siltums

Ventspilniece3 | 19.04.2016, 21:36:37 | 5678

kā tas nākas ,ka par martu ir lielāks siltuma rēķins nekā par februāri ?

Komentāri (31)

  • -1
    makonis 22.04.2016, 14:27:11

    Swagam piekrītu man tāda paša situācija.
    Kapēc izveido jaunus likumus un cenas kāpjumu apkurei,kapēc nevar izveidot likumu lai atteiktos no siltuma, noegriest tas s**u drubas?
    Izveidot citu mehānismu tie kuri grib lai cirkulē siltums un tie kuri negrib necirkulē vispār?
    Laikam tapēc ka tas nebūs izdevīgi siltumam un mājas apsaimniekotājam.

  • 0
    Novadnieks 22.04.2016, 17:05:57

    Rabarberim.
    Tik tiešām,neviena pašvaldība nekrāmējas ar cilvēkiem(skaidro publiski),"pūderējot"smadzenes nekaunīgā veidā.Citur vai nu pasūta vai vispār ignorē.
    Nekāda cepšanās te nebūtu par kaut kādiem siltumiem vai aukstumiem,ja algas būtu kā Eiropā.Maksājumu apjoms(visi maksājumi)ir kā Eiropā,bet algas kā Afrikā.
    Kāda man jēga troksni taisīt,ja uz rokas man ir 1200 eiro vai pat vairāk,bet ja man ir 270 eiro,tad tie plus-mīnus graši man daudz ko nozīmē.
    Un nevajag aizstāvēt parazītu ,cilvēku cieņas pazemojošo ieviesto kāŗtību,ja vien pats neesi tajā bandā.

  • 0
    makonis 22.04.2016, 20:10:53

    Novadniekam liels aplaus!

  • -1
    Rabarberis 23.04.2016, 11:59:41

    Novadniekam

    Nevienu neaizstāvu un tūkstošus arī nepelnu, bet izprast par ko maksājam, var ikviens, kuram nav slinkums to darīt. Un, kāpēc neviens nebļauj par elektrības rēķiniem? Tikai viena iemesla dēļ- nav jau kuram par to uzbraukt un visi maksā tik, cik skaitītājs ir uzskaitījis patērēto elektroenerģiju. Tas pats ir par siltumenerģiju- cik māja patērējusi, tik arī jāmaksā. Tas vai cilvēkiem ir pietiekami naudiņas par to samaksāt, jau ir cits jautājums.

  • -1
    Novadnieks 23.04.2016, 12:18:33

    Tad jau viss štokos,atliek tik rullēt.

  • -1
    Rabarberis 23.04.2016, 12:34:18

    Varbūt beidzot saprast, ka dzīvokļu īpašnieki ir visas mājas īpašnieki, kuri ir tiesīgi lemt un rīkoties, lai mājas iekšējā apkures sistēma būtu sakārtota, lai nav siltuma zudumi un, lai māja mazāk patērētu siltumenerģiju.

  • 0
    Eu 26.04.2016, 08:27:39

    Katrā mājā var izbūvēt sistēmu, kad katrs var pats regulēt siltumu pēc sirds patikas, bet vai jūs esat gatavi ieguldīt savu naudiņu sistēmas pārbūvē?!

  • 0
    funky monky 26.04.2016, 21:47:13

    Re ku, Ventspils brīvostas pārvaldnieks Imants Sarmulis sola - Pateicoties projektam Baltic Clean Fuels Ventspilij tiks nodrošināts dabasgāzes pievads un lētāks siltums.
    Principā varēsiet kā Lielbritānijā katrs savā mājā vai dzīvoklī ievilkt savu apkuri, ielikt boileri, un, uz priekšu - kurini, cik gribi un kā gribi. Tikai neaizsaldējiet ziemā radiatorus :)
    http://www.ventasbalss.lv/zinas/brivosta/29103-jaunais-komplekss-solis-nakotne

  • 0
    Bo 28.04.2016, 08:19:15

    Bet kas tad to miljonu atmaksās? Mēs, mīļie ļautiņi,mēs.

  • 0
    Māris 30.04.2016, 09:38:19

    Visā šajā stāstā ir viena būtiska problēma,
    Dzīvojamās mājas pārvaldnieks it kā ir atbildīgs, par temperatūras uzturēšanu, kā arī apkures sezonas uzsākšanu un izbeigšanu, bet reāli nav konkrētu datu vai metodoloģijas, pēc kā vadīties. Aptaujas neviens neveic, Rīgā jau aprīļa sākumā nekurināja.Dažus gadus atpakaļ , bija spēkā normatīvi vidējā temperatūra +8 grādi , 3 dienas no vietas, bet tad jau nebija siltinātas mājas, ne logi, ne durvis.Tagad tas varētu būt + 5-6 grādi, vidējā diennakts temperatūra, bet negodprātīgi māju pārvaldnieki, izmantojot šo caurumu mierīgi var kurināt līdz maija vidum, zinot, ka cilvēki jau piecietīs vienu mēnesi neērtības, parādi lai vēl aug par siltumu, ka tikai liekas darbības nebūtu jāveic, varbūt kaut ko aptaujāt, pamērīt?

  • 0
    Ingrida 01.05.2016, 15:45:37

    SILTUMAM jau taisnība, par gaisa temperatūrām, ir....Jebkurš var pats par to pārliecināties šeit
    http://www.meteo.lv/meteorologija-datu-meklesana/?nid=461

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: