uz 50 jābrauc!

Johny Banis | 11.02.2018, 18:10:16 | 1815

Labdien! tas gabaliņš no sumatas liidz pacelamajam tiltam ir jābrauc uz 50! Mani sodien apstādināja netrafarēta policijas subaru markas automasina un uzlika bridinajumu.

Komentāri (22)

• -1
    gunča Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Protams ka uz 50km\h.Un to arī visi zin.
    Par ko tev tāds kreņķis?

• -1
    Johny Banis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

agrāk tur bij uz 70??? nu tur pie granulām. sataisa ceļu labu un tagad jabrauc uz 50??

• 0
    ayk Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

:D Zīmes ar vajag reizi pa reizei pavērot.

• -2
    Johny Banis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Kad viņi laboja to ceļu, tad to zīmi 70 noņēma un acīmredzot aizmirsa uzlikt atpakaļ!

• -1
    gunča Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Uzzīmē un uzliec tu,tad varēsi braukt uz 70.

• -2
    trem Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Nu tas ir izcili dīvaini, ka pa sliktu ceļu var ar 70km/h braukt, bet pa salabotu ceļu tikai ar 50km/h. Ja nemaldos, tad Komunālie atrakstījās, ka remonta laikā paprasījuši CSDD vai kādam no augstajiem spēkiem par to kādu ātruma ierobežojumu tur jāliek. Tie pateikuši, ka 50km/h un tā arī uzlika.
    Pat zīdainim ir skaidrs, ka tur būtu 70km/h jābūt kā iepriekš, bet nu atbildīgie domā savādāk.

• -1
    ayk Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Gan jau, ka lētais segums, ka tik lēni jāripo. Otrā pusē pie Kureksa ar jārāpo lēnāk nekā savā laikā, kad tur ceļš sadalījās.

• -1
    nu nu Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Slimais Johny Banis, ko Tu kavē ja brauc 50 km/h? Ir zīme, ievēro to, ja Tevi uztrauc tādi sīkumi kā ātruma ierobežojum, tad Tev ir problēmas, ārstējies!!!!

• 0
    Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Agrāk tur bija plata iela, ja kāds gribēja nogriezties, pārējie varēja netraucēti turpināt ceļu. Tagad...kur tu vari tur skriet uz 70, kāds priekšā izdomās piebremzēt un nebūs kur sprukt. Vismaz man škrobe, ka tādu šauru desu uztaisīja.

• 0
    Ancītis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Tad Atgādiniet, kad tur ir bijis 70km/h...?!

• 0
    Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Pirms ielas renovācijas. Tik uztaisīja kā sliktāk, nevis kā labāk.

• -4
    gunča Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

No SIA VIA līdz apakšstacijai agrāk bija 50,tas pats no Krievlauku veikala līdz upītei.Tagad 30.Vai vai vai,tagad tik 30.Vai vai vai.

• -2

Man viens tupaks ielicis īkšņi uz leju,vai vai vai.

• 0
    vietējais kalps Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Nesaprotu ,ko var ņemties ,viens muļķis izdomā savus likumus un nu visi maļās.

• -1

Nosauc kaut vienu likumu,kuru būtu izdomājuši gudri cilvēki.Es domāju pēdējos (vismaz) 20 gadus.

• 0
    vietējais kalps Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Bet ko mēs tur var izmainīt ? Ir tur apdzivota viet ta jabrauc ,bet mums Latvija braukšanas kultūra arī ir kada ira ,kur nevar tur skrien kur var tur uz 80 ta diemžēl notiek .Jebkurā valstīkur esu pabijis ir pilnigi nesalidzināmi

• -1

Ko ta nu par ātru braukšanu cepties.Ir bijuši te sašutuma pilni komentāri par to,ka redz,tas ir kaut kas traks,ja nedrīkst braukt reibumā.Nav jāpierod pie cilvēku stulbuma,kuram nav robežu.

• 0
    Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Ar to braukšanas kultūru tā ir kā ir.Ir daudz sanācis braukāt pa Zviedriju,tur ja uz ieskriešanās joslas parādi kreiso pagriezienu,pārējie vai nu maina joslu,vai samazina ātrumu.Pie mums lai tiktu uz Jūrmalas šosejas man ir reizēm nācies apstāties joslas beigās,jo vienkārši neviens nelaiž.Starp citu apmēram 2/3 šoferu tur apļos rāda kreiso pagriezienu apļos un tas arī atvieglo braukšanu.Par ātrumu-ja pārsniegsi ārpus pilsētas saprāta robežās,pakratīs ar pirkstu,nu bet apdzīvotā vietā sodi ir nežēlīgi,pat vairākos simtos,un nedod dievs,ja vēl jostu nebūsi uzlicis.Viens paziņa pārsniedza 17km/h un bez jostas šķīras no 550eirām.

• -2

Par ātruma pārsniegšanu vajag konkrēti sodīt,bet kas attiecas uz jostu,tad tas ir idiotisms.mans ķermenis ,mana dzīvība vai nāve,līdz ar to mana izvēle.

• -2
    P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Informējam, ka apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h un atgādinājums, tas ir, ceļa zīmes par ātruma ierobežošanu nav jāizvieto.

Pēc CSDD audita izvērtējuma,arī Kustes dambis ir vērtējams kā ceļš ar paaugstinātu bīstamību, jo ceļa malās ir daudz iebrauktuvju, kas autovadītājiem liek būt uzmanīgiem.

• 0
    Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Tieši šāda situācija - "ceļš ar paaugstinātu bīstamību, jo ceļa malās daudz iebrauktuvju" - tika panākta, dambi sašaurinot par parastu, šauru ielu. Pirms tam nekā bīstama nebija.

• 0
    Johny Banis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Tīri emocionāli grūti braukt lēnāk tur, kur pirms tam bija normāli braukts. Ceļu policija ne vienmēr to saprot!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: