Jautājums VB

Tārps | 25.02.2018, 11:24:51 | 606

Zinot to ka avīze kādam pieder.Tas vēl nenozīmē ka tas var diktēt savus noteikumus ko rakstīt un par ko.Jo savādāk kur tad paliek vārda brīvība?Ja pat tiek slikti izteikts par avīzes saimnieku es domãju jūs saprotat par ko es domāju rakstu dzēst nedrīkst jo savãdãk tiek pārkāpts likums par vārda brīvību.Kā arī kādu bloķējot tiek pārkāpts likums ierobežojot cilvēku izteikt savu domu kaut arī ne to labāko.Vai tad vārda brīvība nenozīmē teikt visu ko domā?Savădăk tā ir taču cenzēšana.Atbildiet lūdzu.

Komentāri (13)

  • -1
    Tārps 25.02.2018, 11:27:58

    Un cik es zinu tad vārda brīvības cenzĕšana demokrātiskā valstī taču ir aizliekta.Jeb varbūt VB nratrodas demokrātiskaja valstī un liek mīksto uz vārda brīvību.Atbildiet VB.

  • 0
    defаult 25.02.2018, 13:37:42

    Saliekta, salocīta...

  • -2
    sranskis 25.02.2018, 11:48:34

    Ja man būtu teikšana, tad uzliktu tādu datorprogrammu, kura automātiski dzēstu komentārus un tēmas, kurās nav ievērotas visvienkāršākās latviešu valodas pareizrakstības normas!:)

  • 0
    Tārps 25.02.2018, 11:52:14

    Un vaitad VB nav Ventspils iedzīvotāju laikraksts,nevis Ventspils Domes lojălo domāšanas cilvēku avīze?

  • -2
    Tārps 25.02.2018, 11:54:58

    Es ļoti atvainojos par pareizrakstības kļūdām jo man tā nekad nav padevusies kaut gan es esmu latvietis

  • -6
    snaiperis999 25.02.2018, 11:58:32

    Zini ko,tā vārda brīvība vēl nav līdz galam definēta un juridiski pamatota.Un šī problēma,kura gan ir tikai dažiem cilvēkiem,jo esošie ierobežojumi neļauj vienam otram izteikties,nefiltrējot savu sakāmo.Arī man kādreiz uznāk vēlme izteikties tā,lai otra puse samaņu zaudē no izbīļa vai izbrīna.Nu nevar vārīties uz nebēdu tikai tāpēc,ka tā gribu.Tad ir jāatrod otrs tāds pats neadekvāts cilvēks un jātur dialogs ar viņu.
    Kas attiecas uz demokrātiju,tad to bardaka veicinošo "ūnikumu" jau nu vajag piesaukt vismazāk,jo tikai demokrātija ir mūsu sabiedrību iedzinusi izmisumā.
    Tev kaut ko dzēsa?Tev liedz iespēju šeit komentēt?Pakustini smadzenes un mēģini saprast,kāpēc(?).Raksti otreiz,bet citā stilā vai tonī.

  • 0
    Zanis zubis 25.02.2018, 12:36:00

    Nu tu tik smuki te raksti,bet ko pats dari? Vai uzskati,ka vārda brīvība ir apliet ar mēsliem citus komentētājus.Kad vairs nav argumentu,tad sākas-tu uzsprāgsi un sūdi lidos uz visām pusēm,tavi komentāri piesmirdina forumu,dirsā tev trubiņa u.t.t. Tie ir tikai daži piemēri no tavas vārda brīvības! Tiešām filtrē savu rakstīto un ja nav viedokļa,tad aizej uz savu ķemertiņu sētā izgāzt žuti,nevis te!!!

  • -4
    snaiperis999 25.02.2018, 14:04:22

    Tavs komentārs tāds kā nožēlojams pīkstiens.Iekost gribi vai atkosties?Un vispār,ko piekasies?
    Izvelc no maniem komentāriem kaut kādas frāzes.Nožēlojama niecība tu esi,un tev līdzīgie arī.

  • 0
    Zanis zubis 25.02.2018, 14:51:23

    Nu redz,kārtējais pierādījums tavam stulbumam. Nepatīk taisnība!

  • -6
    ventasbalss.lv 25.02.2018, 12:32:28

    Cienījamais lasītāj, par kādas vārda brīvības trūkumu īsti iet runa? Palasiet foruma tēmas, palasiet komentārus un pavērtējiet, vai tiešām tur nav kritikas? Protams, ja vien nedomājat rupjības un ļaunus novēlējumus, to, cerams, tiešām varētu būt pamaz. Tāpēc liels lūgums, pirms uzdot jautājumus, pārliecināties par to, vai atbildi nevarat atrast paša spēkiem. Paldies!

  • -1
    Spīdola 25.02.2018, 14:25:36

    Cienījamā Ventas Balss, runa neiet. Nekad. Jums to vajadzētu zināt.

  • -8
    snaiperis999 25.02.2018, 14:46:42

    Tu ar savu komentāru pierādīji to,ka esi riebīgas dabas cilvēks,kuram ētika ir pilnīga sveša.Nekad necenties par sevi radīt iespaidu kā par gudru cilvēku,jo nekas tev nesanāks,tāpat kā nesanāca tagad.

  • -1
    Zanis zubis 25.02.2018, 14:54:24

    Lietus,to gunčsnaipirdis par sevi raksta.Beidzot viens paškritisks komentārs!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: