Zāles pļaušana

tiešām suns | 15.05.2018, 16:13:49 | 2233

Kā ventpilniekiem klājas ar zāles pļaušanu šovasar? Vai nav par daudz?

Komentāri (46)

  • -1
    Rasma 15.05.2018, 16:25:30

    Žēl ka nav sniega. Kā pagājušo gad.Komunālie pļāva zāli sniegā.

  • -7
    evans 15.05.2018, 20:14:36

    Čau Rasma. Tu neirs, komunālie nepļāva pagajušo gad(kā saki) ,bet LV Dzezceļš pļāva. Ka tik kko iepirst va ne Rasma?

  • -1
    Nif nifs 15.05.2018, 16:38:38

    Žēl, ka zālīti nodzen kā pliku pauri. Ne pienenei neļauj uzziedēt.

  • 0
    Nah Nahs. 15.05.2018, 17:12:07

    Pasaki to municipāļiem,kas ar linijālu mēra to ataugušo cūkpieni-vai nav centimetrs virs normas...

  • -8
    Krišs Daugulis 15.05.2018, 20:55:13

    Aha, un sagaidīt, kad pūkas visu apkārtni piedirsīs, lai pēc tam arī kaimiņiem zālāja vietā pieneņu lapas aug

  • 0
    Anita 15.05.2018, 17:29:37

    Ja vēl kādu laiku neuzlīs, tad nopļautās zāles vietā būs skaists brūns mauriņš. Vismaz tās vietas ,kuras vēl nav nopļautas, paliks zaļas, ar to arī apsveicu.

  • -1
    Tīģeris 15.05.2018, 17:39:37

    Piekrītu esu jau vairakkārt izbaudījis ,var runāt un domāt katrs ko grib,bet bio ir mašīnu bende un arī vairāk sit pa kabatu

  • 0
    tiešām suns 15.05.2018, 21:15:56

    jauki. un kāklājas tiem kam jāpļauj 200 vai300 vai400 kvadratmetru plus ziemā sniegs plus lapas vakt un nomestus atkritumus. kā ar samērīgumu vai šeit tā nav.

  • 0
    snaiperis999 16.05.2018, 06:49:20

    evans,kāda starpība kas pļāva sniegā?Tāda lieta bija,un tavs komentārs tik lika saprast ka arī Ldz ir mudaki.Fakts ir tāds ka pļāva.Ja esi komunāliem pietuvināts,tad tevi var saprast,lai gan par pūkainiem tu viņus neiztaisīji.

  • -1
    tiešām suns 16.05.2018, 07:34:27

    labrīt snaiperi 999 varbūt zinnāt par tranzīrielu malu pļaušanas platumu/

  • -1
    snaiperis999 16.05.2018, 08:34:09

    Kāpec prasi?Sava jautājuma vietā varēji paskaidrot.Ja tā pļaušana sniegā bija pamtota,un tu to te paskaidrotu,tad būtu skaidrība tiem,kuri to nezin,arī man.

  • 0
    tiešām suns 17.05.2018, 17:34:57

    tas ir interesanti. nenopļauj ziema kopā ar sniegu -tur var iegūt soda naudu municipalitātes kasē.

  • 0
    snaiperis999 17.05.2018, 18:01:28

    Municipalitāte labprāt iekasētu soda naudu par sniega netīrišanu vasarā uz ietvēm no privātmaju īpašniekiem.Es bez ironijas,jo no tiem ,,tautas kalpiem,,var sagaidīt visādas idiotiskas cūcības.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 17.05.2018, 23:50:53

    Es pats sāv zāl nopļāv. Bet es domāj,ka pašvaldības policistiem nav ,ko vilkties uz Ventu-Dambeļu ezer- lūrēt uz plikām sievietēm un kā peldās.

  • -2
    snaiperis999 18.05.2018, 07:41:12

    Nu vispār tiem sievišķiem patīk ka uz viņām skatās.Iet pa ielu un nezin kā nu pakaļu pagrozīt,ieiet sētā un neko vairs negroza,jo nav kas skatās.

  • 0
    tiešām suns 18.05.2018, 15:44:52

    varu tikai nojaust cik intensīvi jākustina tas dibuā pļaujot ,tīrot sniegu vai grābjot lapas pilsētas teritorijā kuru smalki sauc par piegulošo teritoriju.

  • -1
    snaiperis999 18.05.2018, 16:39:12

    Šajā sakarā ir vajadzīgi atbilstoši saistošie domē pieņemtie noteikumi par pakaļas grozīšanu.Tas pats attiecas uz gejiem (vispār jāraksta cits vārds,bet nedrīkst),jo esam taču demokrātiskā valstī,kur pakaļu grozīt ir tiesības visiem.

  • 0
    tiešām suns 18.05.2018, 15:59:32

    vēl vajadzētu arī būt saistošam noteikumam kurs liek tev nopirkt traktoriņu,sniega lāpstas, kuras arī nolietojas slotas. vai varbūt tosčekus var iesniegt domē vai vid kur tos atmaksā pilnā apmērā. vai tas varētu būt ka pilsētā ar tik gaišu nākotni var tikai piespiest vergot. varbūt par to maksā kā sētniekam algu bet mēs to nezinām. bet varbūt mums bail domei prasīt izvēles tiesības-ja es apkopju par savu naudu pieguļojošo tad nav jāmaksā zemēs nodoklis. cik ilgi mēs vēl vergosim. kaut gan izvēle mums ir-varam nekopt un par katru protokolu samaksāt līdz 350 eiro.

  • -5
    Būvniecības administratīvā inspekcija 21.05.2018, 09:53:28

    BAI informē, ka Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 7 “Ventspils pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” ir pieņemti ar 2012.gada 03.februāra lēmumu Nr. 25 (prot. Nr. 8; 3.§), saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām”. Vēlamies norādīt, ka gan pašvaldības administratīvās teritorijas iedzīvotāju, gan paša īpašnieka interesēs ir tas, lai īpašums un tam piegulošā teritorija būtu sakopta, kas sekmētu drošu pārvietošanos un tīru, sakoptu pilsētvidi. Kas attiecas uz īpašuma un tam piegulošās teritorijas kopšanu uzliekot īpašuma īpašniekam pienākumu kopt un tīrīt attiecīgā īpašuma un tam piegulošo teritoriju Ventspils pilsētas pašvaldība ir paredzējusi līdzdalību/atvieglojumus.

  • -4
    Būvniecības administratīvā inspekcija 21.05.2018, 09:53:58

    Piemēram, ja to īpašums robežojas ar ietvi, pašvaldība nodrošina zāliena pļaušanu apstādījuma daļai ielas sarkano līniju robežās, kas pārsniedz 6m platumu, sagrābto un maisos salikto lapu centralizētu savākšanu, pieņem bez samaksas piegulošo teritoriju zālienu atliekas u.c. Atsevišķos gadījumos Ventspils Sociālais dienests, sociālās palīdzības ietvaros nodrošina atvieglojumus īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas kopšanai, līdz ar ko tiek nodrošināta pašvaldības līdzdalība pilsētvides uzturēšanā.
    Būvniecības administratīvā inspekcija pateicas visiem īpašumu īpašniekiem par pilsētvides uzturēšanu kārtībā, radot patīkamu Ventspils pilsētvidi tās iedzīvotājiem.

  • 0
    tiešām suns 31.05.2018, 13:27:51

    tagad zālīte daudzkur izdegusi. pagaidām nav ko pļaut dažviet. taču demokrātiskā brīvā valstī dzīvojot mums ir jābūt izvēles tiesībām. nevaru kopt-pilns nodoklis. gribu kopt -nodokļu atvieglojums. tā ir demokrātiskā valstī. satversme latvijā neatļauj verdzināt cilvēkus piaspiedudarbā biedējot ar fantastiskām naudas sodiem -350 eiro.kauns.

  • 0
    tiešām suns 04.06.2018, 12:58:19

    aicinu ierosiināt pieguļošas teritorijas kopšanu pēc brīvprātīgas vēlēšanās.tas nebūtu nekas šausmīgs. ventspils būtu draudzīgaākā pilsēta saviem iedzīvotājiem. dome atbildiet.

  • -2
    snaiperis999 04.06.2018, 13:03:21

    Varbūt ka tā dome tev atbildēs,bet neceri uz veselam saprātam atbilstošu atbildi.

  • -1
    tiešām suns 04.06.2018, 13:09:43

    mēs esam pārāk kūtri savu tiesību aizstāvēšanā. bet vēlēšan ās varam mēģināt. vajadzīga rotācija.

  • -3
    Mike 04.06.2018, 13:19:10

    Protams...domē visi kā jau pārējie planētas iedzīvotāji izņemot vienu indivīdu snaipirdi ,ir bez saprāta.Cik segvārdus gadā nomaini?10 vai vairāk? Pirmais ko te saņēmu neadekvāts uzbrauciens ar trulu domu no tavas puses.

  • -3
    Anita 04.06.2018, 13:34:15

    Tēma ir par zāles pļaušanu . Vai tu pats Mike neesi viens no tiem ,kas lien itin visās tēmās un pārsvarā ,lai aizvainotu tos, kas tev nedzied līdz. Varbūt pēdējais laiks nomierināties, izej laukā, pastaigā , apēd kādu zemeni, varbūt ir kas vērtīgs padarāms, nesēdi visu dienu pie datora vai planšetes , cenšoties izaicināt kādu ar tevi satikties, izkauties vai velns zina ko . Var noprast ,ka esi puišelis ,kam īpaši nav ko darīt , kam patīk pīpēt zāli un diez ko vēl apreibinošu lietot , kam gribas visādi pievērst sev uzmanību, apvainot par tevi daudz vecākus cilvēku(tajā skaitā mani).

  • -6
    Mike 04.06.2018, 13:43:10

    To arī saki savam draugam,kurš visās tēmās izmaina sarunu.Es nelienu.Es staigāju vai braucu.Lien zinies glodenes un tamlīdzīgi radījumi.Es jau arī esmu laukā.Man tev atskaites nav jādod.Skaidrs?Es arī esmu mierīgs.Taču ja jau tiek aizskarti cilvēki tad jānorāda Bobim vieta.Es neizaicinu.Lasi komentārus.Tur ir sen skaidrs ka vārgulis ir kurš neko nespēj.Otrkārt,ir zinies citas iespējas bez kādiem fiziskiem iespaidiem.Tos jau draud tikai tavs draugs.Velns diez vai zin.Viņai diez vai ar to kāda sakara šeit forumā.Tev atkal kārtējie absurdie slēdzieni.Man vienmēr ir ko darīt un es arī daru.Nu piedod .es nezināju ka tev ap 100 g.v.Loģiski domājošs cilvēks saprastu,ka neesmu nekāds puišelis.Tapat arī būtu atmiņa.Man nav jāsūdzas par kaut kādām uzmanības trūkumiem.Ko pati salietojusies nezinu.Laikam uz ripām sēdi.Es nelietoju narkotikai,kā arī atpūtai nav daudz brīva laika.Tas man ir pagaidām.To arī esi piemirsusi!Labak patrenē atmiņu,ja jua tik smagi klibo.Lai veicas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: