 18:47:13

    PiejurasKemping, gan jau ka Soross vainīgs, vai ne?!:)

  • 0
    Venta2000 25.05.2018, 10:06:39

    Kas? Kāds Sorasam ar to sakars?

  • 0
    kaktuss 18.05.2018, 12:53:23

    Kempings ir atvērta teritorija, vasarās bieži apmeklēju tā kafejnīcu, tā kā viss ok!!

  • 0
    karlito 18.05.2018, 15:47:14

    Kaut kā šoreiz tam visam negribas ticēt,esmu bieži jo bieži tur gājis,nekad nekas tamlidzigs nav bijis....

  • -2
    Jeļena.zukova 18.05.2018, 16:46:22

    Mès arî gàjam pirms tam esam arî pirti nemuśi. Vienmer bija labi. Tagad zinasim paldies. Gribu teikt piejuras kempingam ka mums ar redzi un atmiñu ir labi, jo uzreiz avîzè atpazinàm. Brauca vèl ar to elemtronisko riteni un vel tà sportiski nekà tai pelekà uzvalkà.Par mułki jûs mani neuztaisîsiet. Un iesim uz galvano màju, jà vèlreiz tà rîkosietos in dûdzèsimies, jo tagad visi zina ka jûs nevarat tà mest arà cilvèkus

  • -1
    Trakais Džo! 18.05.2018, 16:57:06

    Tur tak tagad ir cita parvaldniece un tapec ir taa. Man čomam mamma gribeja pieteikties darba, a viņu kapitāli uzmeta, jo pa vecu. Ieprieks tā točna nebija.

  • -1
    Venta2000 18.05.2018, 17:10:55

    Izlasu šo diskusiju, smieklīgi. Un atkal tie ļautiņi peras, ka tik pasūdzēties par kaut ko varētu. Tāda latviešu tauta esam. Neticu,ka kādu tā pat vien var no kaut kurienes izmest, nu ne jau mūsdienās... Te jau katram skaidrs, ka kāds vienkārši kādam kaut ko parādā. Man liekas, ka kaut ko atceros, ka iepriekšējā pārvaldniece ar skandālu dabūja aiziet, tad tā arī droši vien arī raksta. Ak šie ļautiņi, nekad nebūs miera viens otram desas lunķi no mutes laukā rauj.

  • -4
    asd. 18.05.2018, 17:33:44

    Latviešu tauta-nu,nezin vis.Izskatās pēc krievenes tekstiem.

  • -5
    dzintra365 18.05.2018, 17:25:16

    Kā Jums vispār nav kauna tik klāji melot!!! Vienmēr kempinga teritorijā varēja atrasties cilvēki un neviens viņus ārā nedzina... ppppfff laikam tiešam kāds no bijušajiem darbiniekiem tika dzīli sirsniņā aizvainots un tagad izdoma un raksta te visādas negācijas....

  • -3
    snaiperis999 19.05.2018, 13:33:31

    Ja tik klaji nedrīkst melot,tad cik drīkst?

  • -6
    Aka 20.05.2018, 07:26:10

    to jeļena,zukova
    Ziniet, man ne prātā neienāktu ieiet Kempinga teritorijā. Tur tomēr cilvēki atbraukuši atpūsties, nedaudz jādomā. Ja visi sāks staigāt, daži zagt,piemēslot, varbūt vēl ar suņiem!!! Blakus ir jauka taciņa cauri meža teritorijai. Nu nepalieciet līdz riebīgumam nekaunīgi. Ventspilī ir, kur staigāt atpūsties...........

  • 0
    Venta2000 25.05.2018, 10:11:59

    Pilnīgi piekrītu, tur blakus taču ir parks, tur uz priekšu tās jaunās laipas. Visur soliņi utt... vispār nesaprotu, kas man būtu pazudis kempinga teritorijā, ko es tur ietu darīt???? Nerunājot par apaļo dzimšanas dienu, ko svinējām ar radiem, bet tas bija pirms trīs gadiem, svinējām, dejojām, pirtī izpērāmies, labais bija.

  • 0
    domāju 24.05.2018, 09:59:43

    varbūt, ka problēma vietā, kur apsēdāties... Varbūt, ka tā bija kāda rezervēta mājiņa,... Varbūt administrācijas telpas....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: