no kura laika ventspils simbols ir govs ?

norge | 26.04.2016, 20:25:12 | 4063

cik aceros gerboni ir tikls teitonu krusts un rags , komunistu laikos vinu partaisija , bet govs nekad nava bijis ventspils simbols !!!!!!! http://www.thespiritofventspils.com/#!family/cx2n , es saprotu ka pilsetas vesturnieki kluses maza prieksa bet ja vins grib kaut ko mainit lai brauc uz savu dzimto pilsetu , jo piedodiet A Lemberga kungs jus nekad nebusiet seit iedzimtais ar dzimtas saknem ka saka iebraucejs esi iebraucejs paliksi

Komentāri (22)

  • -13
    qwerty 26.04.2016, 20:40:11

    Es saskatu lielu V burtu , mūsu pilsētas pirmo burtu un tad tikai govs simbolu.
    Kāpēc govis ?Govs ir dzīvnieks, kuru visi pazīst un kurš visiem patīk. Tā dara labas lietas, liek mums pasmaidīt, ir draudzīga un jautra.
    Govju parādē izmanto stikla šķiedras gotiņas, māksliniekiem ir iespēja brīvi un radoši izpausties, veidojot govju parādes eksponātus. Ir pieejamas trīs veidu gotiņas – stāvošā, guļošā un ēdošā. Stikla šķiedras gotiņas forma ir pateicīga dažādai pārveidošanai. Neticami, bet no vairāk nekā 2500 gotiņām, kas radītas dažādās vietās pasaulē, nav bijis divu vienādu.
    Kur govis izvieto apskatei?
    Govis izvieto visā Govju parādi uzņemošajā pilsētā – tās ielas, parki un pārējās publiskās vietas kļūst par govju brīvdabas muzeju.
    Vairāk informācijas par Govju parādi: http://www.cowparade.com

  • 0
    Es 26.04.2016, 21:31:22

    Lai jau izvieto govju parādes laikā,bet pēc tam jāaizvāc visas līdz pēdējai!

  • 0
    funky monky 26.04.2016, 21:35:23

    qwerty
    Nu, bet, ja nu tas rags ģērbonī ir govs rags, ko?
    Ventspils ir špikošanas meistare - govis no govju parādes, ziedu pulkstenis no Tenerifes, no turienes arī ziedu paklāju festivāls, iespējams, arī pludmales akvaparks, džungļu taku no Go Ape . Kaut ko savu vēl derētu izdomāt.Tikai Ventspilij raksturīgu.

  • -1
    DaceDucite 27.04.2016, 20:10:14

    Nozelojami bija , noskatities kad ventspils rajona govjaudzetaji gaja uz grunti, a ventspilij govis ciena pilsetas centra, kautkam simbols, tad jau cilvecigak butu vienkarsi govju izmaksas parskaitit grutibas nonakusajiem lauksaimniekiem un pecak butu vismaz kads morals pamatojums-govis musu labsirdibas simbols nu kautka taa.

  • 0
    Ilga 27.04.2016, 22:52:26

    Venktsbalss varet uzdot diens jautajums nevis pa bērnibsdiens grāmatiņam bet varet uzdot normāl jautajum pa govim,jo man personig ari vīņs necepi. Mān vec cilvek aiskar šitād jautajum,jo man piemēram nebij grāmatiņs, es piedzīm pēckar gada kad nebij grāmatiņs un man nau ko atzīmet, un paš rakstij un taisij grāmatiņs uz karton,un atnāc kriev manas mājas un savāc viss māns autiņs un māns grāmatiņs!

  • 0
    Ilga 27.04.2016, 22:54:03

    Bed es a sāv kurzemniecs spīt iemācijas lasit vel bēbs būdams! ;-)

  • -15
    agate 27.04.2016, 23:55:52

    Ilgastant gadījumā nav kaut ko salietojusies? Neko nevar saprast, murgs kaut kāds!

  • -6
    Bo 28.04.2016, 08:35:21

    A kāpēc "govs" ir vīriešu dzimtas, ja viņa sieviešu dzimtas dzīvnieks? āBet oriģinālais mūsu pilsētā ir Lemberga hūte.

  • 0
    valdis svarans 28.04.2016, 11:29:05

    Lielä Tobago govs izskatäs ļoti " bullīga " !

  • 0
    Ilga 01.05.2016, 18:26:37

    Ko jūs nevar saprast jaunkundzīt? Es saku: pēckar gados kad es piedzīm man bij sazīmets un pašiztaisits grānatiņs no karton loksnem jo papīrs tāds vel nebij,un ielauzas mana māja kriev un pievāķij viss grāmats,māns drēbits un autiņs.Es pat to neaceras jo bij vel zīdains,bed to man māt stāstij.Bed jūs jau tie jaunie nesaprot jo esiet izlutinat a košbaltiem papīriem kam ir rūpig apgriests māls un kūr var šķērdet uz visam pusem un pampariem kas nau jamazga!!!

  • 0
    Ilga 01.05.2016, 18:29:29

    Mans vīrs krievlaika pat kondons mazgaj jo tā bij deficīt prec!!! A kas tagac nekait? Maksima paņem katr dien 10 paciņs un drāžas uz nebēd un izlietoto izmet krūmos! Nemāk taupit mūsdien jaunaktn, nu nemāk!
    sātan paaudz šitā mums tagac aug....

  • 0
    mīļie ventiņi 28.10.2017, 20:08:35

    .

  • 0
    Milda Kušš 28.10.2017, 20:27:56

    KAMĒR NEKRĪT ACĪS,TIKMĒR PIE DIRSS!!

  • -1
    Krišs Daugulis 30.10.2017, 20:02:32

    Īpašvārds Ventspils rakstās ar lielo burtu.
    Lai nebūtu šādu plastmasas lopu, esiet aktīvāki pilsētas sabiedriskajā un politiskajā dzīvē. Tikai mēs - pilsētas iedzīvotāji un vēlētāji varam ierādīt govju ganam/iem citas ganības!

  • -7
    -_- 30.10.2017, 20:45:04

    Vai tu gadījumā pats neesi lops? Tikai ne no plastmasas?? Palasi vēsturi par šīm govīm un kāpēc tās ir Ventspilī un citur pasaulē. + tas strādā kā labs mārketinga triks,bet tākā Tev nav ne savs bizness,firma ne saprašana,tad saprotu kādēļ šīs govis zākā.

  • 0
    Krišs Daugulis 30.10.2017, 21:47:11

    Янкель — мужское имя.
    Происходит от имени Янкл в русской транскрипции — Янкель (уменьшительно-ласкательное на идише от Янкев)
    Значение букв в имени Янкель:
    Я - коммуникабельность, болтливость, уравновешенность, творческие задатки, искренность, самоуверенность.
    Н - коммуникабельность, болтливость, творческие задатки, пессимизм, трудолюбие, конфликтность.
    К - честолюбие, импульсивность, развитая интуиция, доброта, практичность, искренность.
    Е - коммуникабельность, болтливость, честолюбие, импульсивность, развитая интуиция, искренность.
    Л - коммуникабельность, болтливость, уравновешенность, интеллект, творческие задатки, трудолюбие.
    Ь - активность, эгоизм, честолюбие, импульсивность, неуверенность, пессимизм.

  • 0
    Krišs Daugulis 30.10.2017, 21:47:54

    Нумерология имени Янкель: Число имени 1 характеризует личность, полную энергии и желания активно действовать. Это помогает при действиях в сиюминутной обстановке, в ситуациях внезапных и неожиданных, и может иметь негативное влияние в запланированных или повседневных ситуациях. Не рекомендуются рискованные мероприятия и занятия рискованным бизнесом, лучше удается исполнять поручения. Тем не менее, этим людям удается как успешно зарабатывать деньги, так и тратить их. Число 1 в имени ассоциируется с уверенность в своих силах и возможностях, смелостью и храбростью. Однако, эти люди склонны более подражать, чем заниматься творческой деятельностью. Число имени 1 обещает многое, оно предлагает высокое развитие, если следовать его советам.
    Планета имени с числом 1: Солнце.
    Стихия имени с числом 1: Огонь, тепло, сухость.
    Знак зодиака имени Янкель с числом 1: Лев.
    Цвет имени с числом 1: Желтый, ярко красный, золотой.
    День имени с числом 1: Воскресенье.
    Металл имени с числом 1: Золото.

  • 0
    Krišs Daugulis 30.10.2017, 21:48:18

    Минерал имени с числом 1: Хризолит, гелиотроп, карбункул, алмаз (особенно желтый).
    Растения имени с числом 1: Гелиотроп, омела, пион, имбирь, лавр, кедр, лимон, дикая роза, олива, миндаль, дуб.
    Звери имени с числом 1: Лев, орел, сокол, скарабей.

  • 0
    Merino 30.10.2017, 20:41:30

    Jo mēs ventspilnieki esam "slaucamas govis"!

  • 0
    Spīdola 30.10.2017, 20:46:29

    Te jāpiekrīt pilnībā par to, ka vajag aktīvi un atklāti paust savas domas par notiekošo mums apkārt. Ne tikai par govīm. Pārāk esam iebaidīti izteikties godīgi. Tas tiek izmantots dažu indivīdu interesēs.

  • 0
    Latvija pāri visām! 30.10.2017, 21:29:53

    Patiesībā nekāds mārketinga triks no šīm "govīm" nav sanācis. Aiviņam kaut kur iepatikās, noskatījās, un savā V-pilī ideju īstenoja. Diezgan garlaicīgi - banāla variācija par tēmu 'zelta teļš', kas gan v-pilniekiem nekādu turību nav atnesis:)))

  • -4
    -_- 30.10.2017, 21:46:06

    Pēdējā laikā popularitāte mazinājusies,jo Ventspils ir pazīstama ar daudz ko citu lielāku,populāraku un labāku,bet pirms gadiem 10 tas strādāja kā mārketinga triks,tad kad nebija vēl visi Insta*rami,fb un citas sociālās vietnes.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: