Brokastis, pusdienas un vakariņas.

Vigil | 13.12.2017, 08:00:39 | 3078

Sveiki, domāju, ka šī ir laba tēma, kas šobrīd ir aktuāla ar jaunas sezonas sākumu. Tātad, kādas ēdināšanas iestādes (restorānus, ēdnīcas, kafe) jūs varat ieteikt un varbūt ar kādu mazu piebildi kādēļ jūs tā uzskatāt?
Pašam vairāk interesē ēdināšanas iestādes Pārventā, kuru ir ļoti maz, un īpaši nevienas no viņām man nepatīk ēdina ziņā.

[Ķīniešu restorāns - centrs]
Nesen biju uz Kīniešu restorānu centrā, uz komplektām pusdienām kā arī ar ģimeni uz vakariņām. Parasti ir tā, ja ēdiens tiek pagatavots svaigs un nav uzsildīts, tas ir domāts par komplektām pusdienām, tad par cenu, ko tur piedāvā, ir ļoti garšīgi un sātīgi. Principā, ja zin ko pasūt un savu garšas paleti, tad stipri iesaku. Serviss arī tur ir salīdzinoši labāks nekā citur.
[Diāna kafe - pie augstskolas]
Visbiežāk sanāk ēst tur, jo sanāk tuvāk. Cenas ir labas, liela izvēle un ātri var paēst. Ēdiens kā ēdiens, labāk nekā veikalā. Tomēr garšīgi un var sātīgi paēst, arī picas un tortillas ir OK. Atmosfēra arī ir laba.

Komentāri (39)

  • -1
    Vigil 13.12.2017, 08:10:16

    [Zītari]
    Esmu bijis tur reizes 2. Cik zinu, ēdiens tur ir dārgs, bet svaigs un vienkāršs. Patika zivju ēdieni. Laba vieta, kur var paēst ar ģimeni vai pa darba līniju, ja kādam interesē. Cenas gan varētu būt samazinātas..
    [Dolce Vita - centrs]
    Mīļāka picērija visā pilsēta, kaut gan sanāk sūtit no Pica Diāna, jo Dolce Vita cik zinu nepiedāvā piegādi uz mājām. Picas ir gardas un ir daudz izvēles. Konditorija ir superīga. Viena no mīļākām vietām, kur var paēst.
    Stipri iesaku, it īpaši picas.
    [T33 - pārventa]
    Nezinu, ko domāt par T33. Dažreiz ir gardi, dažreiz bezgaršīgi. Glāzes vienmēr ir netīras, tāpec no glāzēm tur vispār nevajag dzert. Ēdiens, ja tiek pagatavots kā man iecērēts, ir atbilstošs cenām. Vasarā ļoti laba atmosfēra, un pārventā vienkārši nav citu vietu, kur tā var paēst. Remontdarbi notiek jau cik gadus, nezinu, kas viņiem tur nesanāk. Samazināja arī atvēršanas laiku, kaut gan cilvēki tur ir vienmēr. It īpaši tie, kas sēd ārā ar aliem un aizmieg lietus laikā uz galda.

  • -1
    Nif nifs 13.12.2017, 08:18:09

    Ir viena vieta, kur neiesaku pat mēģināt. Augšā Mego, otrajā stāvā. It kā kompleksās pusdienas lētas. Ēdiens tur ir pilnīgi bezgaršīgs, pērkot pēc savas izvēles, arī auksts, atdzisis. Galīgi garām.

  • -2
    Vigil 13.12.2017, 08:23:18

    Rīt aiziešu :D

  • 0
    Nif nifs 13.12.2017, 08:52:33

    :) šī topika mērķis - izbaudīt nebijušas sajūtas? :))

  • 0
    Vigil 13.12.2017, 09:01:39

    Jā! :)

  • -1
    Vigil 13.12.2017, 08:21:10

    [Ukraina]
    Man personīgi, restorāns patīk. Vienīgais mīnus, ka tur visu laiku ir pilns. Vienmēr jāzvana un jārezervē vieta. Citiem nepatīk, cietiem patīk. Atkarīgs no iecienītām valsts virtuvēm, jo Ukraina vairākums ir tikai Ukrainas izcelsmes un kultūras ēdieni. Cenas tomēr ir atbilstoši ēdienam. Jo vienmēr, kad es esmu pasūtijis tur ēdienu, serviss un ēdiens, it īpaši podiņi ar gaļu un dārzeņiem, bija super.
    [Sushi boom/fighter?]
    Sushi ventspilī ar piegādi uz mājām. Esmu ņēmis tur tikai sushi. Ēdiens patīk, ļoti daudz izvēles. Kaut gan ir daudz mīnusu.. Interjers: ļoti maz vietas un nav atmosfēras. Ņemu līdzi un eju uz kādu parku, vai ēdu mājās. Serviss. Nezinu kā tagad, bet agrāk bija ne vairāk kā apmierinoši.
    Cenas. Nu, tas ir sushi. Ja sushi ir labs, nav ko žēloties. Vienīgi rieb tas, kā viņi tur piedāvā pērc 1 un dabū vienu pa brīvu. Kaut kāds sviests, tā "akcija" jau ir no restorāna atvēršanas. Vienkārši uzliek lielākas porcijas, un miers. Iesaku suši, bet tikai dēļ ēdiena.

  • -2
    zobens 13.12.2017, 08:45:55

    autoostaa ir normaali un leeti,aatri uzsilda un gataws:)

  • -2
    krustmateflorence 13.12.2017, 09:13:30

    Es pati maltīti ieturu mājās,jo man ir brīnišķīgs privātais pavārs, bet man draudzene bieži pusdieno ēdnīcā Liedags,protams tur ļoti daudz kas jāuzlabo,bet varot gardi paēst.
    Tomēr jāteic arī tas,ka Ventspilī trūkst augstas klases restorāna.

  • -1
    gunča 13.12.2017, 09:44:03

    Tu labāk uzraksti,kā tagad baro trako namā.Privātais pavārs šai esot.Draudzene ēd ēdnīcā,bet šī skaita miljonus.Ja tu esi kādai laba draudzene,tad aicini pie sevis,kā jau miljonāre,vai izkārto viņai ikdienas ēšanu krogā.
    Ģintermuižā,kad personāls staigā pa klīnikas teritoriju,tad brīvstaigājošie slimnieki bieži viens otram saka:"reku mans dakteris,reku māsiņa,reku pavārs."

  • 0
    codah 13.12.2017, 09:21:01

    T-33 laikam krities apmeklējums, ka darba laiks nu ļooooti sašaurināts. Weekendā šad un tad tur iegriezos, bet nu ir middle fingers un slēgtas durvis.

  • -2
    ayk 13.12.2017, 09:35:48

    Ko nozīmē sezonas sākums? Vai tad tas nesākas vēlu pavasarī?

    Runājot par kafejnīcām ikdienā paēst es aizietu uz Sarkanmuižas dambi 25C, patīk viss.
    Jūras brīzē ir ļoti garšīgi ēdieni un lielas porcijas, bet jāskatās, lai brīze ir patukša, ideālā variantā tukša. Ziemā nez kāpēc viņi cenšas izpildīt katra stulbeņa prasības un es neuzskatu, ka citiem apmeklētājiem ir jāgaida kamēr kādai fidai tur karamelizēs burkānus vai pieaugušam "vīrietim" izdomās pilnīgi jaunu ēdienu, jo redz ēdienkartē minēto viņš ēst nevarot.
    Ļoti patīk Burgerbārs, domāju komentāri lieki.

    Runājot par suši cīnītāju, es joprojām nesaprotu, ko nozīmē normāls/nenormāls serviss. Vieta ir ļoti pieklājīga, jo ieejot uz manu sveicienu atbild pilnīgi visi darbinieki. Ne reizes nav sajaukuši pasūtījumus, viss tiek sagatavos ļoti korekti. Ejot ārā atkal atsveicinās visi darbinieki. Komunikācija no sākuma līdz beigām latviešu valodā, lai gan cik saprotu tur neviens darbinieks nav latvietis.

  • -3
    Vigil 13.12.2017, 10:13:50

    Ēdienkarte mainās ar sezonām, tuvojoties ziemai un ziemas svētkiem, ēdienkarte mainās, le zināt.

  • -2
    Vigil 13.12.2017, 10:23:22

    Nekad neesmu bijis Sarkanmuiža dambī 25C. Būs jāaizbrauc, jāpaskatās.
    Burgerbārs ir pārāk dārgs priekš Latvijas. Anglijā ir tieši tādas cenas, un tur ēdieni ir dārgi. Burgeri gan ir gardi, piekrītu.
    Jūras Brīze gan nekad nevarēju tikt,izņemot vienu reizi, visu laiku bija pilns :(

  • -1
    gunča 13.12.2017, 11:22:54

    Florence tevi varētu paņemt līdz uz Āfriku,tur pieēdīsieties līdz ūkai.Sazinies ar viņu,lai atsūta pēc tevis limuzīnu,tad uz lidostu un ar florences slotu uz Āfriku.

  • 0
    Nif nifs 13.12.2017, 18:37:04

    Jūras brīzi mazliet varu salīdzināt ar Skroderkrogu, jo ar nelielu laika intervālu abās vietās ēdu, gandrīz var teikt, vienu un to pašu. Jūras brīzē bija super, diemžēl skroderī vīlos. Tvaicētu dārzeņu vietā nācās grauzt zaļus un cietus. Uz meiteņu smaidīgo jautājumu - kā garšoja?- gan biju spiesta atbildēt, ka labi, jo negribējās sabojāt omu tam, kurš uzaicināja...

  • -9
    krustmateflorence 13.12.2017, 12:22:45

    Guņča jūs esiet ne tikai stulbuma kalna gals,bet arī debīls,tā var spriests pēc jūsu komentāriem.Ej meklē darbu

  • -3
    gunča 13.12.2017, 12:39:33

    Tu aizmirsi sev īkšķi uz augšu uzlikt.

  • -1
    Anita 13.12.2017, 14:10:55

    Ko te var ņemties , garšīgi un labi var paēst mājās , protams, pašiem gatavot un būs gan droši ,gan lēti un veselīgi, ārpus mājas var ēst vai nu darba vietas ēdnīcā, vai izbraucot ārpus pilsētas kādā citā apdzīvotā vietā ,lai mazinātu izsalkumu.Šajos laikos jau tā nezinām ,kas produktos ir iekšā , tad vēl sveši cilvēki gatavo, nav labi.

  • 0
    Opaps 13.12.2017, 23:08:17

    Piekrītu. Mājas paliek mājas . Vai tu gaidi pasūtījuma izpildi 0,5 h vai mājās pa to pašu laiku pagatavo pats ar visām garšvielām . Vienīgi nevari vainot citu, ja nav sanācis , ka gribēji.

  • 0
    reku 13.12.2017, 14:24:33

    Es ar domāju,ka gan brokastis,gan pusdienas un vakariņas vislabāk un vislētāk iznāk ēst mājās.Ar nosacījumu,ka viss ir pašu gatavots,nekas nav pirkts gatavs.Un vislielākais pluss-nav jāsūdzās puspasaulei par ēdiena kvalitāti.

  • 0
    Nif nifs 14.12.2017, 13:43:08

    Piekrītu, man arī mājas ēdiens vislabāk. Tikai, ne jau visi dzīvo tur, kur strādā. Gribi vai negribi, reizēm iznāk ēdinātāju pakalpojumus izmantot.

  • -1
    Maija Ozolina 13.12.2017, 14:35:34

    Varu ieteikt kulturas centru,adzeni,garsigi un leti.

  • -1
    Amilda 13.12.2017, 18:50:30

    Sitais tiesam labs!

  • 0
    gunča 14.12.2017, 10:33:43

    Vai aukstai ir?

  • 0
    Amilda 13.12.2017, 18:51:26

    Bet nu manas muzas milestiba ir un psliek Liedags. Leti, garsigi, bet vakarinas gan nesanaks. Strada tik lidz 3

  • 0
    Dzērvene 14.12.2017, 13:15:02

    Ou,jā Liedags ir vislabākais.
    Lai Liedaga meitenēm ir veselība un enerģija priecēt mūs ar gardajiem ēdieniem.
    Karbonāde pa visu šķīvi un kotlete ar sieru,kas var būt labāks par šo.Saldie tur ir tādi kā no manas bērnības.

  • 0
    Peļu junkuriene 14.12.2017, 10:40:41

    Vislabāk garšo mājās no plīts!

  • 0
    lumia 14.12.2017, 12:54:03

    Betānijā arī garšīgi un lēti, divatā pa piečuku var paēst :)

  • -4
    Pelēkais akmens 14.12.2017, 12:56:25

    Ērmanītī, Saules ielā. Garšīgi, ātri apkalpo un nav dārgi.

  • -5
    Faina 14.12.2017, 16:12:59

    ..un pēc apmeklējuma virsdrēbes ož pēc virtuve. Viegli uzminēt, kur pusdienās būts :D

  • 0
    gunča 14.12.2017, 13:54:04

    Lasot te vienu otru komentāru,jūtos kā paēdis.

  • -4
    Pelēkais akmens 14.12.2017, 17:19:09

    To Faina. 1.Nesēdi virsdrēbēs, ja ēdiena smaržas bīsties.
    2.Un mājās ēdot, virtuve nesmaržo pēc ēdiena?
    Es pat savā dzīvoklī sajūtu, ko kaimiņi gatavo pusdienās vai vakariņās. Tā kā, ja esi ar tik ļoti smalku degunu,- ej un ēd citur, kur smaržo pēc "vijolītēm"! Ērmanītis nav glauns restorāns, bet ļoti iecienīta vieta ar garšīgiem ēdieniem un patīkamu, ātru apkalpošanu.

  • -2
    Amilda 14.12.2017, 17:56:07

    Vai tik jus nav Ermanisa darbinieks? :D

  • -4
    Faina 14.12.2017, 17:58:51

    Ar piemērotu tvaika nosūcēju telpai, visas smaržas tiek ievilktas iekša. Ārpusē pie durvīm nav āķīši, kur mēteli atstāt.
    Neteicu, ka negaršīgi viss pat ir ļoti labi. Garšīgi un ātri...
    Tikai slikta ventilācija, jo virtuves eļļas smakas seko... nevar tur doties, ja plāno vēl pēc tam ar cilvēkiem tikties.
    Ēdiena smarža jau nepievelkas, pievelkas jau veco cepameļļu smakas.

  • -4
    Reptīlis 14.12.2017, 18:44:37

    To Faina. Vai uz tualeti arī neej ? Tur arī var drēbes ar smaku piesūkties !

  • -3
    Nif nifs 14.12.2017, 19:07:08

    Tualetēs jau sen nekādu smaku nav, kāds vēl aizķēries pafomjlaika vaļējā publiskās atejā! Bet smaka, par ko raksta Faina, reāli dažviet pastāv un drēbes pēc tam ilgi dvako.

  • 0
    Nif nifs 14.12.2017, 19:08:20

    ...padomjlaika...

  • 0
    gunča 15.12.2017, 10:23:51

    Visas padomju kakas sen ir pazudušas.Tagad ož pēc kapitālisma sūdiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: