Jaunās rotaļu iekārtas

berjozova13 | 19.03.2018, 13:16:54 | 680

Dzirdēju, ka Bērnu pilsētiņās plāno uzstādīt jaunas rotaļu iekārtas. Ar ko tās atšķirsies no esošajam?

Komentāri (4)

  • -2
    Vilis Skuja 19.03.2018, 13:34:01

    Ne ar ko droši vien jau neatšķirsies.Vienīgi būs jaunas un,domājams,daudz dārgākas.Un kādam atkal tiks krietns naudas kušķis...

  • -1
    krusttēvs vilhelms 19.03.2018, 21:45:11

    Ventspilī domā par bērnu atrakcijām ,lai bērniem būtu ko parciņā darīt. Tikkai ,kas man liekas smieklīgi,ka pretī mego,kur parks ir Lielas govis un slīdkalniņš veidots uz leju pa govju pakaļām laukā un arī pārventā .... Slidināmies Govīm pa pakaļām laukā aidāaaaaa.....

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 21.03.2018, 14:23:54

    Informējam, ka šā gada viens no pilsētas pavasara jaunumiem būs neliela interaktīva rotaļu iekārta, kas pa vienai tiks uzstādīta abās bērnu pilsētiņās.

    Muzikālās rotaļu iekārtas - sarkans zilonis un dzeltens degunradzis būs unikālas ar to, ka tām nav ne bateriju, ne elektrības pievada, tās darbojas, griežot dzīvnieciņa asti, kas iedarbina tā mazo iekšējo dzinēju un atdzīvina to.

    Griežot asti no dzīvnieciņa skanēs mūzika vai kādi pamācoši un noderīgi fakti par dzīvnieciņiem, turklāt šo mūziku vai tekstu var pielāgot katram dzīvnieciņam atsevišķi, jo tā iekšējā mehānismā ievietojama zibatmiņa ar vēlamo atskaņojamo skaņu un valodu.

    Pie tam šos nelielos dzīvnieciņus var izmantot arī kā soliņus pašiem mazākajiem. Bērniem šī pavisam nelielā rotaļu iekārta sagādās daudz prieka, jo, pašam iesaistoties un rokām griežot iekārtu, būs gan atraktīva nodarbe, gan vienlaicīgi no iekārtas skanēs mūzika.

  • 0
    Barons 21.03.2018, 15:16:45

    To uzparikt,kur jagriež,sauc pa Dināmo,es zin.
    Man iekš muiž ir tād lukturiš,ko ir iekš rok jaspaid,le deg lampiņ.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: